مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
دوره زبان در مالزی

دوره زبان در مالزی

امروزه اهمیت آموزش زبان انگلیسی و جایگاه علمی و اجتماعی آن بر کسی پوشیده نیست. به لحاظ کوچک شدن جهان از نظر ارتباطی و لزوم بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و دور نماندن از قافله تولید کنندگان علم چاره ای نیست جز اینکه زبان انگلیسی را به عنوان حداقل یک وسیله و ابزار بیاموزیم.

شرایط جهانی و روند جهانی شدن و توسعه فراگیر و ناگزیر ناشی از آن و پیامدهایی نظیر گستریش فراگیر اینترنت به عنوان جامع ترین رسانه موجود و گسترش روز افزون رسانه های انگلیسی زبان و کاربردهای فراوان این زبان در دنیای امروز وضعیتی را پدید آورده که در همه جنبه های زندگی ازهنر و سرگمی گرفته تا علم و صنعت و تجارت تسلط نسبی به زبان انگلیسی و توانایی استفاده از کامپیوتر در حد متوسط رااجتناب ناپذیر نموده است. برای دانشجویانی که با صرف هزینه و وقت قصد دارند آینده خود را بر مبنای تحصیل دریک دانشگاه خارجی بسازند اولویت نخست باید یافتن یک دانشگاه و محیط انگلیسی زبان باشد . چرا که همین زبان انگلیسی به تنهایی می تواند آینده شغلی فرد را تضمین کند و نیز همیشه به آخرین مباحث روز دست می یابند و همیشه بروز می مانند.

آموزش زبان انگلیسی در ایران همیشه مشکلاتی را به همراه داشته است. از جمله آنها ضعف مدرسین در روش تدریس مناسب و یا نارسایی منابع درسی و بی علاقگی زبان آموزان را می توان مطرح کرد. اگر زبان آموز برای یادگیری آماده باشد یعنی ذهن او آماده ی دریافت مطالب باشد و محیط یادگیری به شیوه ای آماده شود که با وضع او سازگار باشد به راحتی و در زمان کوتاهی زبان خارجی را می آموزد و با موفقیت به خواسته ی خود می رسد.

شاید مهمترین سد بر سر راه زبان آموزان ما عدم حضور در محیطی انگلیسی زبان باشد. متاسفانه در ایران با محیطی کاملا فارسی زبان روبرو هستیم و به ندرت در اجتماع یا محیط تحصیل با جملاتی به زبان انگلیسی روبرو میشویم. شاید شما هم تا کنون از کلاس های آموزش زبان انگلیسی در ایران استفاده کرده اید و حتما متوجه شده اید که سرعت پیشرفت زبان آموزان چقدر کند بوده و در نهایت بعد از پنج تا شش سال تحصیل زبان با قرار گرفتن در محیطی انگلیسی زبان به ضعف شدید خود در گفتگو و شنیدن جملات انگلیسی با افراد انگلیسی زبان پی میبرند و از آن مهمتر انگلیسی را با لهجه ای کاملا نامانوس صحبت میکنند.
 

راه حل مناسب چیست؟

ما حضور در محیطی انگلیسی زبان را به همراه آموزش فشرده زبان به شما پیشنهاد میکنیم .

شما نباید فرصتی را از دست دهید. به همین دلیل ما دوره هایی فشرده و کوتاه با هزینه هایی بسیار کم و محیطی بسیار مناسب را آماده کرده ایم. شما زبان انگلیسی را با سرعتی باور نکردنی در طی دو ماه در کشور مالزی خواهید آموخت و در این مدت همانند یک توریست در آن کشور زندگی خواهید کرد .

صدها مکان سیاحتی و دیدنی در این کشور وجود دارد که نه تنها گذراندن دوره آموزشی را لذت بخش تر میکند بلکه خود موجب حضور شما در محیط انگلیسی زبان شده و سرعت پیشرفت شما را دو چندان میکند .


 نگران هزینه ها نباشید !

شاید زمانی که از چند ماه اقامت و تحصیل در کشوری دیگر سخن به میان آمد هزینه ای بالا را تصور کرده اید. در اولین نگاه چنین تصوری دور از ذهن نیست چون هم اکنون و به شکل معمول یک تور یک هفته ای مالزی در حدود یک و نیم میلیون تومان هزینه خواهد داشت (شامل تمام هزینه هایی که در طول سفر انجام میشود) .

اما ما شرایط را به گونه ای تغییر داده ایم که شما هر ماه را با هزینه ای در حدود یک میلیون تومان سپری کنید. در شرایطی بسیار عالی از نظر اقامت و با در نظر گرفتن هزینه هایی همچون ویزا ، بیمه هزینه اخذ پذیرش؛ ثبت نام؛ شهریه ها؛ اقامت؛ تجهیزات آموزشی ، رفاهی و رفت و آمد و ... .

به این موضوع فکر کنید که با این هزینه و در پایان دوره شما میتوانید با شرکت در آزمون های بین المللی زبان، صاحب مدارکی همچون آیلتس یا تافل شده و تجربه چند ماه زندگی در خارج از کشور را کسب نموده اید. راه برای شما بسیار هموار خواهد بود .


 هم اکنون جهت برنامه خود پس از اتمام دوره تصمیم گیری نمایید :

ادامه تحصیل را انتخاب میکنید؟

شما در آن زمان توانایی تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان را خواهید داشت. حتی میتوانید خود مالزی را انتخاب کنید. و مقاطع تحصیلی را تا دکترا ادامه دهید و یا در هر کشور انگلیسی زبان دیگر از جمله خود انگلستان به تحصیل مشغول شوید .

 

قصد ورود به بازار کار را دارید؟

شما توانایی های بسیار زیادی را خواهید داشت. تسلط به زبان انگلیسی و کامپیوتر و اینترنت که در طول دوره زبان ناخواسته آن را نیز به توانایی ها خود اضافه خواهید کرد. همینطور تجربه زندگی در خارج از کشور شما را در هر محیط جدیدی موفق خواهد کرد .

میتوانید به ایران برگشته و در مناسب ترین شرایط کاری مشغول به کار شوید یا با اخذ ویزای اقامت در مالزی در بازار کار همان کشور جذب شوید. و یا کشور سومی را انتخاب کنید. فراموش نکنید که شما توانایی فعالیت در تمامی کشور های انگلیسی زبان را بدون هیچ مشکلی خواهید داشت .

کشور مالزی با داشتن محیطی انگلیسی زبان و همچنین شرایط بسیار خوب برای یادگیری زبان انگلیسی کشور بسیار مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد هزینه های یادگیری زبان انگلیسی در مالزی بسیار پایین می باشد. مالزی کشوری توسعه یافته، صاحب تکنولوژی و صنعت کاملا پیشرفته، دارای محیط تحصیلی و اجتماعی انگلیسی زبان، دارای موقعیت امن اجتماعی با مردمی اغلب مسلمان می باشد.
در مالزی هزاران ایرانی مشغول تحصیل یا تجارت میباشند.
در مالزی حداکثر امکانات را با حداقل قیمت می توان بدست آورد. اعتبار بین المللی دانشگاه ها و کالج ها را دست کم نگیرید. اغلب دانشگاه های مالزی رتبه های سه رقمی را در جهان دارند. این را با رتبه 2248 دانشگاه صنعتی شریف مقایسه کنید.

مالزی کشوری توریستی با طبیعتی بی نهایت زیباست. صدها مکان دیدنی را میتوانید در طول تحصیل خود ببینید. فکر میکنید حضور شما در سواحل رویایی مالزی در پایان هر هفته چه هزینه ای را در بر خواهد داشت؟ تنها با خرید یک بلیط ارزان قیمت قطار یکشنبه خود را در زیباترین سواحل تفریحی جهان سر کنید. شرکت ساتراپ با داشتن نمایندگی اکثر کالجها و موسسات آموزش زبان در مالزی همچون Birtish Council ,ELS ,ERICAN,IMEC ,KBU ,HELP ,SUNWAY و... شرایط مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی برای متقاضیان را در کشور مالزی بوجود آورده است.

همچنین متقاضیان بعد از اتمام دوره خود می توانند در آزمون IELTS یا TOFELشرکت نمایندجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »كالج هاي زبان در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0