مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
موسسه زبان ELS

موسسه زبان ELS

ویژگی های مرکز تکنولوژی زبان ELS:

استفاده از کامپیوترهای شخصی آخرین مدل با مانیتور صفحه نمایش تخت 17 اینچ.

استفاده از نرم افزارهای آموزشی زبان جهت تقویت  مهارتهای ( خواندن،  صحبت کردن،  شنیدن ) و مهارتهای تلفظ.

استفاده از نرم افزارهای خاص برای تمرین تلفظ آهنگ کلام (intonation and stress)

نرم افزارهای آموزش زبان برای کار و ارائه نمونه های بی نظیری از مهارتهای رایج هر شغل

توانایی جستجو در اینترنت برای پروژه های کلاسی  و تحقیقات

کتابخانه ای از دروس آموزشی آنلاین معتبر برای حرفه ای ها، همراه با آموزش

 

سرویس های زبان آموزی:

عضوی از خانواده ELS  بودن به این معناست که مادامی که شما در این مجموعه هستید حق دارید از تمامی خدمات ارائه شده استفاده کنید و تجربیاتی جالب،  به یاد ماندنی و رضایت بخش داشته باشید.

 

فعالیتهای زبان آموزی:

هر ماه،  مشاورین ELS برای زبان آموزان،  فعالیت ها و گردهمایی های جالب اجتماعی  یا سفرهای کوتاه را ترتیب می دهند که به شما این اجازه را می دهد که هم همکلاسی خود را بهتر بشنایسید و هم با کارکنان ELS بیشتر آشنا شوید.

فعالیتهای دیگر شامل:  دیدن فیلم،  فعالیتهای ورزشی،  بازیها و شرکت در فعالیتهای مذهبی می باشند و در شرایط خاص بازدیدهایی از موسسات آموزشی محلی در سطح بالا  برای زبان آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در مالزی داشته باشند ترتیب داده می شود.

 

خوابگاه:  

مشاورین در یافتن مکانی مناسب که مطابق سلیقه و احتیاجات شماست به شما کمک می کنند.

 هر مرکزELS  در مالزی تعدادی واحد اقامتی نزدیک مرکز را که متناسب با بودجه شماست انتخاب کرده است.

علاوه بر آن مشاورین می توانند همچنین در یافتن موقعیتهای دیگری برای اقامت،  در اطراف مراکز آموزشی که مناسب شما می باشند به شما کمک کنند.

 

سرویس های کاریابی  کالج:

ELS برای زبان آموزانی است که دوست دارند در موسسات آموزشی در سطح بالاتر در مالزی و یا در هر جای دیگر در جهان ادامه تحصیل دهند جلسات مشاوره می گذارد.  مشاورین از به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیاتشان درباره موسسات گوناگون در مالزی و دیگر موسسات خارجی با شما خوشحال خواهند شد. آنها همچنین به شما در فرایند ثبت نام،  از لحظه پر کردن فرم ثبت نام تا آماده کردن مدارک لازم برای ویزا (در صورتی که مورد نیاز باشد) به شما کمک می کنند. زبان آموزانی که علاقمند به سفر به دیگر  مراکز ELS در سراسر جهان هستند می توانند همچنین برای این نوع خدمات ثبت نام کنند.

 

توجه و پشتیبانی:

مشاورین دارای اطلاعات، برنامه ها و راهکارهای مناسبی هستند که به شما در حل مشکلات مربوط به درس،  سلامت،کار و حتی موضوعات شخصی کمک می کنند.  همه مشاورین دارای چندین سال سابقه هستند و با مشکلاتی نظیر مشکل شما بارها برخورد داشته اند و تجربیاتی مرتبط با مشکلات شما دارند و می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند، مشاورین همیشه آماده ارائه مشاوره به شما می باشند.

 

بیمه و خدمات بهداشتی:

همه زبان آموزان بین المللی در ELS بایستی  تحت پوشش  بیمه سلامت زبان آموزی باشند.

به عنوان یک زبان آموز بین المللی، ELS امکاناتی را فراهم می کند که به شما یک بیمه معتبر اعطا می شود و به کمک آن می توانید از کلیه خدمات پزشکی مورد نیاز در طول تحصیل در مالزی  استفاده کنید.

چرا مرکز زبان ELS  را انتخاب می کنیم ؟

ELS   مالزی تجربه بی نظیر آموزشی  را در محیطی کاملاً دوستانه برای زبان آموزان ایجاد می کند.  در طول 17 سال گذشته،   این مجموعه خدمات ویژه ای را برای  زبان آموزان فراهم کرده است و در  این سیستم آموزشی این امکان به  زبان آموزان  داده می شود که به نتیجه ای مطلوب  برسند.

در طول 45 سال مرکز آموزش زبان ELS  با ارائه روش هایی موثر به زبان آموزان سراسر جهان،  یادگیری به با سرعت بالا را آموزش می دهد.

آیا شما در دانشکده و یا دانشگاه خود نیاز به یادگیری انگلیسی در سطح بالا دارید و یا تمایل دارید تا مهارتهای زبان انگلیسی تان را بهتر کنید ؟ ELS شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد نمود.

 

ساختاز زبان انگلیسی:  

در طول سالها تجربه،  ELS پیشرفتهای چشمیگیری در ارائه برنامه های آموزشی،کتابها و نرم افزارهایی داشته که برای تسلط کامل شما به زبان انگلیسی بسیار مفید بوده است. با ارائه روش های آموزشی  ثابت شده،   اساتیدی با مهارتهای بالا و برنامه های آموزشی دقیق،  ELS موفقیت آموزشی شما را تضمین می کند.

 

تیم متخصص و با تجربه:

یکی از افتخارات ELS،  وجود اساتیدی با تجربه و کارکنانی دلسوز و مشاورانی خوب است که در طول فرآیند یادگیری کمک بسیاری به زبان آموزان می کنند و زبان آموزان را در دستیابی  به اهداف بالای  آموزشی راهنمایی می کنند. از لحظه ثبت نام تا زمان فارغ التحصیلی،  ELS در هر مرحله از آموزش همواره در کنار شماست.

 

اساتید ماهر و آموزش دیده:

کلید اصلی موفقیت ELS در برنامه ها، اساتید برتر می باشد.  اساتید بومی و خارجی،  متخصص،  تحصیلکرده و با تجربه،  متخصصانی که متعهد می شوند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنند.

همواره اساتید از ابتدای آموزش و در طول دوره در کنار زبان آموزان هستند.  در چنین مواردی با ایجاد ارتباط عمیق بین استاد  و زبان آموز، شرایطی بوجود می آید  که استاد و زبان آموز درک عمیقی از یادگیری دارند.

داشتن برنامه آموزشی متنوع یکی از تعهدات ELS است تا از این طریق، آموزش زبان انگلیسی را برای زبان آموزان به یک تجربه بی نظیر و جالب تبدیل کند.

زبان آموزان موسسه ELS درکنار آموزش فعالیتهای خلاق و پویا نیز انجام می دهند البته فعالیتهایی که نقش خود را در یادگیری زبان به اثبات رسانده است.

فعالیتهای کلاسی شامل:  فعالیتهای نقش پذیری،  تمرینات حل مسئله و بحث های گروهی کوچک  می باشند که زبان آموزان پس از گذراندن این فعالیتها، ساختارهای گرامری، لغات و اصطلاحاتی که به تازگی آموخته  را  به راحتی در موقعیتهای واقعی زندگی بکار می برد.

 

استفاده از آخرین تکنولوژی در یادگیری:

مرکز تکنولوژی زبان  (LTC) یک مکمل برای یادگیری زبان انگلیسی است که در تمامی مراکز ELS در دسترس می باشد و به زبان آموزان این فرصت را می دهد تا در یک محیط آموزشی مالتی مدیا و محرک پیشرفت مهارتهای شخصی خود را ببینند. امکانات ارائه شده در بخش تکنولوژی (LTC) از جانب شرکاء اصلی ELS توسعه یافته و پشتیبانی می شوند.

 

کتابهای درسی انحصار ی ELS:

کتابهای درسی ELS منحصراً برای برنامه های خاص آموزشی این موسسه  طراحی شده و تنها در مراکز آموزشی ELS یافت می شوند.

در هر سطح زبان آموزان به دو کتاب درسی یک کتاب تمرین صحبت کردن و گرامر و یک کتاب خواندن و نوشتن نیاز دارند.  هر کتاب شامل اطلاعات مفید و به روز شده از مشهورترین نویسندگان کتابELS    است.

 

تست های تکمیلی سطوح استاندارد:

مرکز زبان ELS با گروه بین المللی Chauncey فعالیتی مشترک دارد و ارائه دهنده خدمات آزمون های آموزشی( ETS) می باشد  توانایی هر زبان آموز بعد از اتمام هر سطح با انجام آزمونی متناسب با همان سطح ارزیابی می شود.

ETS همچنین طراح تست های مربوط به آزمون های SAT, GMAT, TOEFL, TOEIC و دیگر تست های استاندارد دیگر نیز است.

 

گواهی نامه ها:  

هر زبان آموز پس از اتمام هر دوره یک گزارش حاوی جزئیاتی دقیق از پیشرفت ها و موفقیت هایش دریافت می کند.

در پایان دوره به شما گواهینامه حضور در مرکز زبان ELS و گواهی از آخرین دوره ای که گذرانده اید داده می شود.

پس از پایان دوره های فشرده   103،  106،  109 به شما گواهینامه  پایان این دوره ها اعطا می گردد.  

 

اعتبار مدرک ELS در دانشگاه ها:

بسیاری از کالج های خصوصی و دانشگاهها در مالزی،  دانشگاهها و مدارس در آمریکا  و تعداد زیادی از دانشگاههای خصوصی و معتبر در انگلستان،  استرالیا،  نیوزلند معتقدند که گواهی  مهارتی که ELS  در پایان آزمونهای  TOEFL/IELTS  یا دیگر آزمونهای استاندارد صادر می کند،  به عنوان یک مدرک معتبر زبان انگلیسی برای پذیرش آنها در موسسات و دانشگاهها مورد قبول  می باشد.

 

معرفی: Language Technology Centre

مرکزLTC مجموعه جدیدی است که به تمامی کالج های ELS در مالزی  اضافه شده است.

این محیط آموزشی فوق العاده نه تنها برای استفاده در طول تحصیل حتی بعد از آن نیز آماده پذیرایی از شماست.  این مجموعه آموزشهای منحصر به فرد به  طور تخصصی روی مشکلات زبان انگلیسی کار می کند.  در این مرکز آموزشی این امکان به شما داده می شود که بتوانید بر روی مهارتهای مورد نیاز مثل تلفظ،  گسترش دایره لغات و درک مهارتهای خواندن و شنیدن  کار کنید.

امکانات موجود در LTC  به گونه ای است که با تکرار تمرینات می توانید بهترین نتیجه را کسب کنید.  روند پیشرفت شما نشان دهنده موفقیت شما در یادگیری است.  زیرا زبان آموزان با آموزش بوسیله روشهای منحصر به فرد، یادگیری و ثبت مشکلات موجود،  میتوانند مسیر پیشرفت خود را حفظ کنند.

موسسه زبان ELS پتالینگ جایا در شهرک ماهواره ای مدرن سلانگور واقع شده است که در حدود  10 کیلومتری کوالالامپور و در فاصله نزدیکی با این شهر واقع شده است و به آسانی قابل دسترسی است.

سرویس LRT پوترا ارائه دهنده سفرهای ارزان و راحت به قسمت های مختلف از دهکده Klang است. پتالینگ توانسته خود به عنوان مرکزی برای تحصیلات عالی در منطقه معرفی کند.  زبان آموزانی که ELS پتالینگ جایا  را برای تحصیل انتخاب می کنند علاقمند می شوند که تحصیلات عالی خود را نیز در این منطقه ادامه دهند زیرا بسیاری از موسسات بین المللی در پتالینگ جایا  واقع شده است.

ELS پتالینگ جایا یک  ساختمان 4 طبقه بزرگ است و در حدود 17 کلاس دارد که به یک کتابخانه مالتی مدیا  با امکانات اینترنتی مجهز شده است.  دارای یک کافه تریاست،  که تنها در آخر هفته باز است و غذا ها را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

پتالینگ جایا که به PJ شهرت یافته قطب تجاری مراکز تجاری بازرگانی اطراف است.   این شهر ارائه کننده امکانات ورزشی عمومی مدرن است.  مانند بسیاری از شهرها در مالزی،  پتالینگ جایا  دارای تنوع جالبی در فرهنگها و نژادها است که یکی از دلایل شهرت این منطقه نیز همین است.

در این شهر ترکیبی از مالایی،  چینی  و هندی  که آزادانه بایکدیگر و با نژادهای آسیایی اروپایی زندگی میکنند را می بینید.

 ساعت های مراجعه به مرکز ELS:   

دوشنبه تا جمعه  8 صبح تا 6 بعداظهر

شنبه 9 صبح تا 1 ظهر

واحدهای اقامتی Millennium Court:

موقعیت

Millennium Court,Jalan Elmu, Off Jalan Universiti,59100 Kuala Lumpur,Malaysia

فاصله تا مرکز ELS

پیاده 15 دقیقه

با ماشین 5 دقیقه

شکل اتاق ها

اتاق های یکنفره

اتاق های دو نفره

اتاق های سه نفره

غذا

هیچ نوع غذایی ارائه نمی شود.  زبان آموزان می توانند غذاهای خود را از فروشگاههای و مغازه اطراف های خریداری کنند.

حداقل سن

16 سال

توضیحات

Millennium Court شامل 4 ساختمان بلند 10 طبقه ای است که 1256 اتاق مجهز دارد و برای شما محیطی راحت فراهم نموده است.  برای زندگی در یک هتل شبانه روزی مدرن با قیمت مناسب،  Millennium Court  به شما بهترین و مناسب ترین  واحد اقامتی در دسترس را ارائه می نماید.  داشتن امکانات IT در هر اتاق،  امکان اتصال نامحدود به دنیای اینترنت

امکانات

ورزشگاه،  استخر شنا، حمام،  مناطق تفریحی،  فروشگاهها،  کافه تریا،  پارکینگ،  رختشوی خانه و امکانات امنیتیجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »كالج هاي زبان در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0