مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
دانشگاه LIMKOKWING

دانشگاه LIMKOKWING

دانشگاه لیم کوک وینگ


لیم کوک وینگ سایبرجایا بیش از شش هزار دانشجو از 90  کشور جهان را در خود جای داده است. جای تعجب نیست که دانشکدهِ اصلی در مالزی پرتحرک، چند فرهنگی و بین‌المللی است.

در واقع این دانشگاه بین‌المللی‌ترین دانشگاه در مالزی است. وتعجبی ندارد که این دانشگاه در سال 2003 جایزهِ بیشترین پذیرش دانشجویان خارجی را از وزارت آموزش مالزی دریافت کرد و در سال 2002نیز جایزهِ برتری صادراتی را از وزارت صنایع و بازرگانی دریافت کرد.

در این دانشگاه 34 کلوپ وجود دارند که نمایانگر دانشجویان از کشورهای مختلفی مانند بتسوانا، چین، اندونزی، هند، ایران و سرسلانکا هستند. اعضای این کلوپ‌ها در فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، مذهبی و رسومی در داخل و حارج دانشگاه شرکت دارند و محیطی متنوع ایجاد می‌کنند.

این تلفیق چند-ملیتی توجه کارشناسان آموزش و پرورش، حرفه‌ای‌ها، صاحبان صنایع ابتکاری، شرکت ‌های جهانی و حتی افراد برجستهِ جهان را به خود جلب کرده است. این دانشگاه میزبان وزرای کشورهای خارجی، خانواده‌های سلطنتی، سفرا و مقامات شرکتی بسیاری بوده است.

از جمله افراد مهمی که از این دانشگاه دیدن کرده‌اند دوک یورک، شاهزاده اندرو، دوسش گلاسستر، نخست وزیر سینت وینست و گرنادینس، دکتر رالف ای گنسالوس، و وزیر آموزش و پرورش مالدیو دکتر محمود شوقی هستند.

ساختار آموزشی دانشگاه LIMKOKWING


شعبه دانشگاه سایبرجایا

فضای دانشگاه لیم کوک وینگ که با صرف هزینه بسیار ساخته شده و با واحدهای تجاری ممتاز و تجهیزات پیشرفته امروزی تکمیل گردیده، نظر هر بازدید کننده ای را بخود جلب می کند. فضای خلاقانه ی سایبرجایا کاملا به امکانات حرفه ای مجهز شده که با برنامه آموزشی "صنعت در دانشگاه" هماهنگی دارد.

 

لیم کوک وینگ سایبرجایا

لیم کوک وینگ سایبرجایا بیش از شش هزار دانشجو از 90  کشور جهان را در خود جای داده است. جای تعجب نیست که دانشکدهِ اصلی در مالزی پرتحرک، چند فرهنگی و بین‌المللی است.

در واقع این دانشگاه بین‌المللی‌ترین دانشگاه در مالزی است. وتعجبی ندارد که این دانشگاه در سال 2003 جایزهِ بیشترین پذیرش دانشجویان خارجی را از وزارت آموزش مالزی دریافت کرد و در سال 2002نیز جایزهِ برتری صادراتی را از وزارت صنایع و بازرگانی دریافت کرد.

در این دانشگاه 34 کلوپ وجود دارند که نمایانگر دانشجویان از کشورهای مختلفی مانند بتسوانا، چین، اندونزی، هند، ایران و سرسلانکا هستند. اعضای این کلوپ‌ها در فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، مذهبی و رسومی در داخل و حارج دانشگاه شرکت دارند و محیطی متنوع ایجاد می‌کنند.

ا این تلفیق چند-ملیتی توجه کارشناسان آموزش و پرورش، حرفه‌ای‌ها، صاحبان صنایع ابتکاری، شرکت ‌های جهانی و حتی افراد برجستهِ جهان را به خود جلب کرده است. این دانشگاه میزبان وزرای کشورهای خارجی، خانواده‌های سلطنتی، سفرا و مقامات شرکتی بسیاری بوده است.

از جمله افراد مهمی که از این دانشگاه دیدن کرده‌اند دوک یورک، شاهزاده اندرو، دوسش گلاسستر، نخست وزیر سینت وینست و گرنادینس، دکتر رالف ای گنسالوس، و وزیر آموزش و پرورش مالدیو دکتر محمود شوقی هستند.


فرصت‌های شغلی

فارغ‌التحصیلان لیم کوک وینگ تقریبا بلافاصله پس از اتمام تحصیل کار پیدا می‌کنند. از آنجائیکه این دانشگاه اعتبار بسیاری دارد موفق‌ترین دانشجویان ما معمولا توسط شرکت‌های مختلفی که به دنبال کارمندان ماهر و زیرک هستند سریعا جذب می‌شوند

آموخته های خود را افزایش دهید. دنیا می تواند کلاس درس شما باشد.

کلاس جهانی در حقیقت روش جدید آموزشی است که در آن شما قادرید تحصیلات خود را چند کشور دیگر دنبال کنید. این روش، تجربه ای متفاوت و ابداعی است و برای دانشجویانی طراحی شده است که قصد دارند با مشکلات موجود در بازارهای جهانی از نزدیک روبرو شوند.

بعنوان یک دانشجو، شما قادر خواهید بود ارزش دوره ای را که می گذرانید افزایش دهید، زیرا دروس خود را در کشوری انجام می دهید که به تجربیات آموزشی شما در رشته مورد نظرتان خواهد افزود.

برای مثال اگر شما دانشجوی بازرگانی هستید، می توانید دروس خود را در ژنو در سوئیس که در زمینه مدیریت بازرگانی و امور مالی شهرت دارد، بگذرانید. در کنار برقراری ارتباطات موثر در شبکه های کاری، اطلاعات حیاتی در مورد فرهنگ بازرگانی در اروپا بدست می آورید.

سپس برای ترم بعد می توانید دروس خود را به لندن منتقل کنید و در حالیکه اطلاعاتی مهم برای پروژه های آینده کسب می کنید، دنیای تجارت را از زاویه دیگری ببینید.

هر روز با دانشجویانی از سراسر دنیا در تعامل خواهید بود. قرار گرفتن در معرض فرهنگ های گوناگون و کسب تجربه های خلاق و ابداعی شما را به شخصیتی کاملا بین المللی، مصصم و دارای دانش تبدیل می کند.

مدارج و اعتباری که کسب کرده اید باعث می شود، کارفرما از شما تصویر شخصی با مهارت های مناسب در ذهن داشته باشد. کافرمایان همیشه به دنبال فارغ التحصیلان با دانش و مهارت بیشتر هستند که با فرهنگ دیگر کشورها آشنایی داشته و بتواند بسرعت ارتباطات تجاری مناسب برقرار کند.

لیم کوک وینگ از شبکه ای جهانی با دسترسی به دانشگاه هایی در 5 قاره برخوردار است که می توانید در هر یک از این دانشگاه ها دروس خود را بگذرانید.

این فرصت را دارید که در دو رشته فارغ التحصیل شوید

در حالی که واحدهای درسی خود را برای اخذ مدرک می گذرانید، می توانید در دیگر رشته آکادمیک در یکی از شرکای دانشگاهی نیز تحصیل کنید.

  فرصت های کاری خود را افزایش داده و در هر نقطه ای از دنیا که می خواهید، کار کنید

تجربه یادگیری در محیط های جهانی می تواند مسیرهای کاری گسترده ای را در نقاط مختلف جهان برای ایجاد کند. شبکه ای جهانی از دوستان و قرار گرفتن در معرض محیط جهانی لیم کوک وینگ به شما قابلیت هایی را می دهد که کارفرمایان بدنبال آن هستند.

به فارغ التحصیلی تبدیل شوید که دنیا به دنبالشان است

با تحصیل در لیم کوک وینگ به فردی تبدیل می شوید که همه بدنبال آن هستند، شخصی که در حل مشکلات خلاقانه عمل می کند و همانند ثروتی برای هر سازمانی است، چه آن سازمان دولت باشد، چه سازمان چند ملیتی، چه تولید کننده و یا چه یک شرکت خدماتی.

 

فرهنگ کسب جوایز

دانشگاه لیمکوکوینگ اندکی بیش از یک دهه از شروع به کارموفق به کسب نشان دانشگاه از طرف وزارت شد که این نشان در واقع به معنای طلایه دار بودن آن در زمینه تحصیلات وتکنولوژی خلاق می باشد. کسب نشان دانشگاه این امکان را به لیمکوکوینگ داده است که مالزی را در نقشه بین المللی بعنوان مرکز آموزش برتر مطرح کند.

لیمکوکوینگ بی شک کمک های زیادی به بالا بردن وجهه آموزشی کشور در راستای اهداف مالزی در جهت حضور ی متمایز در سطح جهان نموده است. هم دولت و هم بخش صنعت هردوبه تلاشهای دانشگاه در این زمینه کاملا واقف هستند.

ازآن جمله می توان به اهدای جایزه برتری صادرات (خدمات) سال 2002 ازطرف وزارت صنعت وتجارت بین الملل به دانشگاه اشاره کرد.

انجمن ملی موسسات آموزشی خصوصی، به نوبهِ خود جایزه برتری تحصیلات خصوصی را به خاطر تلاشهای لیمکوکوینگ در جهت "نوآوری و بالا بردن استانداردهای صنعت" به این دانشگاه اعطا نموده است.

با توجه به موقعیت استراتژیک این دانشگاه که درمهمترین بخش قطب IT سایبرجایا واقع شده به نظر می رسد که اتفاقهای بزرگتری انتظار لیمکوکوینگ را می کشد. دانشگاه لیمکوکوینگ با تحصیلات خلاق جامع خود به همراه امکانات پیشرفته بهترین شرایط را برای ذهن خلاق جوانان فراهم آورده است. چنین فرمولی نمی تواند اشتباه باشد – خصوصا در شرایطی که دانشگاه از وجود فردی که نامش یادآور نوآوری در منطقه است استفاده می برد. ریاست دانشگاه، پروفسور امریتوس تان سری داتو، دکتر لیم کوک وینگ، بیش از 30 سال در جهت ترویج نوآوری وکسب نشان تجاری تلاش کرده و کاملا از چگونگی تربیت فارغ التحصیلانی ممتاز برای محیطی جهانی آگاه است.

با پررنگ شدن جنبه بین المللی لیمکوکوینگ امکان پیشرفت در تمامی زمینه ها در لیمکوکوینگ بیشتر شده است. دانشجویان این دانشگاه می توانند دوستانی از نقاط مختلف دنیا داشته باشند و این امر در موفقیت در محیط بسیار رقابتی جهانی به آنان کمک می کند.

در دنیای امروز تکنولوژی و رقابت سمت و سوی تجارت را مشخص می کنند. برخورداری از امتیاز رقابت مستلزم آمیختن هنر، تجارت و تکنولوژی است. در نتیجهِ این شرایط صنایع خلاق و نوآور رشد سریعی خواهند داشت و اهمیت آنان در اقتصاد داخلی به طور فزاینده مورد تاکید قرار می گیرد.

پاسخ لیمکوکوینگ به این نیاز پرورش فارغ التحصیلان خلاقی است که جامعه دانش محور آینده را می سازند.

تان سری لیم می گوید: " این کاری است که ما در لیمکوکوینگ انجام می دهیم.". " هر کاری که ما در اینجا انجام می دهیم باعث ایجاد بدعتی می گردد. دانشجویان ما با توجه به کارهای تحقیقاتی که انجام می دهند به طور مستقیم در ارتباط با صنعت می باشند. در واقع ما در اینجا محصولات و خدمات واقعی برای صنعت طراحی می کنیم".

 


دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین‌المللی این دانشگاه در دانشکده‌های مختلف، همه این دانشگاه خلاقیت-مدار را تحسین می‌کنند.در اینجا لیست کشورهایی که دانشجویانی از آن کشور ها در دانشگاه هستند آمده است.

ساختار آموزشی دانشگاه LIMKOKWING

کشورها موجود در دانشگاه

1

افغانستان

32

ایران

63

فیلیپین

2

آلبانی

33

عراق

64

قطر

3

الجزیره

34

ایرلند

65

روسیه

4

آرژانتین

35

ایتالیا

66

رواندا

5

استرالیا

36

ژاپن

67

عربستان

6

بنگلادش

37

عمان

68

سیچلز

7

بوسنی

38

قزاقستان

69

سنگاپور

8

بوتسوانا

39

کنیا

70

سومالی

9

برونئی

40

کویت

71

آفریقای جنوبی

10

کمبوجیه

41

لبنان

72

کره جنوبی

11

کانادا

42

لوسوتو

73

اسپانیا

12

چین

43

لیبیا

74

سریلانکا

13

کونگو

44

ماسائو

75

سودان

14

دانمارک

45

مقدونیه

76

سوئد

15

جیبوتی

46

ماداگاسکار

77

سویس

16

مصر

47

مالایی

78

سوریه

17

اریتره

48

مالدیف

79

تانزانیا

18

اتیوپی

49

مالی

80

تایلند

19

فیجی

50

موراتیس

81

ترینیدا

20

فنلاند

51

مغلستان

82

تونس

21

فرانسه

52

مراکش

83

ترکیه

22

قنا

53

میانمار

84

اوگاندا

23

آلمان

54

نپال

85

انگلستان

24

یونان

55

هلند

86

آمریکا

25

گینه

56

نیوزیلند

87

ازبکستان

26

گوانا

57

نیجریه

88

ونزوئلا

27

هنگ کنگ

58

نروژ

89

ویتنام

28

مجارستان

59

عمان

90

یمن

29

ایسلند

60

پاکستان

91

زیمباوه

30

هند

61

فلسطین

 

31

اندونزی

62

پرو

 

اتاق مشترک بازرگانی و صنعت چین و مالزی

دانشگاهی که در آن تربیت نیروهای آگاه با هدف افزایش هر چه بیشتر ظرفیت سرمایه انسانی انجام می شود که این شرایط نه تنها به بهبود مهارتهای کارمندان شرکتی منجر می شود بلکه باعث اصلاح نگرش به خدمت رسانی به جامعه نیز می شود.

از نظر ACCIM دانشگاه لیم کوک وینگ و مرکز خلاقیت در طراحی مالزی در واقع پیشگامان ایجاد تغییر در نگرش ها و تحقیقات کاربردی فن آوری خلاق هستند و در نتیجهِ تلاشهای آنها فضای مالزی به یک فضای رقابتی و کیفیت مدار تبدیل شده است

تان سری ویلیام چنگ هنگ جم

رئیس اتاق بازرگانی چین و مالزی

انجمن پسا-تولید و انیمیشن مالزی

دانشجویان لیم کوک وینگ پدید آورنده موج رقابت

وجود موسساتی همچون دانشگاه لیم کوک وینگ برای تداوم رشد  ضروری هستند. این دانشگاه تا کنون به مالزی کمک های چشمگیری کرده تا این کشور بتواند همگام با سایر کشورها در این عرصهِ پویا پیشروی کند.

بسیاری از دانشجویان لیم کوک وینگ موج جدیدی در این عرصه ایجاد کرده اند و به دلیل تلاشهای الهام برانگیزشان، در رقابتهای مهمی همچون نهمین جشنواره تصویری مالزی موفق به کسب جایزه شده اند.

برخی از بهترین استعدادهای مالزی در این زمینه، متعلق به دانشجویان لیم کوک وینگ است که توانسته اند حضور خود را این عرصه به نمایش بگذارند.


افتخارات ملی و میهنی

    *
      اهلی مانکا نگارا، نشان شوالیه (درجه ی 5)، ژوئن 1982، اعطا شده توسط سلطان مالزی
    *
      درجه داتو پادوکا ماهکوتا سلانگور، شوالیه (داتو)، اعطا شده از سوی سلطان سلانگور، 1985
    *
      جوهان ستیا نگارا، نشان شوالیه (درجه 3)، ژوئن 1989، از سوی سلطان مالزی
    *
      جوهان ستیا نگارا، نشان شوالیه (درجه 2)، ژوئن 1991، از سوی سلطان مالزی
    *
      پانگلی ما ستیا ماهکوتا (تان سری)، شوالیه، ژوئن 1995، از سوی سلطان مالزی


صنعت/دانشگاه

    *
      دکترای افتخاری تایید شده در مدیریت بازرگانی، 2006، انجمن مدیریت آکسفورد، آکسفورد، بریتانیا
    *
      دکترای افتخاری در آموزش، 2006، دانشگاه شرق لندن، بریتانیا
    *
      پروفسور بازنشسته با افتخارات در مدیریت خلاقیت، 2006، و دکترای حقوق مدنی، درجه افتخاری، 2006، از سوی هیئت امنای دانشگاه اروپایی، بارسلونا، اسپانیا
    *
      دکترای افتخاری طراحی، دانشگاه RMIT، استرالیا
    *
      دکترای افتخاری ادبیات، دانشگاه تکنولوژی کرتین، پرث، استرالیا
    *
      دکترای افتخاری حقوق، 1994، دانشگاه هرتفوردشایر، بریتانیا
    *
      عنوان افتخاری عضو پیوسته، 1993، موسسه ی تکنولوژی اوکلند
    *
      جایزه ی عضویت افتخاری، 1992، موسسه ی مدیران مالزی

خدمات اجتماعی/مسئولیت ها (از گذشته تا بحال)

    *
      رئیس - بنیاد جهانی صلح مالزی
    *
      رئیس - انجمن مالزی- آمریکا
    *
      رئیس - موسسه مدیران مالزی
    *
      رئیس - انجمن معلولیت های شدید ذهنی
    *
      رئیس - شورای ارتباطات موثر
    *
      بنیانگذار/ رئیس سابق- بنیاد کنسر لینک
    *
      معاون - انجمن مالزیایی ملل متحد
    *
      معاون - انجمن هلال احمر مالزی
    *
      مشاور - انجمن تولیدکنندگان کفش در مالزی
    *
      مشاور - مرکز ملی علوم
    *
      مشاور - انجمن مارک های مالزی
    *
      عضو پیوسته- موسسه روابط عمومی، مالزی
    *
      عضو - شورای تحصیلات عالی مالزی
    *
      عضو - شورای فرهنگ و هنر مالزی
    *
      عضو - شورای جایزه مهارت صنعتی در وزارت صنعت و تجارت بین المللی مالزی
    *
      عضو - شورای ملی خلاقیت
    *
      عضو - شورای ملی تحصیلات تکمیلی
    *
      عضو - شورای تجاری مالزی
    *
      عضو - اتاق بازرگانی کوالالامپور
    *
      عضو - راهکارهای ابتکاری تجاری، مادرید
    *
      عضو - شرکت توسعه ی مالتی مدیا (MDeC)
    *
      صاحب کرسی - کنسرسیوم جهانی همکاران دانشگاهی
    *
      هیئت امنا - هیئت توسعه ی صنایع دستی مالزی
    *
      هیئت امنا - گالری ملی هنر
    *
      داور - جایزه خلاقیت آسیا
    *
      رئیس هیئت داوران - جایزه بنیانگذار جوان و خلاق 2007، اتاق فرعی بین المللی (بنیانگذار کلان - شهری، مالزی)
    *
      داور جایزه مجله انجمن ناشران مالزی، 2007
    *
      داور جایزه مهارت صنعتی در وزارت صنعت و تجارت بین المللی مالزی، 2006
    *
      داور جایزه خلاقیت آسیا

امکانات رفاهی، آموزشی دانشگاه LIMKOKWING

مجموعه خوابگاه داخل دانشگاه لیم کوک وینگ

تاسیسات و امکانات شامل تلویزیون مداربسته، نگهبانی 24 ساعته، عضویت مجانی باشگاه ورزشی، تلفن عمومی، اینترنت وایرلس .

هر اتاق دارای تشک خواب، میز مطالعه و صندلی، کابینت و پرده است .

هر طبقه مجهز به مبل، میز شام، تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، لباسشویی سکه ای، آشپزخانه، حمام، وسایل خانه و سایر لوازم الکتریکی در فضای مشترک است .

اتاقهای موجود به افرادی که زودتر درخواست کرده باشند تعلق خواهد گرفت. در صورتی که مکان اقامتی دلخواه شما موجود نباشد، ما شما را در یافتن مکان مناسب دیگر یاری خواهیم نمود .

قوانین و مقررات دانشگاه لیم کوک وینگ

دانشجویان لازم است وجوه ذیل را پرداخت نمایند:

الف. دو ماه اجاره به عنوان ودیعه (قابل استرداد)،

ب. پنج ماه اجاره پیش (غیرقابل استرداد)


 انقضای قرارداد

الف. چنانچه دانشجویی بخواهد قرارداد اجاره اش را پیش از خاتمه قرارداد پنج-ماهه اش فسخ نماید، وجوه اجاره پرداختی و ودیعه بازپس داده نخواهد شد. ب. درصورتی که دانشجویی بخواهد قرارداد اجاره اش را پس از اتمام اقامت پنج-ماهه اش فسخ نماید، لازم است به صورت کتبی مراتب را حداقل از یک ماه قبل به اطلاع مرکز دانشجویی بین المللی برساند.

نرخهای داده شده در زمان انتشار سایت صحیح می باشند و احتمال تغییر آنها بوسیله مدیریت وجود دارد .

مجموعه دساریا ویلا  دانشگاه لیم کوک وینگ

مجموعه آپارتمان Desaria Villa یکی از محبوب ترین امکانات اقامتی خارج از دانشگاه برای دانشجویان لیم کوک وینگ است. این مکان در سایبرجایا واقع بوده و در نزدیکی شهرکهای Kajang و Putrajaya قرار دارد. دانشجویان می توانند امور بانکی، تبدیل ارز و سایر امور مالی خود را در این شهرها انجام دهند. موقعیت مناسب Desaria ، دسترسی ساکنان آن را به مراکز خرید مانند Pyramid ، IOI Mall ، Alamanda Putrajaya ، و مرکز خرید Mines فراهم می نماید. سرویسهای منظم اتوبوس، رفت و آمد دانشجویان را از Desaria به ترمینالهای اتوبوس رانی و ایستگاه های قطار LRT جهت سفر به مرکز شهر کوالالامپور تسهیل می نماید .

امیدواریم از امکانات اقامتی موجود در Desaria که شامل اتاقهای دونفره و یک نفره بوده و نسبت به امکانات آن قیمت مناسبی دارند، لذت ببرید. در ضمن در برخی از واحدها می توان به انتخاب خود از سیستم خنک کننده نیز استفاده نمود. هر واحد با اقلام ضروری مانند تخت خواب، تشک، میز مطالعه و صندلی، کابینت، روشنایی و پنکه به شکل زیبایی مجهز شده است. سرویس امنیتی 24 ساعته برای تضمین امنیت دانشجویان و محافظت از این مکان در محل مستقر است . جهت رفاه دانشجویان لیم کک وینگ، در طول روز سرویس اتوبوس در مسیر 5 دقیقه ای بین Desaria و محل دانشگاه در رفت و آمد است .


 ضوابط و شرایط سکونت دانشگاه لیم کوک وینگ

دانشجویان باید ودیعه ای معادل دو (2) ماه اجاره و و مبلغ پنج (5) ماه اجاره را(غیرقابل استرداد) برای اقامت پنج (5)  قبل از انتقال به اقامتگاه بپردازند. عدم پرداخت این مبالغ  (2+5 ماه اجاره) منجر به تعلق نگرفتن اتاق به دانشجویان خواهد شد .

مبلغ ودیعه در پایان مدت پنج (5) ماه اجاره از طریق ارائه اعلان کتبی، به مدت دوماه قبل از انقضای مدت اجاره قابل استرداد است. از مبلغ ودیعه، بابت عدم اطلاع بموقع، سکونت بیش از موعد، خسارات وارده، تعمیرات، قبوض معوقه و سایر موارد مبالغی کسر خواهد شد. استرداد ودیعه از زمان ارائه فرم رسمی استرداد در هنگام تسویه حساب دو ماه به طول خواهد کشید (کلیدها باید تحویل داده شده و مراحل تسویه حساب باید در دفتر سرپرستی انجام گیرد.)

مبلغ 100 رینگیت جهت رسیدگی به درخواست دانشجو جهت تعویض اتاق (منوط به موجود بودن اتاق) دریافت خواهد شد. مبلغ 150 رینگیت بابت پردازش استرداد ودیعه دریافت خواهد شد .

در صورت جاماندن کلید در اتاق و قفل شدن درب، مبلغ 10 رینگیت بابت بازکردن درب و بازیابی کلید دریافت خواهد شد. جایگزینی کلیدهای گم شده 20 رینگیت هزینه دربرخواهد داشت. جایگزینی کارتهای تردد نیز 50 رینگیت دریافت خواهد شد .

دانشگاه لیم کوک وینگ مسولیتی در قبال گم شدن یا واردآمدن خسارت به مدارک و اموال شخصی و قیمتی دانشجویان ندارد .

توجه داشته باشید پیش از مدت پنج (5) ماه در صورتی که دانشجویی بخواهد قرارداد اجاره را پیش از انقضای مدت پنج ماهه آن فسخ نماید مابقی مبلغ اجاره به وی عودت داده نمی شود .

اما پس از مدت اقامت پنج (5)  ماه کامل، دانشجو باید دو ماه پیشتر به صورت کتبی از طریق تحویل دادن فرم درخواست تسویه حساب به همراه ارائه رسید رسمی، دفتر خدمات بین الملل را در جریان قرار دهد.

اقامت بعد از تاریخ انقضای اجاره حداقل مبلغ 50 رینگیت در روز یا حداکثر مبلغ یک ماه اجاره از دانشجویانی که کمتر از یک ماه پس از انقضای مدت اجاره و بدون تمدید قرارداد اقامت می کنند، دریافت خواهد شد .

 

مقررات اساسی اقامتگاه دانشگاه لیم کوک وینگ

کلیه ساکنین اقامتگاه خارج از دانشگاه موظف به رعایت مقررات اساسی آن هستند. این مقررات شامل این موارد است :

عدم ایجاد موسیقی و هر سروصدای بلند که برای همسایگان ایجاد مزاحمت نماید

عدم استعمال و مصرف مواد مخدر و نوشیدنیهای الکلی

عدم پذیرش میهمان پس از ساعت 10 شب

عدم نگهداری هرگونه حیوان خانگی

*کلیه دانشجویان خارجی باید اولین ترم تحصیلی شان (به مدت 5 ماه) را به دلیل آشنا نبودن با محیط سایبر جایا در اقامتگاه های دانشگاه سپری نمایند .

 نمایشگاه معماری دانشگاه لیم کوک وینگ

نمایشگاه معماری محل نگهداری اخرین پروژه های انجام شده توسط دانشجویان رشته های معماری و معماری داخلی دانشگاه است. شما در این نمایشگاه مدل های نهایی، نقشه ها و عکس های بی نظیری از کار های دانشجویان را می بینید که تمامی مراحل یادگیری آنان را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه هر ترم با مدل ها و پروژه های جدید بروز می شود.

 لابراتوارهای رایانه دانشگاه لیم کوک وینگ

لابراتوارهای رایانه مطابق با استانداردهای جهانی، از جمله تجهیزات موجود در دانشگاه به شمار می روند که از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردارند. فارغ التحصیلان دانشگاه، با درک و دانش بالایی از IT و آمادگی کامل برای ورود به عرصه ی صنعت، به خوبی برای استفاده از تازه ترین ابزارها و تجهیزات تعلیم دیده اند. بدین ترتیب، دانش و معلوماتی که اندوخته اند، توانایی بالقوه ی مدیریت فناوری اطلاعات را در آنها ایجاد می کند.

 کارگاه مد دانشگاه لیم کوک وینگ

دانشکده طراحی و مد لیم کوک وینگ از زمان گشایش خود در حدود 5 سال پیش، همواره در راس خبرها قرار داشته، جوایز و افتخارات زیادی از آن خود نموده، و معیارهای تازه ای در این رشته وضع کرده است. واحدهای تجاری و کارگاه های کاملا پیشرفته طراحی مد، از جمله ویژگی هایی هستند که میزان خلاقیت و نوآوری موجود در آموزش های این دانشگاه را نشان می دهند.

امکانات آموزشی، رفاهی دانشگاه LIMKOKWING

کتابخانه الکترونیک

دانشگاه لیم کوک وینگ از تجهیزاتی کاملا حرفه ای برخوردار است که در میان آنها می توان به کتابخانه الکترونیک اشاره کرد؛ مجموعه ای با بیش از بیست هزار جلد کتاب، هزاران نشریه، فصل نامه، و مقاله. دسترسی به این مرکز برای دانشجویان بسیار آسان است.

لابراتوار عکاسی

لابراتوار عکاسی لیم کوک وینگ مدرن ترین تجهیزات عکاسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

 کتابخانه ی نوآوری

این کتابخانه به عنوان منبعی برای دانشجویانی به شمار می رود که در پی نوآوری و خلاقیت هستند. تابلوی موجود در این مرکز، اهمیت نوآوری را در مسیر دست یابی به شیوه های طراحی، فنون بازاریابی، و انتقال مفاهیم و موضوعات مهم در صنعت، حکومت، و تحصیلات دانشگاهی شرح می دهد.

 گالری علامات تجاری و بسته بندی

هدف از ایجاد گالری علامات تجاری و بسته بندی، روبرو نمودن بازدیدکنندگان با بسته های بسیار بزرگ از تولیدات داخلی است که با لوگو و طراحی های تازه عرضه شده اند. این بسته های بزرگ همچنین به شیوه ای خلاقانه به کار گرفته می شوند تا پیام های مهمی را درباره ی علامت تجاری و بسته بندی ارائه دهند، که همزمان به سرگرمی و آموزش بازدیدکنندگان کمک می کند.

مرکز نوآوری در طراحی

این مرکز موظف است که به شرکت های مالزیایی در توسعه و تبلیغ تولیدات خود کمک کند تا توانایی رقابت محصولات ملی را در بازارهای پر چالش بین المللی بالا ببرد.

گالری کاوش در طراحی

محیط دانشگاه که بر اساس صنعت بنیان نهاده شده، بر آن است تا به دانشجویان امکان دهد که با افراد حرفه ای شاغل در زمینه های مختلف کار کنند. در گالری دانشجویان، آثار خلق شده توسط برجسته ترین و خلاق ترین ذهن ها عرضه شده اند تا کیفیت بالای آموزش را به نمایش در بیاورند.

 اسکان دانشگاهی

درست مانند خانه... دانشگاه، امکانات کاملی برای اسکان دانشجویان تامین می کند- امکانات خوابگاهی با تلویزیون، ماهواره، و اینترنت بی سیم (wireless).

 کلوپ One World

این باشگاه سرگرمی دانشجویان با فضایی بی نظیر که بر مبنای هنر بازیافت دور ریختنی ها ساخته شده، جایی است که ذهن های خلاق از نقاط مختلف جهان گرد هم آمده، در کنار هم به تفریحات سالم پرداخته و از هم می آموزند.

 کافه وینگز

این کافی شاپ که در مرکز دانشگاه قرار گرفته برای دانشجویانی ساخته شده که علاقه ی زیادی به معاشرت با دوستان خود دارد. این کافه تولیدات منحصر به فردی دارد، که در میان آنها می توان از قهوه های متنوع و نوشیدنی های میوه ای مختلف نام برد، که محبوبیت بسیاری یافته و در سایر بخش های سایبرجایا نیز طرفدار دارند.

 ماکانلاه!

رستورانی در فضای باز، که پاسخگوی ذائقه های گوناگون است: از غذاهای ایرانی، مالزیایی، چینی، و هندی تا کلوچه های رژیمی برای افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند.

 فیتوفلای

فیتوفلای مرکز ورزشی دانشگاه لیم کوک وینگ برای حفظ سلامت و تندرستی دانشجویان است. مجهز شده به بهترین وسایل بدنسازی و ورزشی در کنار مربی مخصوص همه در محیطی دلپذیر واقع در مرکز دانشگاه.

 استودیوی ضبط و صدا

این استودیوی موسیقی به تجهیزاتی مانند Digidesign Protools، HD3 Accel، Digidesign 192 I/O، Digidesign Pre Amp، Soundcrafts، Otari، مجموعه بلندگوهای Genelec Surround و استودیوهای صوتی با کیفیت بالا مجهز شده است.

 
هدلاینز

این واحد تجاری یکی از پر ازدحام ترین واحدها در دانشگاه است که در آن دانشجویان محصولات و خدماتی را ارائه و ساماندهی می کنند؛ این واحد، بازتابی از اندیشه صنعت در دانشگاه در لیم کوک وینگ است.

سوپرمارکت 10-10

فروشگاهی متعلق به خود دانشجویان برای تهیه ی اقلام مختلف... فروشگاهی کوچک اما ضروری، که همه اقلام مورد نیاز در آن یافت می شود: از کنسورها و غذاهای مختصر، تا مجله های مشهور.

خدمات دانشجویی

معارفه

دانشجویان جدید طی مراسمی با شکوهی مورد پذیرایی قرار می گیرند. دانشجویان از این طریق می توانند با دوستان جدید آشنا شده و اساتید و کارکنان اداری را ملاقات نمایند. مهمتر از همه، دانشجویان از این طریق با محیط دانشگاه آشنا می شوند.

باشگاه ها و فعالیتها

سعی ما براین است که علائق کلیه دانشجویان خود را پوشش دهیم. در داخل دانشگاه، ما در حدود  20 باشگاه داریم که به انجام فعالیتهای مختلف می پردازند. از جمله باشگاه های موجود در دانشگاه می توان از بولینگ، فوتبال، بوکس، تنیس، موسیقی، تآتر و... نام برد. همچنین از طریق این باشگاه ها دانشجویان می توانند به عضویت باشگاه های خارج از دانشگاه نیز درآیند.

رویدادهای فرهنگی-اجتماعی

در طول سال، رویدادهای فرهنگی گوناگونی برگزار می گردد که دانشجویان می توانند در آن شرکت کنند . هر کدام از این رویدادها به رشد شخصی و ذهنی آنها کمک کرده و جو هنری و فرهنگی را در دانشگاه ارتقا داده و تعامل بین اساتید، مشاوران، دانشجویان خارجی و مالزیایی را تقویت می کنند. این فعالیتها شامل برگزاری سمینارها، پخش فیلم، برگزاری کارگاه ها، نمایشگاه ها، میهمانی ها و فستیوالها در طول سال می شود

    کمک هزینه تحصیلی  

در حال حاضر تمامی تقاضاهای مربوط به کمک هزینه تحصیلی تا اطلاع ثانوی بسته شده اند. اگر سئوالی دارید و یا اینکه می‌خواهید در مورد شرایط ورود، تارخ پذیرش، واحدهای درسی خاص، فرآیند پذیرش و یا هزینه‌های تحصیل بیشتر بدانید، لطفا فرم درخواست آنلاین را پر کنید.

جایزهِ کمک هزینه تحصیلی لیم کوک وینگ برای تبادل فرهنگی


فقط برای دانشجویان خارجی

امروزه دانستن در مورد دیگر فرهنگ‌ها، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بر نحوه زندگی ما دارد. داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دیگر ملیت ها به همراه داشتن شبکه‌ ای از دوستان بین المللی در عمق بخشیدن به این فرایند آشنایی کمک شایانی می کند. شما با یاری کمک هزینهِ تحصیلی لیم کوک وینگ که هزینه‌های تحصیل شما را در اینجا می‌پردازد قادر به ادامه تحصیل و تحقیق در مورد دیگر ملت ها و فرهنگ های مختلف خواهید بود.

جایزهِ ممتازکمک‌هزینهِ تحصیلی لیم کوک وینگ

با توجه به اینکه رقابت در سطح جهان رو به افزایش است، کشور به افرادی قاطع، زیرک و باهوش نیاز دارد که بتوانند اطلاعات را مدیریت کرده و راه‌حل‌های ابتکاری ارائه دهند. بنیاد خلاقیت لیم کوک وینگ ماموریت دارد که این گروه از داشنجویان خاص را شناسائی کرده و در کنار تشویق کردن آنان، توانایی‌های مدیریتیشان را حین تحصیل در لیم کوک وینگ پرورش دهد.

جایزهِ استحقاقی کمک‌هزینهِ تحصیلی لیم کوک وینگ

جایزهِ استحقاقی کمک‌هزینهِ تحصیلی لیم کوک وینگ به افرادی اعطا می‌شود که در فعالیت‌های مشترک مربوط به برنامهِ تحصیلی بر دیگران برتری داشته باشند. برای اعطای این جایزه توانایی مدیریتی، حضور موثر در باشگاه ها و انجمن‌ها، خلاقیت و ابتکار در مورد فعالیت‌های تحصیلی، منطقه‌ای و ملی لحاظ می‌شوند.

فرصتهای شغلی

لیم کوک وینگ لندن

بالها را بگسترانید و با پیوستن به شعبه لندن دانشگاه لیم کوک وینگ، نظاره گر چشم اندازی جهانی شوید و با ما در سفر جهانیمان همراه گردید. شعبه اصلی دانشگاه در کوالا لامپور و دیگر شعبات آن در جاکارتا، اندونزی، لندن و گابورون تأسیس شده اند. شعبات جدید این دانشگاه نیز بزودی در پکن، کامبوج و نیویورک تاسیس خواهند شد.

این حرکت، تجربه شیرینی است. از شما می خواهیم به ما ملحق شوید تا با کمک هم، بهترین های شرق و غرب را به هم پیوند داده و به نسل جدید فارغ التحصیلان در سراسر دنیا، توانایی لازم را ببخشیم تا هرچه بهتر جهان را بسوی آینده ای روشن پیش ببرند. ما بدنبال نیروهای دانشگاهی و اجرایی مشتاق، پرانرژی و لایق هستیم تا با کار در کنار یکدیگر، رویایمان را به حقیقت تبدیل کنیم. بیاید شغل آینده خود را بسازید و با ما رشد کنید.


مدرسان بین المللی – (کامبوج، لندن و بوتسوانا)

به دانشگاه جهانی لیم کوک وینگ بپیوندید و بهترین فرصتهای شغلی را بیابید. فرصتهای که می توانید در جهت تبدیل شدن به شخصی حرفه ای در دنیای امروز به کار بگیرید. می توانید به انتخاب خود در شعبه سایبرجایا تدریس کنید یا در شعب بین المللی ما در کامبوج، لندن یا بوتسوانا و از این طریق وجه شغلی خود را با تمرکز تخصصی بر دانش و مهارت ارتقا دهید. به دلیل راه اندازی شعبه کامبوج در آینده نزدیک 1) ساکنان و مهاجران کامبوج و 2) کاندیداهای واجد شرایط، صرف نظر از کشور کنونی محل سکونت، در صورت تمایل می توانند درخواست خود را برای محلق شدن به ما ارائه دهند.

دوره های زبان انگلیسی

اینترنشنال هاوس یکی از بهترین سازمان های آموزش زبان با 124 موسسه در 38 کشور است. اینترنشنال هاوس مالزی قسمتی از ساز مان جهانی اینترنشنال هاوس است که مقر آن در لندن می باشد. از سال 1998 تا کنون اینترنشنال هاوس با گروه آموزشی لیم کوک وینگ تلفیق شده تا خدمات خود را برای دانشجویان لیم کوک وینگ فراهم آورد.

سازمان جهانی اینترنشنال هاوس که در سال 1953 بنا نهاده شد، سازمانی پیشرو در امر آموزش و تربیت زبان است. این سازمان با شبکه جهانی خود، استانداردهای بین المللی را حفظ نموده و همواره برای محک زنی تحت کنترل کیفیت قرار می دهد. مدرسان زبان متخصص و حرفه ای از سراسر دنیا وظیفه تدریس دروس را برعهده دارند تا تجربه آموزشی کاملی را به نمایش بگذارند.

در اینترنشنال هاوس، ما بر این باور هر دانشجویی با دانشجوی دیگر و هر کلاسی با کلاس دیگر فرق دارد و بنابراین دروسمان را با نیازهای هر کلاس بصورت جداگانه تنظیم می کنیم. اگر بدنبال بهبود زبان انگلیسی برای کار، دانشگاه یا اهداف شخصی هستید، ما کلاسی مناسب را در میان طیف وسیع انتخاب های خود به شما معرفی خواهیم کرد.

  دروسی را که ارائه می دهیم عبارتند از :

    *
      ایمرژن (برنامه فشرده آموزش انگلیسی)
    *
      انگلیسی برای اهداف آکادمیک
    *
      انگلیسی برای اهداف تجاری
    *
      انگلیسی روزمره
    *
      IELTS
    *
      TOEFL
    *
      TEFL
    *
      برنامه آموزشی در خانه
    *
      مهارت های گفتاری
    *
      مهارت های نوشتاری

 پیش دانشگاهی دانشگاه LIMKOKWING

دانشگاه Limkokwing   نمونه بارزی از ترکیب تحصیل و تجارت بوده، که بنوبه خود باعث گشودن افق جدیدی از نوآوری در عرصه هنر  و صنعت شده است. علاوه بر این دانشگاه لیم کوک وینگ تلفیقی از فرهنگ ها ، مذاهب و نژادهاست، با تحصیل در این دانشگاه زندگی در نمونه ای کوچک، اما پویا از دهکده جهانی را تجربه کنید.

 لیست رشته دوره پیش دانشگاهی

دانشکده ارتباطات ، رسانه ها و انتشارت

  • دانشکده نوآوری طراحی
  • دانشکده خلاقیت مالتی مدیا
  • مبانی معماری و طراحی محیط
  • دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی سازی

لیست رشته های مقطع کاردانی دانشگاه LIMKOKWING

آکادمی طراحی سبک زندگی بین المللی لیم کوک وینگ

آکادمی طراحی صدا و موسیقی لیم کوک وینگ

دانشکده ارتباطات ، رسانه ها و انتشارت

دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی سازی

دانشکده نوآوری طراحی

دانشکده خلاقیت مالتی مدیا

دانشکده فن اوری اطلاعات و کامپیوتر

دانشکده معماری و طراحی محیط

فوق دیپلم حرفه ای طراحی مدل مو

فوق دیپلم فن آوری صدا و موسیقی

فوق دیپلم مالتی مدیا، تبلیغات و پخش

فوق دیپلم مدیریت بازار و فروش

فوق دیپلم طراحی پارچه و ست لباس

فوق دیپلم طراحی کالا

فوق دیپلم طراحی گرافیگ و مالتی مدیا

فوق دیپلم طراحی مد و فروش

فوق دیپلم انیمیشن و طراحی مالتی مدیا

فوق دیپلم طراحی بازی های رایانه ای

فوق دیپلم طراحی مالتی مدیا

فوق دیپلم فناوری صدا و موسیقی

فوق دیپلم واقعیت مجازی

فوق دیپلم فناوری اطلاعات

فوق دیپلم مالتی مدیا و مهندسی نرم افزار

فوق دیپلم طراحی داخلی

فوق دیپلم فن آوری معماری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه LIMKOKWING

دانشکده معماری و طراحی محیط

کارشناسی معماری داخلی

کارشناسی طراحی داخلی(0+3 دانشگاه کرتین)

کارشناسی علم کاربردی معماری (0+3 دانشگاه کرتین)

 

دانشکده نوآوری طراحی

کارشناسی طراحی بسته بندی و نشان تجاری

کارشناسی طراحی بسته بندی و نشان تجاری

کارشناسی مد و فروش

کارشناسی طراحی صنعتی

 

دانشکده فن اوری اطلاعات و کامپیوتر

کارشناسی فن آوری اطلاعات تجاری

کارشناسی فناوری اطلاعات

کارشناسی مهندسی نرم افزار و مالتی مدیا

کارشناسی تجارت الکترونیک 

کارشناسی فناوری بازی های کامپیوتری

کارشناسی فناوری موبایل

 

دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی سازی

کارشناسی کارآفرینی

کارشناسی (عالی) حسابداری

کارشناسی مدیریت بازرگانی

کارشناسی مدیریت جهانگردی

کارشناسی مدیریت عمومی

کارشناسی مدیریت منابع انسانی

کارشناسی بازاریابی

کارشناسی تجارت بین‌الملل

کارشناسی مدیریت ورزش، سلامت و تناسب اندام

 

دانشگاه خلاقیت مالتی مدیا

کارشناسی پویا نمایی

کارشناسی تصویرنگاری و تصویرسازی دیجیتال

کارشناسی تولید عناصر هنری بازی های رایانه ای

کارشناسی طراحی ارتباطات دیجیتالی

کارشناسی طراحی و فن آوری وب

کارشناسی مالتی مدیا

کارشناسی مالتی مدیای جامع و ایمرسیو

 

دانشکده ارتباطات ، رسانه ها و انتشارت

کارشناسی خبرنگاری و پخش

کارشناسی خبرنگاری ورزشی

کارشناسی فیلم دیجیتال و تلویزیون

کارشناسی ارتباط جمعی (0+3 دانشگاه کرتین)

کارشناسی مدیریت رویداد

لیست رشته های مقطع کارشناسی ارشد ودکتری دانشگاه LIMKOKWING

کارشناسی ارشد ارتباطات

کارشناسی ارشد ارتباطات و روابط عمومی

کارشناسی ارشد بازرگانی در رشته مدیریت ورزشی

کارشناسی ارشد در حرفه هنر و طراحی معاصر بین المللی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رشته مدیریت تفریحات و گردشگری

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رشته مدیریت چند رسانه ای

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در زمینه امور مالی و بانکداری

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در زمینه مدیریت منابع انسانیجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »ديگر دانشگاه هاي مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0