مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
مدیریت بانکی

مدیریت بانکی

رشته مدیریت بانکی در بخشهای مختلف اقتصادی، مثل: کشاورزی، صنعتی، حمل و نقل و... خودش را نشان می دهد، به این دلیل که تمام بخشهای نامبرده به طور پویا با امور پولی و مالی ربط پیدا می کنند و در این رشته، دانشجویان به گونه ای تربیت می شوند که در امور مختلف، ارزیابی، برنامه ریزی و مدیریتهای مختلف بانکداری آگاهی داشته باشند و بتوانند نظرهای کارشناسی خود را در امور مختلف بانکداری ارائه بدهند.

کسانی که علاقه دارند در این رشته شرکت کنند، باید توجه داشته باشند که چون پس از اتمام درس، جذب بانکها می شوند، حداقل روزانه 8 ساعت کار را باید مدنظر قرار بدهند و همچنین حُسن خلق و برخورد اجتماعی خوب با مردم یکی از فاکتورهای لازم این کار است. در امور درسی نیز می بایست به تحقیق و پذیرش، توجه شود.

دانشجویان رشته کارشناسی مدیریت بانکی با گذراندن 145 واحد درسی شامل، 23 واحد عمومی و 29 واحد دروس پایه و 93 واحد دروس تخصصی به دریافت مدرک کارشناسی نائل می آیند.

در این مقاطع، مهمترین دروس، شامل بانکداری داخلی 2و1؛ بانکداری خارجی 2و1 که مباحث بانکداری مثل قوانین چک و قوانین مربوط به تحسیلات بانکی، ارز، خدمات کالاها، گشایش اعتبارات اسنادی و مسائل مشابه، را مطرح می کند؛ پژوهش عملیاتی 3و2و1 که بخشهای تصمیم گیری بر مدمهای آن برنامه ریزی و فاکتور مدمهای خطی با تعیین حساسیت بر آنها تجزیه و تحلیل شبکه ها، برنامه ریزی پویا و مباحث مشابه را مطرح می کند؛ اصول حسابداری 3و2و1 که مجموعه مباحث حسابداری از اصول ابتدایی در شرکتهای سهامی و سازمانها گرفته تا عملیات حسابداری در شعب و مراکز و مسائلی مثل ورشکستگی را بررسی می کند؛ ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت در بخشهای کاربردی ریاضیات بوده و از مباحثی همچون ماتریس و بردار و مشتق، صحبت به میان می آید؛ روانشناسی عمومی که رفتار انسان را از دیدگاه کلی مورد بحث قرار می دهد، به کلیات حقوق و مقررات مدنی که مربوط به بررسی حقوق و اموال اشخاص است می پردازد و آشنایی با پول، بیمه و بانک و حقوق بازرگانی از جمله دروس این رشته به حساب می آید.
بانکداری با علوم حسابداری و اقتصاد عجین است. اولین مرحله ای که یک دانشجوی بانکداری، طی می کند این است که با نظام اطراف خودش آشنایی داشته باشد و به این رشته علاقه داشته باشد و در کنار درس می بایست کارهای تحقیقاتی کند، تا بستر کاری را که می خواهد وارد آن شود، بشناسد و در بانکداری، می بایست سیاستهای پولی و مالی را بشناسد.

از فارغ التحصیلان رشته کارشناسی مدیریت بانکداری از بدو استخدام و لزوماً در مشاوره مدیریتی در بانکها استفاده نمی شود و کار اجرایی معمولاً ابتدای امر است و اصولاً در بانکهای کشور ما، استخدام به صورت استخدام قانونی بوده است و براساس نیاز و تخصص افراد مختلف صورت نمی گیرد که این کار، اشتباه است و می بایست در بانکها از افراد، با تخصصهای مختلف استفاده شود تا کسانی که در این رشته تحصیل می کنند هدفدار باشند.
دانش آموختگان رشته مدیریت بانکی پس از گذراندن دروه های لازم و کسب مهارتهای لازم، توانایی ارائه خدمات را دارند، این خدمات عبارتند از: انجام کلیه امور حسابداری در شعب و مؤسسات وابسته به بانکها، متصدی مدیریت مالی در شرکتهای سرمایه گذاری متعلق به بانکها، انجام وظایف مختلف بانکداری و... .جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »علوم انساني و اقتصاد
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0