مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
دانشگاه MONASH

دانشگاه MONASH

تاریخچه دانشگاه :

دانشگاه Monash یکی از بهترین و معتبرترین  دانشگاهها ی استرالیاست و در سال 1958 تاسیس شد و  با هدف ابداع،  نوآوری، آماده سازی و تربیت نسلی محقق و حرفه ای  پس از فراهم نمودن بهترین شرایط و امکانات  آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی در کمترین زمان ممکن به رشد چشمگیری دست یافت.

دانشگاه Monash دارای 8 شعبه است. در سال 1998 دولت مالزی برای تأسیس و راه اندازی شعبه ای از دانشگاه Monash در مالزی درخواست کرد و به این ترتیب  اولین دانشگاه خارجی در مالزی شروع به کار کرد.  دانشگاه Monash در مالزی رشته های متعددی  چون هنر، اقتصاد، مدیریت، فناوری اطلاعات، مهندسی، حقوق، پزشکی، داروسازی و علوم کاربردی و محض را  در  10 گروه آموزشی ارائه می دهد و در حال حاضر بیش از 42 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیلند و این دانشگاه با هفت هزار نیروی انسانی در کادر آموزشی و اداری خود و بودجه ای قریب به 500 میلیون دلار در سال پشتیبانی می شود.

دانشگاه Monash با هدف گسترش و پیشرفت دانشجویان با بکارگیری بهترین و مدرنترین شیوه های آموزشی آکادمی، اعتباری منحصر به فرد در جنوب شرق آسیا به دست آورده است.


ساختار آموزشی دانشگاه MONASH

دانشگاه Monash در پی ایجاد دانشگاهی جهانیست که به پیشرفت دانش بشری  بیانجامد.  و این تنها از طریق تحقیقات و پژوهشهای متمرکز و فشرده و یک مدیریت بین المللی  به دست خواهد آمد.  برتری و برجستگی این دانشگاه در دنیای تحقیقات،  پیشرفت  چشمگیرش در صنعت مالتی مدیا، نوآوری و خلاقیت  وتاکید بر  همکاری با صنایع داخلی و خارجی و توانایی تشخیص و پاسخگویی به نیاز های جدید و نو در صنعت است که می تواند در هزاره جدید بر تجارت، ارتباطات و بازرگانی نیز تاثیر بگذارد.  

دانشگاه Monash با هدف بین المللی شدن و با تکیه بر تعهدات طولانی و تحقیقاتی نوین بر کیفیت آموزش و یادگیری حرکت می کند.  

نامه ای از طرف پروفسور رابین پولار نائب رئیس و رئیس دانشگاه Monash در مالزی :

شعبه دانشگاه Monash در مالزی در منطقه  Sunway می باشد. مناش بیشترین کمک را به مالزی و دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا داشته است.  دانشگاه Monash علاوه بر این شعبه در Sunway دارای پنج شعبه دیگر در ملبورن  (استرالیا)، انگلستان  (وکتوریا) و یک شعبه در جوهانسبورگ است.  

مجتمع دانشگاهی  Sunway در سال 1998 تاسیس شد و در اواسط 2007 محوطه دانشگاهی  جدید آن نیز احداث شد.  تا به امروزدر حدود 3800 دانشجو و 391 پرسنل در این دانشگاه حضور داشتند و برای دانشجویان دوره ارشد و دکترا مقالات تحقیقاتی در زمینه های تجارت، علوم، تکنولوژی، پزشکی، هنر و مهندسی فراهم می کند.  

تحقیقات ویژه شامل رسانه ها و مطالعات تربیتی، تاسیسات ژنتیکی و تکنولوژی سلولی برپایه بازیابی اطلاعات چند رسانه ای، دانش های نوین و نانوتکنولوژی صورت می گیرد.  

از آنجایی که آنها معتقد هستند که باید یک سوم تحصیلات دانشگاهی بر پایه تحقیقات پایه ریزی شود برنامه اصلی خود را بر آموزش و تحقیق استوار کردند که این امر دانشگاه Monash را در میان دیگر دانشگاه های مالزی بی نظیر ساخته است و کیفیت بالای آموزش را تضمین کرده است.

خاطر نشان می گردد تمام مدرسین  این دانشگاه در رشته خود خبره هستند.

دانشگاه در فرآیند یادگیری به دانشجویان کمکهای موثری می کنند اما مهمترین امر این است که دانشجویان بیاموزند که چگونه به تنهایی یادبگیرند. دانشجویان باید در فرصت های شغلی آینده بتوانند به طور گسترده ای  ازاین آموزشها و تحقیقات استفاده کنند و یا برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رهنمود شوند. تاکید ویژه ما بر یادگیری بهتر و پایه گذاری برای پیشرفت شخصی و یا حرفه ای است.  

بخاطر وجود نمایندگی از بیش از 40 کشور مختلف و ادغام فرهنگ های کاملاً متمایز، دانشگاه Monash موقعیتی را فراهم می کند که دانشجویان و پرسنل بتوانند با اجتماعات و فرهنگهای متفاوت در ارتباط مستقیم  باشند.

مجتمع دانشگاهی  sunway  محیط جدید و از هر جهت مناسبی را برای یادگیری با تسهیلات درجه یک در اختیار ما قرار میدهد.

دانشگاه Monash با حفظ اصالت استرالیایی خود به یکی از بهترین دانشگاه های در استرالیا و سطح بین المللی تبدیل شده است.  

ایده های نوین دانشگاه Monash  با بالابردن سطح دانش، به بهبود وضعیت زندگی نیز کمک می کند. طبق آمار بدست آمده در سال 1958، Monash با سیستم نوین تحقیقاتی و سیستم قانونمند و استاندارد آموزشی یکی از 50 دانشکده برتر دنیا است.  این دانشگاه همچنین یکی از اعضاء گروه معتبر هشت  (G08) به مدیریت استرالیا است.  دانشگاه در حدود 58000 دانشجو را از 100 کشور جهان به طور سالیانه در 8 محوطه ی دانشگاهی  (استرالیا، مالزی و آفریقای جنوبی) می پذیرد.  

بخاطر داشته باشید تحقیقات قدرتمند ما نمایانگراعتبار و قدرت ما ست.  دانشگاه ما سالیانه  5000 کار تحقیقی انجام می دهد و با بیش از 120 موسسه در سراسر آسیا، اروپا، آمریکا، افریقا و خاورمیانه ارتباط مستقیم دارد.  دانشگاه Monash از طریق تحقیقات صورت گرفته ارزش و اعتبار بالایی کسب کرده و بخش عمده ای از این تحقیقات در زمینه دانش های پایه مثل علوم نانو تکنولوژی، علوم محیط زیست، علوم دارویی، اکتشافات، تاریخ و فرهنگ و امنیت جاده ای صورت گرفته است.  

 

دانشگاه Monash در شهر Sunway

دانشگاه Monash به دعوت مستقیم دولت مالزی یک شعبه از این دانشگاه را در سال 1998 در Bandar Sunway  مالزی دایر کرد که اولین دانشگاه خارجی در مالزی محسوب می شد.  

با سرمایه گذاری مشترک بین دانشگاه Monash و گروه Sunway  و با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون رینگت و مساحتی 12 هزار متری این دانشگاه احداث شد.  هدف اصلی دانشگاه Monash این است که تا سال 2015 به عنوان اولین دانشگاه متمرکز بر تحقیقات تبدیل شود.  

 

کلاس های ارائه شده در دانشگاه مرکز Sunway

در مرکز Sunway برنامه دانشجویان دوره کارشناسی، ارشد و دکترا در 5 رشته تحصیلی ارائه می شود:

دانشکده علوم انسانی

دانشکده بازرگانی و تجاری

دانشکده مهندسی

دانشکده فناوری اطلاعات و IT

دانشکده پزشکی و بهداشت

 


چرا در دانشگاه Monash درس بخوانیم :

دانشجو پس از فارغ التحصیلی مدرکی معتبر معادل درجات بالای دانشگاهی در استرالیا و دیگر مدارک بین المللی اخذ می کند.

times higher Education Supplement دانشگاه Monash را به عنوان یکی از 50 دانشگاه برتر جهان در سال 2005-2007 اعلام کرد.

دانشگاه Monash یکی از اعضاء دانشگاه های گروه 8  (GOF)  استرالیا است که  بیش از 70% از تحقیقات ارائه شده مورد قبول در استرالیا مربوط به این دانشگاه است.  

در سال 2003 دانشگاه Monach  توانست اعتبار تندیس MSC  (multimedia super corridor)  را بدست آورد.  

در سال 2003 موفق به دریافت بهترین جایزه تحقیق و پیشرفت موسسات خصوصی از طرف وزیر آموزش مالزی شد.  

تحصیلات عالی استاندارد برابر با استانداردهای دانشگاه هی در استرالیا

به عنوان یکی از هشت شعب، دانشگاه  Monash با  هدف  پیشرفت، آموزش و پشتیبانی برنامه ریزی شده است که کیفیت آموزش را تضمین می کند.

کلاسها تحت نظر مستقیم اساتید دانشگاه های Monash عمل می کند و مطابق با برنامه ریزی دیگر شعب دانشگاه Monash است.  درجات تحصیلی در این دانشگاه با دیگر شعب هشت گانه در استرالیا، آفریقای جنوبی و استرالیا یکسان است.  

کلیه کلاسهایی که در شعبه Sunway ارائه می شود مورد تایید دولت مالزی است.

 

تحقیقات عالی

دانشگاه Monash در تمام دنیا به عنوان یک دانشگاه منحصر به فرد در تحقیق و آموزش معرفی شده است و همکاریهای ارزنده ایی در زمینه های تحقیقاتی  ارائه می دهند که بر زندگی بشر تاثیر می گذارد.  

مجتمع دانشگاهی  Sunway تحقیقاتی موثر در زمینه های بیوتکنولوژی، بهداشت و پزشکی، مدل های اقتصادی و تجاری، بانکداری اسلامی، تکنولوژی آزمون الکترونیک و تجارت محصولات کشاورزی  ارائه می دهد.

موسسات تحقیقات مغزی در Monash Sunway (BRIMS) تحت نظرموسسه علم نورون (Neuroscience) و مرکز تحقیقات بین الملل مغری فرانسه (IBRO) است. این باعث شده که بتواند تحقیقات مفید و گسترده در این زمینه انجام دهد.  

دانشکده تجارت دانشگاه Monash مرکز  تحقیقاتی عالی در زمینه بانکداری اسلامی و مالی است و اغلب کنفرانس های سالانه بانکداری اسلامی و مالی کوالالامپور در این مرکز برگزار می گردد.  

دانشکده مهندسی نیز تحقیقاتی مشترک با صنایع و دیگر تشکلات انجام داده است.  

دانشکده علوم انسانی بر روی تعدادی از پروژه های تحقیقاتی مهم فعالیت می کنند (مثلاً تحقیقاتی در زمینه چگونه عفونت دندان باعث بیماری های قلبی می شود و یا اطلاعات عمیق ما از سیستم دفاعی بدن می پردازد).  

موارد تحقیقاتی دانشگاه Monash در مالزی با پشتوانه های وسیع مالی همراه است. این پشتوانه های مالی از طرف امتیاز IRIP  (تشدید تحقیقات در مناطق دارای اولویت) دولتی، وزارت علوم، موسسات نوآوری و تکنولوژی برای تحقیقات، خدمات بین المللی غیر دولتی برای ISAAA (کاربردهای بیوتکنولوژی کشاورزی)، Petronas و سازمان خیریه TORAY اهدا می گردد.

تحقیقات مشترک که پرسنل دانشگاه Sunway با موسسات محلی و شرکت ها در مالزی انجام می دهند برای ترفیع یادگیری بسیار موثر است.

شبکه Alumni (فارغ التحصیلان) بین المللی با بیش 215.000 دانشجوی فارغ التحصیل.

دانشگاه Monash  تاکید ویژه ای به همکاری با دانشجویان MAG‌ (پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه) دارد.

تا کنون 9.000 نفر از دانشگاه Monash فارغ التحصیل شده اند.

برنامه گروه فارغ التحصیلان فرصت های زیادی را برای مواجه شدن با مسائل حرفه ای و مسائل اجتماعی فراهم می سازد.

 


مزایای بین المللی

دانشگاه Monash دارای هشت شعبه در جهان است یعنی 6 شعبه در استرالیا، یک شعبه در مالزی و 1 شعبه در افریقای جنوبی که در مجموع  بیش از 50.000  نفر در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.  Monash همچنین یک موسسه یادگیری در ایتالیا را اداره می کند  و با 120 موسسه در سراسر آمریکا نیز در ارتباط است.

شعبه دانشگاه Monash در مالزی متمایز و یک دانشگاه چند فرهنگی است که بیش از 3.800 دانشجو دارد که نزدیک به 30% از آنها از 50کشور متفاوت هستند.

با عضویت در خانواده بزرگ Monash، دانشجویان می توانند به هر یک از دیگر شعبات دانشگاه در سراسر دنیا بروند و رشته ای مشابه را در آنجا ادامه دهند.

دانشجویان دانشگاه Monash می توانند با استفاده از برنامه های کشورهای خارجی با پرداخت هزینه جا و مکان برای بیش از دو سال و نیم در شعبه دیگری از دانشگاه Monash تحصیل کنند.

با برنامه ریزی دقیق دانشگاه Monash دانشجویان می توانند از مزایای ارائه شده در 120 دانشگاه در 27 کشور دیگر که مورد قبول این دانشگاه هستند نیز استفاده کنند.

 


موقیعیت مکانی

دانشجویان این دانشگاه به راحتی می توانند به بازارها ، بیمارستان های مدرن با تجهیزات کامل، بانک ها، رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها، پارک های آبی و دیگر تسهیلات شهر Sunway دسترسی پیدا کنند.

امنیت شهر Sunway و محوطه دانشگاهی توسط گارد امنیتی که نزدیک پایگاه پلیس کار می کنند تامین می شود.

از دانشگاه تا پایتخت، کوالالامپور، فقط 20 دقیقه فاصله است برای طی کردن این مسیر می توان از هواپیما و یا بزرگراه ها استفاده کرد.

 


تاسیسات پیشرفته تکنولوژی

خوابگاه های دانشجویی با کیفت بالا وسایل آرامش و راحتی دانشجو را برای تحصیل هر چه بهتر تامین می کنند . این دانشگاه دارای 40 آزمایشگاه مجهز، امکانات لازم برای انجام آزمایشهای فیزیکی PC2 و ژنتیکی DNA و 24 آزمایشگاه تخصصی مهندسی، دو تالار کنفرانس با ظرفیت 350 نفر، 3 سالن آمفی تئاتر متوسط  برای 120 دانشجو و 6 سالن آمفی تئاتر کوچک، 10 لابراتوار تخصصی کامپیوتر برای استفاده عموم است.  شعب دیگر دانشگاه امکاناتی دارند که در مالزی موجود نیست مثل میکروسکوپ هایی برای دیدن سلولهای زنده،  میکروسکوپهای کشت سلول.  در سال 2008 مالزی اولین دانشگاهی بود که تکنولوژی میکروارگاریسم (ویروسی که باعث یک بیماری می شود)  برای حیوانات را به انجام رساند.  

 


عالی ترین نتیجه در زمان فارغ التحصیلی

کارفرمایان بین المللی معتقدند که فارغ التحصیلان از دانشگاه Monash فعالترین و بهترین دانشجویان هستند.  شرکت های چند ملیتی مثل شرکاء pricewaterhouse، shell،  Mckinsey، .. . معمولاً به فارغ التحصیلان دانشگاه Monash  اعتماد بالایی  دارند.  

در سال 2007 Monash در رتبه 24 دانشگاه های جهان قرار داشت.

دانشگاه تضمین می کند که دانشجویان دانشگاهMonash   تا نهایتاً سه ماه پس از فارغ التحصیل شدن کاری مطابق با میل و سلیقه خود پیدا می کنند.

 


شرایط زندگی

دانشجویان زندگی در کوالالامپور را با هزینه ای مناسب تجربه می کنند.

 


مدرن ترین دانشگاه تا سال 2007

یکی از مواردی که دانشگاه Monash به آن افتخار می کند فراهم کردن محیطی بی نظیر برای یادگیری و فراهم آوردن تسهیلاتی در حد استاندارد های جهانی است.  

 


دانشگاه Moansh در Sunway

مهمترین مرحله پیشرفت دانشگاه Monash ایجاد شعبه ای در Bandar Sunway بود. که زیر ساختی مناسب برای اهداف بلند مدت دانشگاه محسوب می شد و باعث پیشرفتی سریع تر در زمینه تحقیقاتی به شمار می آید و فعالیت های آموزشی، یادگیری و تحقیقاتی را در حد عالی گسترش می دهد.  

هزینه در حدود 200 میلیون رینگت برای ساخت دانشگاه جدید درمحیطی برابر با 120 جریب یعنی در حدود 133/66 متر مربع در نظرگرفته شد.  

در مرحله اول تنها در حدود 5000 دانش آموز و 500 پرسنل در این دانشگاه بودند و در دو مرحله ظرفیت دانشگاه تا 10.000 دانشجو نیز افزایش یافت.

این ساختمان به صورت بیضی و در سه طبقه طراحی شده است و با تجهیزات مورد نیاز دانشجویان تجهیز می شود. این منطقه در مرکز دانشگاه است.  

افراد معلول به راحتی می توانند در پیاده روهای دانشگاه حرکت کنند و مسیرهای مناسبی برای ورود آنها در نظر گرفته اند.

دانشگاه فلسفه خود را با این شعار منعکس می کند " من هنور یاد می گیرم ".


امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه MONASH

کتابخانه و دانش عمومی موناش :

در کتابخانه دانشگاه Monash دانشجویان با سطح وسیعی از خدمات و منابع علمی روبرو می شوند.  

کتابخانه خدمات خود را به روش IT (تکنولوژی اطلاعات) ارائه می دهد. مجموعه ای از 51.428 موضوع از کتب، موضوعات پیوسته، با بیش از 78 کامپیوتر در 28 اتاق آموزشی و 5 پایانه برای تحقیقات سریع تر در فهرست کتابهای ارشد و دکترا قرار می گیرد.  

دانشگاه Manosh یکی از بزرگترین مجموعه های databases (پایگاه اطلاعات)  را دارد و دانشجویان می توانند به 243.838 کتاب الکترونیک و 33.991 سریال الکترونیکی دست یابند و حتی به صورت online سخنرانی و متن امتحانات پایان ترم را نیز دریافت کنند.

 

زبان انگلیسی مورد نیاز موناش

دانشجویان برای ورود به دانشگاه Monash  باید از سطح مطلوبی از زبان انگلیسی بهره مند باشند، شما در موسسه ای تحصیل می کنید که انگلیسی زبان آموزش و ارزیابی شما است بنابراین باید با یکی از روش های زیر نیاز خود را بر طرف سازند:

حداقل برابر کلاس اول دانشگاه باشد  (اگر موسسه که در آن درس می خوانید خارج از استرالیا قرار دارد شما باید زبان خود را تا حداقل دو سال بالاتر قرار دهید)  یا

حداقل برابر برنامه های دو ساله سوم  (اگر موسسه که در آن درس می خوانید خارج از استرالیا قرار دارد شما باید زبان خود را تا حداقل پنج سال تمام کنید). برای این سطح داشتن مدارکی از قبیل Tafe استرالیا، دانشکده صنعتی سنگاپور یا دیپلم دانشکده مالزی نیز کافی است.  نامه مکتوبی از طرف موسسه ای که از آن فارغ التحصیل شدید و یا موسسه ای که در آن درس خوانید نیز لازم است.  

شما متعهد می شوید تا 24 ماه قبل از زمان فارغ التحصیلی از یکی از موسسات زیر تست مهارت زبان داشته باشید :

مدرک IELTS با میانگین تست 5/6 با مهارت Reading (خواندن) برابر 5/6 و Listening (شنیدن) برابر 5/6 و هیچ نمره ای کمتر از 6 نگرفته باشید.  

مدرک toefl با حداقل میانگین 580 که یعنی در تست نوشتن TWE برابر 5/4 و یک نمره تست پایین 237 بر مبنای کامپیوتری TOEFL با حداقل نمره مقاله نویسی 5 و بر مبنای اینترنت با حداقل 90 امتیاز در کل با Writing (نوشتن) با نمره 22 و هیچ نمره ای کمتر از 20 نباشد.  

مقطع تحصیلی متوسطه خود را به انگلیسی گذرانده باشید و یا حداقل دو سطح از دانشگاه که انگلیسی اموزش  و یا ارزیابی شده باشد را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.  موضوعات انگلیسی باید از لحاظ گرامر و کلمات انگلیسی بسیار قوی باشد و یا تست مناسب  از مهارت های شما توسط متخصصان Monash گرفته شده باشد.  

شما سطح British GCE O را تمام کرده باشید و مدرک ‍‍‍‍C و یا بهتر کسب کرده باشید.  

شما سطح British GCE A را تمام کرده باشید و نمره C و یا بهتر گرفته باشید.

شما باید در دانشگاه Cambridge GCE O سطح 1119 زبان انگلیسی را تمام کرده باشید و نمره C و یا بهتر کسب کرده باشد و به مراتب تا رتبه A رفته باشد و یا معادل آن را در متوسطه گذرانده باشد و زبان را آموزش دیده و ارزیابی کرده باشد.  

دوره زبان انگلیسی در  Monash را باموفقیت گذرانده باشد و یا برنامه هایی معادل آن را طی کرده باشد.  

اگر داوطلبی بیش از یکی از موارد فوق را دارا باشد تنها آخرین مدرک وی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

توجه : برخی کلاسهای دوره کارشناسی نمره های TOEFL و IELTS بالاتری نیاز دارند و دوره های ارشد و دکترا نیاز به سطح بالاتری از زبان دارد.

 

محدودیت سنی دانشجو موناش :

یک داوطلب در زمان ثبت نام در کاسهای دانشگاه Monash باید حداقل 17 سال داشته باشد و در شرایط ویژه و بنا به صلاحدید رئیس دانشگاه  ممکن است از افراد 16 سال  نیز پذیرش شود.  

 

وسایل آسایش و رفاه در دانشگاه موناش

دفتر مدیریت دانشگاه های شبانه روزی زیر نظر بخش خصوصی کلیه وسایل آسایش و رفاه  دانشجو را در دانشگاه فراهم کرده است.
 

هنگام رسیدن به دانشگاه Monash

حداقل 4 روز قبل از ثبت نام  در مالزی باشید.  این به شما کمک می کند زمانی برای آشنایی و یادگیری محیط اطراف خود داشته باشید. همه دانشگاه های Monash از دو نیم ترم تشکیل شده است.  اما هر نیم ترم با یک جلسه تعیین سطح شروع می شود و همه دانشجویان ملزم به شرکت در این جلسه هستند.

 


بورسیه و تحصیل در خارج از کشور :

دانشگاه Monash شعبه sunway فرصتی تحصیلی بسیار مناسب برای دانشجویان بین المللی است که با ورود به آن می توانند نگرش خود را نسبت به زندگی تغییر داده و با دید  گسترده تری به زندگی نگاه کنند.

 


در دانشگاه  Monash دو نوع برنامه وجود دارد :

1-دانشجویان دانشگاه Monash که در Sunway تحصیل می کنند می توانند بعد از اتمام سال اول برای دو نیم سال بعدی در یکی دیگر از شعب Monash در استرالیا و یا آفریقای جنوبی درخواست بدهند.

2-  دانشگاه Monash با 120 موسسه در آسیا، اروپا، خاور میانه و شمال آمریکا مشارکت دائم دارد بعد از اینکه دانشجو برای یک نیم سال تحصیلی درس خواند می تواند برای نیم سال بعدی و یا کل دوره در آن موسسات بورسیه شود. 

لیست رشته های دانشگاه موناش:

School of Arts & Social Sciences

دانشکده هنر

طول دوره

شهریه یک سال تحصیلی (رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

3 سال

28,380

ارتباطات، نویسندگی، مطالعات بین الملل، روانشناسی، روزنامه نگارى

Art

هنر

3 سال

28,380

ارتباطات، نویسندگی، مطالعات بین الملل، روزنامه نگارى

Art (Global)

هنر

3 سال

28,380

ارتباطات، نویسندگی، مطالعات بین الملل، روزنامه نگارى

Communication

ارتباطات

1 سال

28,380

ارتباطات، نویسندگی، مطالعات بین الملل، روزنامه نگارى

Communication

(Honours)

ارتباطات

School of Business

دانشکده تجارت

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

3 تا 4 سال

29,060

حسابداری، بانکداری و مالی، اقتصاد، حقوق بازرگانی، اقتصاد وآمار بازرگانی، بازرگانی  الکترونیکی، بازرگانی بین الملل، مدیریت، بازاریابی

business and Commerce& Communication

تجارت و بازرگانی ارتباطات

School of Engineering

دانشکده مهندسی

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

4 سال

37,380

مهندسی شیمی، سیستمهای کامپیوتر و برق، مهندسی مکانیک، مهندسی  مکاترونیک

Engineering

مهندسی

School of Engineering

دانشکده مهندسی

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

4 سال

37,380

مهندسی شیمی، سیستمهای کامپیوتر و برق، مهندسی مکانیک، مهندسی  مکاترونیک

Engineering

مهندسی

School of Information Technology

دنشکده تکنولوژی اطلاعات آی تی

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

3 سال

31,580

برنامه نویسی کامپیوتر، سیستم های کامپیوتر، سیستم های بانک اطلاعات، پروژه مدیریت IT، ریاضیات،مهندسی نرم افزار، آنالیز و طراحی سیستم ها، نظریه کامپیوتری

Computer Science

مهندسی کامپیوتر

   

برنامه نویسی کامپیوتر، سیستم های کامپیوتر ، سیستم های بانک اطلاعات،  پروژه مدیریت IT ،  ارتباطات اطلاعات و شبکه،  آنالیز و طراحی سیستم ها

Information Technology and Systems (Information Systems)

مهندسی سیستمهای آی تی و شبکه

(اطلاعات سیستم)

School of Medicine and health Science

دانشکده پزشکی

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

5 سال

83,700

آناتومی، بیوشیمی، ژنتیک، ایمونولوژی، میکروبیولوژی، پاتولوژی، داروشناسی، فیزیولوژی، روانشناسی، جامعه شناسی

Medicine & Surgery

پزشکی و جراحی

3 سال

29,060

روانشناسی و  بازرگانی

 

Psychology and Business

4 سال

39,300

شیمی پزشکی، داروشناسی، داروشناسی، تکنیک های داروسازی

Pharmacy

داروسازی

3 سال

29,060

علوم پزشکی

 

Medical Science (Honours)

پزشکی

3 سال

29,060

پروژه های تحقیقاتی روانشناسی، طرح پژوهش و آمار برای روانشناسی حرفه ای، مسائل اخلاقی و حرفه ای در روانشناسی، ارزیابی  روانی، روانشناسی زیست شناختی، روانشناسی بومی و فرهنگی، روانشناسی زبان، روانشناسی رشد، روانشناسی نظری

Psychology and Business (Psychology)

بازرگانی و روانشناسی

2 سال

27,580

پرستاری

Nursing

(post Registration)

پرستاری

School of Science

دانشکده علوم پایه

طول

دوره

شهریه یک سال تحصیلی

(رینگت)

لیست دروس

رشته تحصیلی

3 سال

36,060

زیست شناسی، شیمی، بیوشیمی،

فناوری DNA جدید، توسعه ژنتیک، تجزیه دستگاهی، بیوتکنولوژی گیاهان، بیوتکنولوژی و زیست شناسی مولکولی

Biotechnology

بیوتکنولوژی

3 سال

36,060

زیست شناسی، شیمی، حفاظت منابع زیستی، آنالیز محیط زیست، علوم زیست محیطی، زیست شناسی آبهای گرمسیری، زیست شناسی زمین های گرمسیری

Environmental management

مدیریت محیط زیست

3 سال

36,060

زیست شناسی، بیوشیمی، شیمی، بیوشیمی غذا، میکروب شناسی غذا، تغذیه انسانی، مدیریت آزمایشگاه، مدیریت غذا

Food Science & Technology

تکنولوژی و علوم تغذیه

3 سال

36,060

زیست شناسی، فناوری DNA جدید، شیمی، بیوشیمی، متابولیسم سلولی، ایمنی شناسی، آناتومی، میکروب شناسی، آسیب شناسی، داروشناسی، فیزیولوژی

Medical Bioscience

زیست پزشکی

4 سال

36,060

زیست شناسی، شیمی،  بیوشیمی، توسعه ژنتیک، بیوتکنولوژی و زیست شناسی مولکولی، تجزیه دستگاهی

Biotechnology

بیوتکنولوژی

4 سال

36,060

حفاظت منابع زیستی، اکولوژی، بهداشت محیط، علوم زیست محیطی، میکروب شناسی

Environmental Management

مدیریت محیط زیست

4 سال

36,060

زیست شناسی، شیمی، توسعه ژنتیک، یوتکنولوژی و زیست شناسی مولکولی، تجزیه ابزار، بیوتکنولوژی گیاهی

Biotechnology

بیوتکنولوژی

4 سال

36,060

زیست شناسی، فناوری DNA جدید، شیمی، بیوشیمی، متابولیسم سلولی، ایمنی شناسی، آناتومی، میکروب شناسی، آسیب شناسی، داروشناسی، فیزیولوژی

Medical Bioscience

زیست پزشکی

1 سال

36,060

پروژه تحقیقاتی

علوم پایه

Biotechnology

بیوتکنولوژی

Medical Bioscience

زیست پزشکی

Environmental Management

مدیریت محیط زیست

طرح های تحقیقاتی

واحد درسی

پذیرش نیمسال اول تحصیلی در سال 2010

 

 درخواست پذیرش

درخواست

پذیرش

کلیه رشته ها به جز پزشکی و جراحی (MBBS )

*دانشجویان انتقالی

دانشجویان جدید

پیش دانشگاهی

تطبیق واحد

پیش دانشگاهی

تطبیق واحد

26 نوامبر 2009

20 نوامبر 2009

10 دسامبر 2009

4 دسامبر2009

 

آخرین مهلت درخواست

رشته های کارشناسی پزشکی و جراحی

(MBBS )

*دانشجویان انتقالی

دانشجویان  جدید

6 نوامبر 2009

6 نوامبر 2009

*دانشجویان انتقالی بین المللی – آنهایی که اکنون درحال تحصیل در مالزی هستند و یا قبلاًدر مالزی تحصیل کرده اند و ویزای تحصیلی دارند .جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »ديگر دانشگاه هاي مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0