مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
دانشگاه UCSI

دانشگاه UCSI

 ساختار آموزشی دانشگاه UCSI


تاریخچه دانشگاه

کالج بین المللی سدایا در سال 1986 شروع به کار کرد و در سال 2003 به دستور وزارتخانه آموزشی به  کالج دانشگاهی ارتقاء یافت و با عنوان UCSI (دانشگاه و کالج بین المللی سدایا ) شناخته شد.

UCSIجزو معدود دانشگاههای خصوصی مالزی می باشد که طیف وسیعی از آموزشهای آکادمیک را ارائه می کند از قبیل: کلیه گرایشهای  مهندسی مکانیک، الکترونیک و ارتباطات، معماری ، آی تی، مدیریت، حسابداری،  بازاریابی، روانشناسی، علوم کاربردی، آموزشی، موسیقی و هنر، علوم اجتماعی، داروسازی، پرستاری و پزشکی.

UCSI در فاصله 10 کیلومتری از جنوب کوالالامپور قرار گرفته بنابراین دانشجویان دارای امکاناتی چون دسترسی به بانکها، سرویسهای رفت و آمد، خوابگاه و امکانات رفاهی و تفریحی می باشند.

بنای سیستم آموزشی UCSI بر اساس تجربه و یافته های  نوین آموزشی استوار است  بنابراین تحصیل در هر رشته ای با آخرین و به روز ترین یافته ها ، مهارتها و امکانات لازم  تجهیز شده  است و سیستم آموزشی دانشگاه برای تحقق بخشیدن به اهداف آموزشی خود، کلاسهای آموزشی را با بازار کار تلفیق کرده است.

دانشگاهUCSI   یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم می باشدکه نشان دهنده تائید دانشگاه در مواردی چون: تجهیزات آموزشی، اساتید، امکانات رفاهی و دانشجویان و مواردی از این قبیل است که در دانشگاه UCSI‌ این معیارها بر اساس معیارهای بین المللی تدوین شده  و هر دانشگاهی می بایست در این موارد به حد اعلاء برسد تا از طرف وزارت علوم تایید شود.


  معرفی دانشگاه:

برنامه های آموزشی، کارکنان، امکانات و محیط آموزشی و محیط دانشگاه همه طوری طراحی شده اند که دانشگاه را به عنوان مجموعه ای از بهترین ها معرفی می کند و این امکانات محدود به زمانهایی که دانشجویان در اینجا تحصیل می کنند نیست بلکه هدف آموزش دانشجویانی است که بتوانند در طول سالهایی که در پیش رو دارند بهترین باشند و هدف تنها آماده نمودن آنها برای محیط های شغلی نیست بلکه آماده نمودن آنها برای زندگی آینده شان است.

دانشکده فنی و مهندسی:

(SCHOOL OF ENGINEERING
)

این دانشکده در سال 1992 تاسیس شد و از همان زمان محیط آموزشی با کیفیت بالا برای حل مشکلات فنی و مهندسی در قرن 21 فراهم نمود و با استفاده از تجربه دانشجویان فارغ التحصیل و بکار گیری بهترین امکانات آزمایشگاهی و استادان شایسته توانست قدمی در این راه بردارد.  بسیاری از دانشجویان فارغ التحصیل از این دانشگاه در رشته های مختلف مهندسی توانسته اند با موفقیت در موقعیتهای فنی و مهندسی در بسیاری از سازمانها مشغول به کار شوند. این دانشکده معتقد است که فارغ التحصیل به کسی اطلاق می شود که از مهارتهای تکنیکی و علمی کافی برخوردار باشد.

 
(کارشناسی مهندسی الکترونیک)

Electrical &Electric Engineering


این رشته مهندسی نقش اساسی را در تکنولوژی مدرن و پیشرفته ایفا می کند. دانشجویان فارغ التحصیل این رشته، افراد خلاق و آموزش دیده ای هستند که قادر خواهند بود از دانش مهندسی شان برای حل مشکلات در این زمینه استفاده کرده و از آن به عنوان کلیدی برای پیشرفت در آینده شان استفاده کنند و متخصصان ارزشمندی در صنعت باشند.

 
(کارشناسی مهندسی الکترونیک و ارتباطات )

Communication & electrical engineering


جامعه مدرن امروزی به اطلاعات ارتباطات در جهان متکی است و امروزه با پیشرفت این رشته،  این نوع ارتباطات چه از طریق موبایل، تلویزیون و چه از طریق اینترنت به راحتی فراهم می شود. ارتباطات یکی از شاخص های مهم در صنعت است این رشته دانشجویان را با طرح هایی از سیستم های ارتباطاتی ماهواره، شبکه های رادیویی، تلفنهای همراه و سیستم های کامپیوتری آشنا می کند. این رشته شامل  موضوعاتی نظیر دانش الکترونیکی، طراحی مدارها در سیستم های کامپیوتری، سسیتم های فیبر نوری و شبکه های دیجیتال و ارتباطاتی نیز می باشد.

(کارشناسی مهندسی مکانیک)

Mechatronic engineering


 این رشته یکی از رشته های مدرن مهندسی است که ترکیبی از رشته های مختلف مهندسی می باشد و در تلاش است تا تقاضاهای زیادی از صنایع پیچیده را بر طرف نماید.  این بخش شامل سه رشته اصلی مهندسی می باشد و طوری طراحی شده که به طور نسبی روی زمینه هایی از مهندسی الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی مکانیک  ومهندسی اتوماتیک ( کنترل دستگاه تنظیم خودکار) کار می کند.

 

School of management & information  technology

دانشکده مدیریت و فناوری  اطلاعات دارای استانداردهای آموزشی بالایی است که با دانشگاههای بین المللی جهان رقابت می کند. این دانشکده ارائه دهنده دوره هایی است که احتیاجات و انتظارات جامعه را فراهم می کند و این امکان را به دانشجویان می دهد تا یادگیری را در کنار حفظ فرهنگها، سنن، و زمینه های اجتماعی مختلف تجربه کنند و در این میان تجربیات ارزشمندی نیز کسب می کند.

  (کارشناسی مدیریت اجرایی)

Business administration


این رشته مهارتهای لازم شغلی را در کنار تجربیات یادگیری در طول تحصیل برای دانشجویان فراهم می کند. ارزیابی در این رشته بر اساس ترکیبی از امتحانات، پروژه ها، تکالیف و مقالات ارائه شده در پایان سال صورت می گیرد.

 
(کارشناسی حسابداری)

Accounting engineering


این رشته با یک دوره آموزشی سخت، زمینه ای را فراهم می کند تا دانشجویان  با دانش و مهارتهای مناسب در موقعیتهای مختلف تصمیمات بهتری را بگیرند و بتوانند با مهارتهای کسب کرده که مورد نیاز یک محیط شغلی مناسب است، با مسائل پیچیده در زمینه های حسابداری روبرو شوند.

 
(کارشناسی حسابداری و مالی)Accounting & finance

(کارشناسی بازاریابی)Marketing


این رشته با  دوره های آموزشی مناسب و مهارتهای شغلی مورد نیاز در بازار، دانشجویان را با تکنیک های مختلف آموزشی و آموزش خلاق و اصول کار آشنا کرده و با معرفی کردن محیط های شغلی رایج، مهارتهای لازم را برای ورود به بازار کار به آنها می دهد.

 

School of Architecture Management surveying

دانشگاه مدیریت معماری و نقشه کشی رشته هایی را ارائه می کند که با محیط های ساخت در سطوح مختلف در ارتباط است. که به طرح های کوچک مثل ساخت یک صندلی ویا سوئیت های کوچک تاطرح های شهری و محیط های  بزرگ مسکونی می پردازد. این دانشگاه، دانشجویان را برای ورود به محیط کار آماده نموده و کیفیت آموزشی بالا را در تمام دوره ها ارائه می دهد. موفقیت این دوره ها را می توان در توانایی دانشجویان در بدست آوردن مشاغل اولیه و پیشرفت در کارهای بعدی و در محیط های ساختمانی دید. در این دانشکده دوره های جامع و کاملی در زمینه های معماری، معماری داخلی، نقشه کشی ساختمان، مدیریت املاک و....ارائه می شود.

 


Architectural technology  (تکنولوژی  معماری)

این رشته دانش لازم و مهارتهای تمرینی مورد نیاز در زمینه کارهای مهارتی توسعه می دهد و فارغ التحصیلان قادر خواهند بود تجربیات کاری حرفه ای را در زمینه های مختلف معماری بدست آورند.

امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه UCSI

معرفی خوابگاهها UCSI:

اقامت دانشجو در خوابگاه، یکی از مهمترین نیازهای دانشجویان است. این دانشگاه متعهد می شود که خوابگاهی سالم برای همه دانشجویان فراهم کرده و سرویس هایی را ارائه نماید که به آنها در فرایند یادگیری و پیشرفتشان کمک نماید, خوابگاهها  طوری طراحی شده است که با داشتن هر نوع وسایل رفاهی یک اقامت کاملا راحت را برای دانشجو فراهم می کند. دانشجویان با توجه به شرایطشان یکی از واحدهای اقامتی (گروهی و یا شخصی) را انتخاب می کنند.

تمامی دانشجویان سال اول موظفند که برای استفاده از این خوابگاهها در ترم اول ثبت نام کنند. تجهیزاتی نظیر مرکز کامپیوتر و اینترنت، دستگاههای لباس شویی، سالن های بازی و چندین فروشگاه در این اقامتگاه ها وجود دارد.

این دانشگاه کلیه امکانات آموزشی و رفاهی مناسب را داراست و دانشجو می تواند مایحتاج مورد نیاز خود را در داخل دانشگاه برطرف نماید و نیازی به بیرون رفتن از محیط دانشگاه را ندارد.

 

کتابخانه دانشگاه UCSI:

UCSI به کتابخانه جامع و کامل با منابع آنلاین مجهز است این کتابخانه اساساَ به عنوان مرجع مرکزی برای برطرف نمودن هر نوع احتیاجات استفاده کنندگان طراحی شده است. این کتابخانه با داشتن مجلات و کتابهای الکترونیکی و داشتن سرویس ها و امکانات کامل،  نیاز کلیه دانشجویان را برطرف می کند.

منابع دانشگاه همه به صورت آنلاین در دسترس بوده و این امکان به دانشجویان داده می شود تا از طریق اینترنت به نمونه سوالات سالهای گذشته دسترسی پیدا کنند و خیلی راحت بتواند با اساتید خود ارتباط برقرار کنند و هر موضوع درسی را نیاز دارند، دانلود کرده و به نمراتشان نیز از این طریق دسترسی داشته باشند.

این دانشگاه برای دانشجویان امکانات کامل نظیر سالنهای ورزشی مجهز، برنامه های آموزشی و هنری و کلاسهای مدرن را  فراهم می کند.

در ساختمان مرکزی محوطه ای اختصاصی برای سالنهای ورزشی وجود دارد و دانشجویان می توانند به راحتی به زمین های بسکتبال، والیبال، بدمینتون و میزهای تنیس و زمین فوتبال با تجهیزات کامل دست یابند.

این دانشگاه دارای آزمایشگاههایی با امکانات کامل برای دانشجویان در هر دوره می باشد. آزمایشگاهها برای آموزش های  الکترونیکی  و الکتریکی، مهندسی و طراحی ؛ پرستاری و پزشکی و گروهی از آزمایشگاههای آناتومی، میکروبیولوژی و دارو سازی است البته این به آن معنی نیست که دانشگاه کلیه امکانات را در طول  تحصیل و تحقیقات دانشجویان  در اختیارشان خواهد گذاشت.

این دانشگاه دانشجویان فعال را به شرکت در فعالیتهای گروهی و انجمن های دانشجویی و هیئت های حاکم بر دانشجویان و کلوپهای ورزشی دعوت می کند که هدف از این مشارکتها رشد شخصی و افزایش اعتماد به نفس و استقلال آنهاست.

مدارک این دانشگاه به عنوان پاسپورتی برای ورود به هر نوع دانشگاهی در سراسرجهان است انتقال دانشجو از این دانشگاه به دانشگاههای دیگر نیز امکان پذیر است و دانشجویان با مدرک کارشناسی خود می توانند در کشورهای دیگر ادامه تحصیل دهند. هر یک از دانشگاههای وابسته به این دانشگاه دانشجویان را از سراسر دنیا پذیرش می کنند.

این دانشگاه بورسیه های تحصیلی و وام های دانشجویی  مشخص در طول تحصیل به دانشجویانی ارائه می کند.

در پایان دانشگاه متعهد می شود که دانشجویان فارغ التحصیل، به راحتی وارد بازار کار شده و حتی می توانند یک تجربه کاری کمتر از 6 ماه در کارخانجات وابسته در مالزی داشته باشند.

لیست رشته ها و شهریه دانشگاه UCSI

Kuala Lumpur Campus کمپ کوالالامپور

Faculty of Applied Sciences

(دانشکده علوم کاربردی )

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

January , May, September

3 ترم یا

1 سال

10,450

پیش دانشگاهی علوم

Foundation in Science

January , May, September

3 سال

62,000

کارشناسی تغذیه

و علوم غذایی

B.Sc. (Hons.) Food Science & Nutrition

January , May, September

3 سال

62,000

کارشناسی بیوتکنولوژی

B.Sc. (Hons.) Biotechnology

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

کارشناسی ارشد علوم کاربردی

M.Sc. - Applied Sciences, by Research

January, May , September

حداقل 1 سال

35,875

کارشناسی ارشد  بیوتکنولوژی

Msc. Biotechnology

January , May

5/1 سال

35,875

کارشناسی ارشد  بیوتکنولوژی و مدیریت بازرگانی

Msc . Biotechnology with Business Management

Faculty of Engineering

(دانشکده مهندسی)

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

پیش دانشگاهی معماری

Dip. in Architecture Studies

January , May, September

7 ترم

25,200

دیپلم مهندسی الکترونیک و برق

Diploma in Electrical & Electronic Engineering

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

دیپلم معماری داخلی

Dip. in Interior Architecture

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

پیش دانشگاهی معماری

Foundation in Architecture Studies

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

کارشناسی معماری داخلی

B.A. (Hons.) - Interior Architecture

January , May, September

4 سال

69,200

کارشناسی

مهندسی شیمی

B.Eng. (Hons.) Chemical  Engineering (Petrochemical)

ــــــــــــــــــــ

4 سال

71,995

کارشناسی ارشد

مهندسی عمران

B.Eng. (Hons.) Civil Engineering

January , May, September

4 سال

50,400

کارشناسی مهندسی الکترونیک و ارتباطات

B.Eng. (Hons) Communication & Electronic Engineering

January , May, September

4 سال

50,850

کارشناسی مهندسی الکترونیک و برق

B.Eng. (Hons.) Electrical & Electronic Engineering

January , May, September

4 سال

55,900

کارشناسی مهندسی مکانیک

B.Eng (Hons) in Mechanical Engineering

January , May, September

4 سال

54,000

کارشناسی مهندسی مکاترونیک

B.Eng. (Hons.) Mechatronic Engineering

January , May, September

4 سال

69,450

کارشناسی مهندسی نفت

B.Eng. (Hons.) Petroleum Engineering

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــ

کارشناسی تکنولوژی معماری

B.Sc. (Hons) - Architectural Technology

January, May, September.

حداقل

1 سال

34,920

کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک

M.Sc. Electrical Engineering

Faculty of architecture and built Environment

(دانشکده معماری و محیط زیست)

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

January, May

3 سال

35,300

دیپلم معماری داخلی

Diploma in Interior Architecture

January, May

3 سال

44,290

دیپلم معماری

Diploma in Architecture Studies

January , May, September

1 سال

13,530

پیش دانشگاهی معماری

Foundation in Architectural Studies

January, June

3 سال

48,380

کارشناسی معماری داخلی

B.A. (Hons) in Interior Architecture

January, June

3 سال

63,350

کارشناسی تکنولوژی معماری

B.Sc. (Hons) in Architectural Technology

Faculty of Management and Information Technology

(دانشکده مدیریت و تکنولوژی اطلاعات)

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

January , May, September

2 سال

20,998

دیپلم مدیریت

Diploma in Management

January , May, September

3 سال

21,000

دیپلم مدیریت اجرایی

Diploma in Logistics Management

January , May, September

2 سال

20,997

دیپلم فناوری اطلاعات

Diploma in Information Technology

January , May, September

3 ترم یا 1 سال

10,450

پیش دانشگاهی هنر

Foundation in Arts

January , May, September

3 سال

39,160

کارشناسی حسابداری

B.A. (Hons.) in Accounting

January , May, September

3 سال

39,160

کارشناسی مدیریت بازرگانی

B.A. (Hons.) Business Administration

January , May, September

3 سال

39,160

کارشناس حسابداری و مالی

B.A. (Hons.) in Accounting & Finance

January , May, September

3 سال

40,844

مدیریت تدارکات

B.A. (Hons.) Logistics Management

January , May, September

3 سال

39,160

کارشناسی بازاریابی

B.A. (Hons.) in Marketing

January , May, September

3 سال

42,403

کارشناسی کامپیوتر

B.Sc. (Hons.) Computing

January , May, September

3 سال

40,328

کارشناسی اطلاعات سیستمهای  بازرگانی

B.Sc. (Hons.) Business Information Systems

January , May, September

3 سال

42,430

کارشناسی برنامه نویسی موبایل

B.Sc. (Hons.) in Mobile Computing

January , May, September

3 سال

35,000

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Master in Business Administration

January , May, September

3 سال

35,000

کارشناسی ارشد مدیریت  اجرایی

Master of Science in Logistics Management

January , May, September

9 ترم یا 3 سال

ــــــــــــــــــــ

دکترای مدیریت بازرگانی

Doctor in Business Administration

Faculty of Music, Social Sciences and Design

(دانشکده موسیقی، علوم اجتماعی و طراحی)

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

January , May, September

1 سال

15,870

پیش دانشگاهی موسیقی

Foundation in Music

January , May, September

3 سال

39,900

کارشناسی زبان انگلیسی

و ارتباطات

B.A. (Hons.) in English Language & Communication

January , May, September

3 سال

46,057

کارشناسی طراحی مدل

و مد با بازاریابی

B.A. (Hons.) in Fashion Design with Marketing

January , May, September

3 سال

38,000

کارشناسی ارتباطات جمعی

B.A. (Hons.) in Mass Communication

January , May, September

3 سال

43,380

کارشناسی روانشناسی

B.A. (Hons.) in Psychology

January , May, September

3 سال

49,500

کارشناسی هنر ( طراحی ا نیمیشن ومدل ، مد و بازاریابی

Bachelor of Creative Arts (Hons.)in 3d Animation     Design

January , May, September

3 سال

64,510

کارشناسی موسیقی کلاسیک

Bachelor of Music (Hons.) Classical

January , May, September

3 سال

58,400

کارشناسی موسیقی مدرن

Bachelor of Music (Hons.) Contemporary

اول هر ماه

5 تا 10 دوره

15,000

دوره زبان انگلیسی

Certificate in English

Faculty of Medicine

(دانشکده پزشکی)

زمان پذیرش

طول دوره

کل شهریه تحصیل (رینگت)

رشته

Program

July , January

3 سال

42,900

دیپلم پرستاری

Diploma in Nursing

July

4 سال

88,000

کارشناسی داروسازی

Bachelor of Pharmacy (Hons)

July , January

4 سال

66,000

کارشناسی پرستاری

Bachelor of Nursing (Hons)

July

5 سال

280,500

دکترای پزشکی

Doctor of Medicine

January, April   , July

5/1 سال

14,580

پیش دانشگاهی

A-Levelsجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »ديگر دانشگاه هاي مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0