مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
دانشگاه UNIKL

دانشگاه UNIKL

ساختار آموزشی دانشگاه UNIKL

این دانشگاه توانسته خود را به عنوان یکی از چهار دانشگاه برتر در زمینه تحقیق و فن آوری ٬ تحصیل و آموزش وارائه خدمات آموزشی نوین معرفی نماید.

دانشگاه کوالالامپور UNIKL که در قلب پایتخت مالزی و در نزدیکی مراکز تجاری شهر واقع شده است یکی از بزرگترین دانشگاه هایی است که آموزش خود را بر پایه تکنولوژی قرار داده است . هدف اصلی دانشگاه آماده سازی دانشجویان با دانش ٬ مهارت و استعداد مورد نیاز برای آماده سازی آنها برای قبول مسئولیت های بزرگ در آینده و تصدی نقش های مهم در چرخه اقتصاد جهانی است.

هدف دانشگاه این است که با تلاش و همگام با رشد تکنولوژی در سال 2020 به اولین و مهمترین دانشگاه در زمینه تحقیقات ٬ تحصیل ٬ آموزش تبدیل می شود. فعالیت های تحقیقاتی با گسترش تکنولوژی و با پشتیبانی از تحقیقات جدید بعمل آمده در دانشگاه به موفقیت چشم گیر خئاهد رسید. دانشگاه UNIKL با همکاری شرکا و دانشگاه های محلی و بین المللی و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی به دانش تحقیقاتی مورد نظر نزدیک تر شده و در زمینه تجارت، کاربردی موفق تر خواهد شد.

در این موسسه آموزشی چهار مولفه اصلی آمورشی وجود دارد : فنی ٬ اجتماعی ٬ یادگیری و کار آفرینی که با روش های آمورشی که در این موسسه بکار گرفته می شود یادگیری تا حد بالایی دلنشین می گردد. این روشهای آموزشی به دانشجویان در زمینه یادگیری بهتر و بکارگیری دانش فراگرفته شده و مهارت مورد نیاز کمک می کند . علاوه بر این آزمایشگاه ها و کارگاه های این دانشگاه به بهترین وسایل و تجهیزات مجهر هستند که بتوانند بهترین نتیجه را از پروسه های تحقیقات و یادگیری خود بدست آورند. تعداد زیادی از اعضاء دانشکده ها تجربیات خود را در اختیار دانشجو قرار می دهند که با راهنمایی ها آنها و شرایط فراهم شده در دانشگاه بهترین نتیجه به دست می آید.


واحد های دانشگاهی و موسسات وابسته

دانشگاه UNIKL به طور کلی 8 واحد دانشگاهی و 3 انجمن دارد که در سراسر مالزی در شهرهایی مانند Kuala Lumpur٬  Selangor٬ Malacca٬ Perak٬ Kedah و  Johorواقع شده است. این دانشگاه مفتخر است که با دیگر دانشگاه ها و موسسات خارجی نیز ارتباط فعال دارد و شهرت بسیاری پیدا کرده است.

  برنامه های درسی:

تمامی دانشجویان موظفند قبل از شروع ترم تحصیلی دوره های مقدماتی را بگذرانند. هدف از برگزاری این دوره ها معرفی دانشجو با زندگی در دانشگاه و قوانین و مقررات محلی و وضعیت بهداشتی و اقتصادی است.

اطلاعات اولیه (ISOF) دفتر امور دانشجویان بین الملل دانشگاه UNIKL

دانشگاه UNIKL دانشجویان را در سراسر مالزی پشتیبانی می کند. و به بسته های اطلاعات اولیه مورد نیاز هر دانشجو را در اختیار او قرار می دهد. این بسته ها شامل اطلاعات دقیقی از قوانین مهاجرت ٬ نحوه اخذ ویزا ٬ مسیرهای سفر به دیگر دانشگاه های مالزی ٬ امور مالی و مراقبت های پزشکی است.  

سازمان امور دانشجویی UNIKL برنامه هایی را ترتیب داده است که مطابق با ان دانشجو با روشهای آموزشی دانشگاه آشنا می شود البته هدف دانشگاه تنها آشنایی دانشجویان بین المللی با مالزی و دانشگاه است. این برنامه ها شامل : آشنایی با دوره تحصیلی ٬ ثبت نام ٬ کار گروهی و جلساتی که در دانشگاه به همراه کارمندان دانشگاه برگزار می شود .و تضمین می کند که دانشجویان در زمان تحصیل در مالزی مشکلی نخواهند داشت.

تمامی مسائل دانشجویان بین المللی توسط جامعه دانشجویان بین الملل و حوزه دانشجویان بین الملل صورت می گیرد . دانشگاه برنامه هایی تحت عنوان میزبان در نظر گرفته دانشجویان می توانند از خانواده خود برای مدت چند روز در سال پذیرایی نماید.


امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه UNIKL

خوابگاه ها UNIKL :

به طور کلی دانشگاه UNIKL دارای دو نوع خوابگاه (اقامتگاه) است: داخل محوطه دانشگاهی  و خارج از دانشگاه و هر دانشجو بنا به بودجه و نوع زندگی خود می تواند بهترین و مناسب ترین مکان را برای زندگی انتخاب کند. دانشجویان می توانند در آپارتمان ها به صورت گروهی و یا خصوصی زندگی کنند.

برخی از خوابگاهها در نزدیکی دانشگاه است به طوری که دانشجو بدون هیچ اتلاف وقت می تواند خود را به دانشگاه برساند.

دفتر هماهنگی خوابگاههای  دانشجویی دانشجویان را در شرایط مورد نیاز راهنمایی می کند . در این اقامتگاه ها برخی تجهیزات به صورت اختیاری موجود می باشد.

این خوابگاهها در هر کمپ دانشگاه UNIKL موجود است . اقامت در این خوابگاهها بسیار ارزان است و مقررات خاصی در آن صورت می گیرد.


  اقامتگاه های خصوصیUNIKL:

دانشجویان همچنین می توانند در صورت تمایل در خارج از محوطه دانشگاه و خوابگاه ها اقامت کنند . ISOF برای یافتن بهترین و مناسب ترین  مکان به دانشجویان کمک می کنند .
 

هزینه زندگیUNIKL

هزینه زندگی بسته به نوع اقامتگاهی که در آن زندگی می کنید و تعداد افرادی که به عنوان هم اطاقی در نظر می گیرید متفاوت است. البته در نظر داشته باشید هزینه زندگی در کوالالامپور از دیگر مناطق بالاتر است و خارج از کوالالامپور تقریباً 20 تا 30 درصد کمتر می شود.

واحد های دانشگاهی و موسسات وابستهUNIKL

دانشگاه UNIKL به طور کلی 8 واحد دانشگاهی و 3 انجمن دارد که در سراسر مالزی در شهرهایی مانند Kuala Lumpur٬  Selangor٬ Malacca٬ Perak٬ Kedah و  Johorواقع شده است. این دانشگاه مفتخر است که با دیگر دانشگاه ها و موسسات خارجی نیز ارتباط فعال دارد و شهرت بسیاری پیدا کرده است.


  برنامه های درسیUNIKL:

تمامی دانشجویان موظفند قبل از شروع ترم تحصیلی دوره های مقدماتی را بگذرانند. هدف از برگزاری این دوره ها معرفی دانشجو با زندگی در دانشگاه و قوانین و مقررات محلی و وضعیت بهداشتی و اقتصادی است.

آماده شدن برای سفر

بعد از اینکه شما توانستید مراحل پذیرش دانشگاه UNIKL‌را با موفقیت بگذرانیدسفر شما به مالزی آغاز می شود اما قبل از آنها باید نکات زیر را به دقت انجام دهید:

گرفتن ویزا

خرید بلیط و هماهنگی با دانشگاه

مرور قوانین دانشگاه


آماده سازی شرایط مالی :

در زمان رسیدن به مالزی به همراه داشتن مقداری پول (تقربیاً 2000 رینگت) به صورت نقدی و یا چک مسافرتی لازم است. در زمانی که به مقصد رسیدید می توانید ارزهای خود را با رینگت معاوضه کنید البته توصیه می کنیم به مقدار خیلی زیاد با خود پول نیاورید. دانشجویان در ماه تقریباً بین 12000 تا 22000رینگت پول نیاز دارند.
 

خدمات بهداشتی UNIKL :

قبل از سفر به تمامی دانشجویان توصیه می شود که واکسیناسیون های لازم را انجام دهند و باید دکتر آنها را چک کند و اگر هرگونه مشکلی برای شما پیش آمد حتماً قبل از ورود به مالزی آن را اعلام نمایید.

در مالزی تمامی دانشجویان تحت پوشش بیمه درمان قرار دارند علاوه بر این اگر هر دانشجویی نیاز به خدمان درمانی بیشتر داشته باشد می تواند با بخش دانشجویان بین الملل هماهنگ نماید. اما در ابتدا باید با دانشگاه هماهنگ نماید.

مالزی به طور کلی دارای آب و هوای بسیار گرمی است که در سال بین 28 تا 30 در جه سلسیوس است و معمولاً سراسر سال باران می بارد پس داشتن چتر در بیشتر مواقع توصیه می شود. برای ورود به دانشگاه نیاز به لباس مشخصی ندارید بلکه در چارچوب خاص هر لباسی را که بخواهد می توانید بپوشید. لباس در مالزی قیمتی نسبتا پایین دارد.

  در زمان ورود به مالزی به همراه داشتن موارد زیر الزامی است:

ویزای تحصیلی ٬ نامه تاییدیه دانشگاه ٬ گواهینامه رانندگی (اگر دارید)

شماره تلفن های ضروری ٬ اقوام ٬ آشنایان ٬ دوستان و شماره سفارت کشورتان در مالزی

پول کافی برای اقامت در مالزی (برای یک ماه) تقربیاً 1000 رینگت پول نقد و 2500 تا 3000 رینگت چک مسافرتی برای ثبت نام اولیه

گواهی پزشکی و داروهای مصرفی در صورت نیاز


وسایل و امکانات زندگی

کیفیت محیط زندگی به ویژه محیط زندگی دانشجویان یکی از مهمترین مسائلی است که باعث موفقیت و زندگی دانشجوی لذت بخش است. حوزه امکانات رفاهی دانشگاه وسایل و امکانات مورد نیاز دانشجویان را فراهم می نماید. دانشجویانی که در نزدیکی دانشگاه اقامت می کنند از پشتیبانی نزدیک دانشگاه بهره مند می شوند.

تاریخ شروع ترم و تحویل مدارک UNIKL

UNIKL-Intake

UNIKL در طول سال دو بار ثبت نام دارد که در ماههای تیر و دی می باشد.

تقویم دانشگاهی در سال 2009

نیم سال تحصیلی ژانویه 2009

ثبت نام (دانشجویان جدید)

4 ژانویه 2009

ثبت نام

7 ژانویه 2009

دوره تحصیلی

12 ژانویه تا 27 فوریه

تعطیلات نیم ترم

2-6 مارس

دوره تحصیلی

10 مارس تا 24 آپریل

دوره امتحانات

27 آپریل تا 8 می

تعطلات پایان ترم

11-22 می

نیم سال تحصیلی می 2009 (ترم کوتاه مدت)

دوره تحصیلی

25 می تا 10 جولای

نیم سال تحصیلی جولای 2009

ثبت نام (دانشجویان جدید)

12 جولای 2009

ثبت نام

15 جولای 2009

دوره تحصیلی

20 جولای تا 28 اوت

تعطیلات نیم ترم

21-25 سپتامبر

دوره تحصیلی

28 سپتامبر تا 30 اکتبر

دوره امتحانات

2 تا 13 نوامبر

تعطلات پایان ترمجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »ديگر دانشگاه هاي مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0