مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
موسسه زبان ERICAN

موسسه زبان ERICAN

بررسی ساختار موسسه Erican:

Erican  یکی از مهمترین شاخه های آموزش و پرورش با بیش از 30 مرکز و ارائه دهنده مدرکی معتبر برای ورود به دانشگاه Cambridge Esol می باشد. موسسه زبان Erican برگزار کننده کلاسهای زبان با کیفیت بالا برای زبان آموزان است. این موسسه در سال 1990 تاسیس شد.  Erican نقش مهمی را در بالا بردن مهارت زبانی به بیش از هزاران مالایی و به همان نسبت برای همه زبان آموزان خارجی داشته است.
ساختار آموزشی موسسه زبان ERICAN
بررسی ساختار موسسه Erican:

Erican  یکی از مهمترین شاخه های آموزش و پرورش با بیش از 30 مرکز و ارائه دهنده مدرکی معتبر برای ورود به دانشگاه Cambridge Esol می باشد. موسسه زبان Erican  برگزار کننده کلاسهای زبان با کیفیت بالا برای زبان آموزان است.  این موسسه در سال 1990 تاسیس شد.  Erican نقش مهمی را در بالا بردن مهارت زبانی به بیش از هزاران مالایی و به همان نسبت برای همه زبان آموزان خارجی داشته است.

 

اهداف Erican

مهمترین هدف موسسه زبان   Erican یادگیری به صورت مشارکتی است.  با مدیریت بر کلاس، به زبان آموزان این اجازه را می دهد که به روش خود زبان را یاد بگیرند.

Erican محیط کاری اختصاصی با کیفیت عالی  برای بالا بردن حس رقابت در زبان آموزان ایجاد کرده است. این موسسه  با دولت، صنعت و دیگر موسسات آموزشی همکاری مستقیم دارد و به زبان آموزان کمک می کند تا ظرفیت خود را برای یادگیری بالابرده و در موقعیت های شغلی آینده آماده شود و به بالا بردن مهارت های کیفی زندگی او نیز کمک می کند.

 
تاریخچه

Erican  با هدف تبدیل شده به یکی از بهترین مراکز زبان در مالزی و حتی منطقه، شروع به فعالیت کرد.  موسس این کالج  Eric Chong در یک خانواده چینی در مالزی به دنیا آمد.  خانواده اش به زبان مادریشان صحبت می کردن و به همین دلیل Eric Chong بزرگ شد ولی اصلاً انگلیسی یاد نگرفت وقتی به سن 16 سالگی رسید به دبیرستانی در سنگاپور رفت با این مهارت پایین در انگلیسی مورد تمسخر قرار گرفت.  این تمسخر ها  او را به سوی یک هدف جدید سوق داد اینکه انگلیسی را به بهترین شکل یاد بگیرد. او مطالعه کرد و بازهم مطالعه کرد تاجایی که کل کلمات دیکشنری OXFORD را به خاطر سپرد.

Eric  متوجه شد که مردم  مالزی در مهارتهای انگلیسی خود با مشکل مواجه هستند وی برای بهبود این وضعیت مدرسه شخصی خود را در Ipoh تأسیس کرد و خود هم به عنوان معلم و هم منشی و هم رئیس کار می کرد.  به تدریج Eric   توانست شعبه های دیگری از مدرسه خود را در سراسر مالزی تأسیس کند.

امروزه بیش از 30 شعبه از Erican در سراسر  مالزی وجود دارد و تاکنون Eric  توانسته به بیش از 000، 100 نفر زبان انگلیسی را آموزش دهد.
دوره های آموزشی موسسه زبان erican
مراکز زبان آموزان بین المللی Erican

این مرکز در کوالالامپور واقع شده، در این مرکز بیش از 100 زبان آموز از سراسر آسیا وجود دارد.  مرکز آموزشی زبان آموزان بین المللی،  زبان آموزانی  از کشورهای گوناگون مثل تبت، کره جنوبی، چین و ژاپن دارد.  در این موسسه یک فرهنگ از یک خانواده چند فرهنگی و خیلی بزرگ ایجاد شده است.  معلمان نیز از کشورهای گوناگون مثل انگلیس، اسکاتلند، آمریکا و البته مالزی هستند.

کلاس های مراکز زبان آموزان بین المللی دوشنبه تا جمعه هر هفته برگزار می شود.

 در همه تعطیلات ملی و رسمی کلاسها لغو شده و تاریخ کلاسهای بعدی، از طرف موسسه اعلام می شود. مرکز در 25 دسامبر، دو روز برای اعیاد مسلمانان  (عید فطر و عید قربان)  و شش روز برای سال نو چینی ها و عید هندی ها (Deepavali جشن نور و سال نو هندی ها ) تعطیل است.


 کلاسهای  آموزشی

در کلاسهای فشرده بین المللی انگلیسی برنامه هایی به کار می رود که مهارت های انگلیسی زبان آموزان را مخصوصاً در زمینه speaking (صحبت کردن) و listening (گوش کردن) افزایش می دهد.

برنامه ها طوری طراحی شده که زبان آموزان در هر سطحی می توانند در آن شرکت کنند.  از 5 سطح ازbeginner (مقدماتی) تا advanced (پیشرفته) تشکیل شده است.

زبان آموزان با توجه به مهارت هایی که دارند با تست تعیین سطح بسیار دقیق در سطح مناسب خود قرار می گیرند. کلاسهای این موسسه بیش از 20 نفر جمعیت ندارد.

با ترکیب مربیان ماهر، برنامه های کلاسی سنجیده و پیش روی از طریق برنامه های دقیق، نحوه صحیح ادا کردن کلمات، کلاس ها را برای زبان آموزانی که می خواهد زبان را به طور کامل  و سلیس یاد بگیرد جذاب و مناسب می سازد.

زبان آموزان با اخذ این مدرک می توانند:

در دانشگاه های کشورهای انگلیسی زبان مثل آمریکا، استرالیا، نیوزلند و کانادا شرکت کنند.

در دانشگاه های جنوب شرق آسیا ادامه تحصیل دهند

در بسیاری از شرکت ها و یا موسسات در کشور خودشان و یا دیگر کشورها که نیاز به مهارت های بالا انگلیسی دارند استخدام شوند.

و شاید، ادامه تحصیل و حتی کار کردن در خود Erican


 محاوره و دستور نگارش Erican

مهارت مکالمه یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل در ارتباطات است.  هرچند یک ارتباط موثر نیاز به متکلمی با اطمینان، سخنور و علاوه بر اینها کلامی سلیس دارد.  هدف این کلاس تربیت فراگیرنده ماهر با محاوره عالی با بهترین pronunciation  (نحوه صحیح ادا کردن کلمه)  و قرار دادن آنها در موقعیتهای مختلف برای برقراری ارتباط می باشد.

گرامر انگلیسی مهمترین هدف نهایی است، زمانی شما یادمی گیرید چگونه برای صحبت کردن و یا نوشتن انگلیسی را به طور مناسب و صحیح استفاده کنید که گرامر را در ارتباطات شفاهی و یا کتبی مورد استفاده قرار دهید و برای این کار باید ابتدا گرامر را خوب یادبگیرید.

 

آمادگی برای آزمون ESOL Cambridge:

موسسه زبان Erican یکی از مراکز رسمی برگزاری آزمون Cambridge ESOL است و به زبان آموزان  پس از فارغ التحصیلی گواهی اعطا می گردد که نشان می دهد مهارت زبانی خود را از یکی از معتبر ترین موسسات زبان انگلیسی دریافت کردند.

اگر می خواهید به موفقیت های زیر دست یابید توصیه می کنیم برای برنامه های آزمون Cambridge درخواست بدهید:

شما بخواهید انگلیسی خود را تا سطح موفقیت در کالج، دانشگاه و یا محیط کار بهبود ببخشید.

شما یک زبان آموزان  در خارج از کشور هستید یعنی برای کسانی که انگلیسی زبان دوم (خارجی)  آنها تلقی می شود و برای ثبت مهارت خود نیاز به یک مجوز معتبراز Cambridge دارند.

می خواهید یک مدرک رسمی زبان انگلیسی در سراسر دنیا داشته باشید.


زبان آموزان  Erican

بهترین سن برای یادگیری یک زبان خارجی قبل از دوران نوجوانی است.  ذهن کودک شبیه یک اسفنج است که به راحتی اطلاعات جدید را در خود جذب می کند و آنها می توانند با سرعتی شگفت انگیز پیش روند.  به خاطر داشته باشید که Erican کلاسهایی را طراحی کرده که به بچه کمک می کند تا سطح دانش خود را بالا برده و مهارت های زبانی خود را توسعه دهند و  او را برای رسیدن به هدف مورد نظر تشویق کند.

این کلاس برای کودکان 7 تا 12 پیشنهاد می شود البته هدف اصلی Erican کمک به زبان آموزان برای کسب چهار مهارت ضروری انگلیسی شامل Reading (خواندن)، Witing (نوشتن)، speaking (صحبت کردن) و Listening(گوش کردن)است.

برنامه های درسی بر مبنای مجموعه جدید و مهیج Young Learner Go  پایه ریزی شده است.  به عنوان تنها برگزار کنندگان این طرح در مالزی، Erican توانسته  با معطوف کردن توجه فراگیرنده ها به قوانین دستوری و  آواشناسی، مبنایی محکم برای آنها ایجاد کند.  کتاب داستان زنگی و بازی های جالبی که در کلاس انجام می گیرد باعث می شود پروسه یادگیری موثرتر  و مفرح تر گردد.  علاوه بر اینها چهار سطح مجموعه Young Learner Go ایجاد شد تا زبان آموزان  را برای ورود به آزمون دانشگاه Cambridge آماده کند.

به طور کلی زبان آموزان با ثبت نام در کلاسهای Erican برای مهارت های بین المللی آماده می شوند.

 
انگلیسی برای تجارت

برنامه های آموزشی تجارت برای آن دسته از افراد طراحی شده که می خواهند بامهارت های شفاهی و کتبی انگلیسی در محیط کار آشنا شوند.

هدف این برنامه های بهبود مهارت زبان انگلیسی برای اهداف وسیعی شامل پیشرفت شغلی، خدمات دهی بهتر به مشتریان، تجارت بین المللی و. .. است البته در محیطی که خلاقیت و یادگیری شما از طریق روش PLM (روش یادگیری مشارکتی) ترغیب می شود.

 
شهریه زبان آموزان بین المللی

از هر دانشجو پیش از ثبت نام یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود تا در سطح مناسب خود قرار گیرد و ثبت نام در هر دوره از کلاس بستگی به نتیجه ی شما در آزمون تعیین سطح دارد.

هزینه کلاسها پس از مشخص شدن سطح شما در آزمون تعیین سطح و تعداد کلاسهایی که می خواهید ثبت نام کنید متفاوت خواهد بود.


دوره ها:

Starter  (آغاز گر)

این سطح برای زبان آموزانی است که تقریباً هیچ دانشی از انگلیسی ندارند در کلاسهای سطح Starter موسسه Erican کلیه مهارت های ضروری و ابتدایی را یاد می گیرند.


Begginer (شروع کننده)

کلیه زبان موزان که اطلاعات کم و محدودی از زبان انگلیسی دارند با قرار گرفتن درکلاسهای سطح  Begginer با مفاهیم بسیار ضروری مثل فرم های اصلی فعل و زمان ها آشنا می شوند و آنها را به صورت کاربردی یاد می گیرند.

 

Pre-intermediate (متوسط مقدماتی)

شرکت در این سطح به افردی توصیه می شود که تراز Beginner را سپری کرده و یا در گذشته ای دور انگلیسی را یاد گرفته اند.  گرامر این سطح شامل بخش هایی نظیر زمان افعال، modal، quanitifier و ساختار های تشبیه می باشد.
 


Intermediate  متوسط

این دوره برای افرادی که دوره مقدماتی متوسطه را طی کرده اند بسیار مناسب است زبان آموزان دانش گرامری خود را بالا می برند و دایره لغات آنها افزایش می یابد و در مهارت های نوشتاری نیر بسیار ترقی می کنند.


Upper-intermediate متوسطه پیشرفته

این سطح برای کسانی که مرحله متوسطه را پشت سر گذاشته اند طراحی شده است. گرامر این بخش شامل افعال شرطی، ساختار های نامعلوم، modal و ساختارهایی مثل صفت و قید می باشد.

 
Advanced پیشرفته

با گذراندن سطوح مختلف زبان آموزان مهارت های زبانی را تا سطح پیشرفته ای یاد گرفته اند و آماده شرکت در آزمون دانشگاه Cambridge ESOL هستند.  دارندگان مدرک انگلیسی در سطح پیشرفته CAE می توانند در این آزمون شرکت کنند.
امکانات آموزشی رفاهی موسسه زبان erican


امکانات:

Erican کلیه مراکز خود را در مکان های استراتژیکى مالزی بنا می کند.  این مکان ها به راحتی به ذهن سپرده می شود و به راحتی قابل دسترس است زیرا اغلب در مرکز فعالیتهای شهری واقع شده اند.

به عنوان مثال یکی از مراکز Erican در خیابان Petaling دقیقاً‌ در مرکز منطقه چینی ها واقع شده است و یکی از شلوغ ترین مراکز موسسه است.

همه مراکز طوری تجهیز شده اند که چندین سطح کلاس را به طور هم زمان و مجزا برگزار می کنند. همه کلاسها در محیطی راحت، آسوده و سودمند برگزار می شود.

از زمانی که شما وارد مرکز Erican  می شود، تا زمانی که برای یادگیری سر کلاس می نشینی با کارمندانی مهربان و متخصص روبرو می شوی که مشتاقانه برای یادگیری بهتر به زبان آموزان کمک می کنند.
 

اساتید  (معلمان)

Erican قوانین سختی برای ورود و یا استخدام یک معلم دارد.  Erican تنها معلمانی را استخدام می کند که شوق و ذوق فراوانی برای تدریس دارند.  معلمان باید سرشار از انرژی، دوست داشتنی و شوخ طبع باشندو قبل ا استخدام از کلیه معلمان و اساتید آزمون گرفته و پیش از شروع به کار حتماً آموزشهای لازم را می بینند.

تمامی اساتید تنها با استانداردهای Erican درس می دهند.

موسسه زمان و انرژی زیادی را صرف آموزش به معلمان خود می کند و اگر مبحثی به موارد آموزشی اضافه گردد این تضمین را زبان آموز می دهند که اساتید برای درسی که می دهند کاملاً آموزش دیده اند.

از اولین گامی که به درون موسسه زبان Erican می گذارید با کارمندان مهربان و صمیمی روبرو می شوید کلیه اعضاء از رئیس مرکز تا مشاوران کلاسی و یا حتی معلم احساس خوشایندی برای یادگیری در شما ایجاد می کنند.

موسسه زبان Erican از معلمانی با تجربه و البته دلسوز از سراسر جهان، کشورهایی مثل انگلستان، اسکاتلند، آمریکا، کانادا و البته مالزی دعوت می کند.


آزمون های موسسه زبان ERICAN

آزمون Cambridge ESOL چیست ؟

این آزمون یک مدرک معتبر جهانی به زبان آموزان ارائه می دهد که هر ساله  برای 5/1 میلیون نفر داوطلب در 135 کشور جهان برگزار می شود. شما با داشتن این مدرک می توانید برای ثبت نام در دانشگاه و یا کالج اقدام نمایید و یا حتی با پیشرفت در مهارت های زبانی،  وضعیت کاری خود را بهبود ببخشید.

آزمون Cambridge ESOL  یک آزمون معتبر در سراسر  دنیا است و دانشگاه های معتبر زیادی این آزمون را  می شناسند، این اعتبار جهانی نمایانگر سطح زبان آموزان آن است. این آزمون  براساس توانایی ارتباط برقرار کردن موثر به انگلیسی در موقعیت های واقعی و سنجش چهار مهارت زبان Listening  شنیدن، speakingصحبت کردن، reading خواندن و writing نوشتن  صورت می گیرد.

این آزمون برای هر کسی که بخواهد مهارت های عادی انگلیسی را برای تحصیل و یا زندگی در خارج از کشور بهبود ببخشد مناسب است.

این آزمون در 5 سطح آزمون Cambridge Main Suite EFL  برگزار می شود و اعتبار این آزمون در سطحی است که بغیر از مهارت speaking که به وسیله یک شخص آزموش دیده سنجیده می شود بقیه مهارت به وسیله UCLES تصحیح می شود.

 

Erican و Cambridge

Erican  از اینکه یکی از مراکز برگزار کننده آزمون رسمی ESOL دانشگاه  Cambridge است احساس غرور می کند. این موسسه با ایجاد تسهیلات لازم شما را برای گرفتن یکی از معروفترین گواهینامه های بین المللی زبان راهنمایی می کند.

 

آزمون ESOL دانشگاه Cambridge

Business English Certificate - BEC

Certificate of Advanced English - CAE

First Certificate in English - FCE

Preliminary English Test - PET

Key English Test - KET

Young Learners English Test - YLET

 


آزمون Business English Certificate - BEC

این آزمون در سه دوره برگزار می شود، که شامل: BEC Preliminary  (دوره مقدماتی)،  BEC Vantage(دوره متوسط) و BEC Higher (دوره عالی)  است.  این آزمون ها برای آن دسته از زبان آموزان که می خواهند شانس خود را در رقابت های تجاری آینده بالا ببرند مناسب است.

 


آزمون Certificate of Advanced English - CAE

 این آزمون چهارمین سطح آزمون های Cambridge برای دوره های ESOL (انگلیسی برای زبان آموزان بین المللی) است.  یک آزمون پیشرفته است در سطح C1 که در چهارچوب متداول اروپایی برگزار می شود.  اگرچه سطح مهارت زبانی مورد نیاز به حد  اعتبار مدرک ‍Cambridge نیست ولی CAE به عنوان یک مدرک معتبر در زمینه توانایی ارتباط برقرار کردن با اطمینان کامل و برخورد با موقعیت های متداول روزانه شناخته می شود.

هر زبان آموز در صورت موفقیت به اتمام رساندن دوره یک، به او گواهینامه آزمون  ESOL اعطا می گردد که به عنوان یک مدرک معتبر در تمامی دانشگاه ها شناخته می شود. علاوه بر گواهینامه به هر زبان آموز یک شرح نتیجه داده می شود که نحوه عملکرد وی در هر 5 مهارت شرح داده شده است.

موفقیت در این دوره نشان دهنده توانایی استفاده از انگلیسی به طور موثر و اجرا کلیه موقعیت های اجتماعی و تخصصی و آموزش عالی با اطمینان کامل است.

آزمون شامل چه بخش هایی می باشد ؟

شماره آزمون

نوع آزمون

مدت زمان

1

آزمون Reading   (خواندن)  توانایی خواندن و درک مطلب شما از برخی متن های کتاب، روزنامه ویا مجله را ارزیابی می کند انتظار می رود که شما درک خود را از مطالب عمده، نکات اصلی، جزئیات مورد نظر، ساختار متن و اطلاعات اختصاصی تشریح کرده و معانی، عقاید و وضعیت را به طور کامل از متن استنباط کنید.

یک ساعت و 15 دقیقه

2

آزمون writing  (نوشتن)  توانایی شما در نگارش انواع متن های غیر تخصصی مثل نامه ها، مقالات، گزارشات و نشریات برای هدف پوشش دادن خواننده با یک سری موضوعات ارزیابی می کند. که متن نگارشی شما باید دارای 250 کلمه باشد.

یک ساعت و 30 دقیقه

3

در این آزمون  (English in use) از شما انتظار می رود توانایی خود بر سیستم زبانی را از طریق کامل کردن متن ها و جمله ها در حد متن های معتبر و قابل اعتماد به اثبات برسانید. این آزمون شامل بخش های: پر کردن جاهای خالی، اصلاح غلط ها، ساخت کلمات، ثبت جابجایی و تمرین تکمیل متن می شود.

یک ساعت و 30 دقیقه

4

آزمون listening  (شنیدن)  توانایی شما در درک  معنای مطالب بیان شده به انگلیسی و استخراج جزئیات و اطلاعاتی ویژه از متن بیان شده و همچنین درک حالت و عقاید متکلم را ارزیابی می کند متن ها از انواع مختلف متن ها مثل مصاحبه ها، بحث ها، سخنرانی ها و محاورات معمولی گرفته می شود.

تقریباً 45 دقیقه

5

آزمون speaking  (صحبت کردن) توانایی شما را درانجام مکالمات انگلیسی در حد بیان مفاهیم ارزیابی می کند.  که خود شامل چهار بخش است یک بخش مصاحبه، نوبت های طولانی شخصی، تکالیف مشارکتی و بحث ها می شود.  شما با اسناد محرک مثل عکس، نقاشی ها آماده می شوید و آزمون speaking به صورت تیمی برگزار می شود

تقریباً 15 دقیقه

آزمون (Cambridge First Certificate in English (FCE

این آزمون سومین سطح آزمون های Cambridge برای دوره های ESOL است.  یک آزمون در سطح متوسطه پیشرفته که در سطح B2  در چهارچوب متداول برگزار می شود  و به عنوان  سنجش میزان توانایی ارتباط برقرار کردن به انگلیسی در سطح نوشتاری و گفتاری، با اطمینان کامل شناخته شده است.

FCE برپایه تکالیف واقع گرایانه است و مدرک FCE یک ارزیابی مهم برای کلیه کسانی است که می خواهند در خارج از کشور کار کنند و یا تحصیل کنند و یا در تجارت های بین المللی فعالیت داشته باشند.  کلیه کارفرمایان در سراسر کشور مدرک FCE را می شناسند.  این مدرک نمایانگر مهارت کافی زبان آموز در انگلیسی است و این متقاضی می تواند برای تصدی در مشاغل دفتری، دبیرخانه ای و مدیریت در هر صنعتی تقاضا دهد و همچنین در صنعت جهانگردی که استفاده از انگلیسی در سطحی وسیع مشهود است نیز بکار می رود.

در پایان موفق توانایی نگارش نامه های معمولی و مقالات ساده، پاسخگویی به تلفن و تدریس در کلاسهای غیر آکادمیک را بدست می آورید.


آزمون شامل چه بخش هایی می شود ؟

شماره آزمون

نوع آزمون

مدت زمان

1

آزمون Reading   (خواندن)  توانایی شما را در زمینه خواندن و درک مطالب از کتابهای داستانی و غیر داستانی، ژورنال، روزنامه ها، مجلات ارزیابی می کند.  شما باید قادر باشید نکات اصلی متن، جزئیات، ساختار جمله و معنی استنباط شده را به راحتی دریابید.

شما موظف به انجام تکالیف متعددی شامل پرکردن جاهای خالی در متن های ساده، فرم های تکمیل و نوشتن متن های کوتاه می شوید که این متن ها مثل گزارش و نامه باید در حدود 100 کلمه باشد و نشان دهنده دانش شما از ساختار ها، لغات، نحوه صحیح نوشتن کلمات.  طرز بیان صحیح آن است.

یک ساعت و 15 دقیقه

2

آزمون writing  (نوشتن)  توانایی شما در نوشتن متن های غیر تخصصی مثل نامه ها، مقالات، گزارشات، انشاء و نشریات در حدود 120 تا 180 کلمه در موضوعات مختلف می سنجد.

یک ساعت و 30 دقیقه

3

آزمون  (English in use) دانش و کنترل شما بر سیستم زبانی با انجام تکالیف مختلف در سطح جمله ومتن سنجیده می شود.  این تکالیف شامل پرکردن جاهای خالی، تبدیل کلمات و جملات و کشف خطا ها در متن است.

یک ساعت و 15 دقیقه

4

آزمون listening  (شنیدن) توانایی شما در درک مطلب متن انگلیسی خوانده شده و درک نکات اصلی و معنای  آن ارزیابی میکند.  این آ‍زمون شامل متن های گوناگون مصاحبات، بحث ها و سخنرانی ها و محاورات معمولی است

تقریباً 40 دقیقه

5

آزمون speaking  (صحبت کردن) تواناییی شما را در محاوره به انگلیسی در سطح متن های مختلف مفاهیم ارزیابی می کند.  و خود شامل چهار بخش می شود  که مصاحبات، نوبت های گفتگو در حدود 1 دقیقه، تکالیف مشارکتی و یک بخش بحث است.  شما را با عکس ها و نقاشی ها از قبل آماده می کنند معمولاً آزمون speaking به صورت تیمی برگزار می گردد.

تقریباً 14 دقیقه

آزمون Cambridge Preliminary English Test -PET

این آزمون دومین سطح آزمون های Cambridge برای دوره های ESOL است.  یک آزمون در سطح متوسطه که در سطح B1  در چهارچوب متداول برگزار می شود و توانایی شما را در موقعیت هایی که نیاز به یک مکالمه قابل پیش بینی دارید و همچنین خواندن متن، مقاله و نوشتن نامه های ساده شخصی و نت برداری در جلسات نشان می دهد. 

به داوطلب در صورت موفقیت یک گواهینامه آزمون  ESOL اعطا می گردد که برخی از کارفرمایان و دانشگاه های در برخی کشورها آنرا می شناسند البته خاطر نشان می کنیم که PET   به عنوان یک مدرک مقدماتی انگلیسی مشهور است.  در پایان آزمون همه داوطلبان یک شرح نتیجه دریافت می کنند که در آنها نحوه عملکرد در هر 3 آزمون شرح داده شده است.  

آزمون شامل چه بخش هایی می شود ؟

شماره آزمون

نوع آزمون

مدت زمان

1

آزمون Reading   (خواندن)  و Writing  (نوشتن)  توانایی شما را در زمینه خواندن و درک مطالب از آوازها، بروشور ها روزنامه ها، مجلات ارزیابی می کند.  شما باید بتوانید پیام اصلی متن را که ممکن بر خواننده تأثیر بگذارد را درک کرده و با کلمات و عبارات که نمی شناسد کنار بیاید.

تکالیف مختلفی را باید انجام دهد که شامل پر کردن جاهای خالی در متن های ساده، فرم های تکمیلی، نوشتن گزارش و یا نامه ای کوتاه در حدود 100 کلمه که نشان دهنده دانش شما از ساختار، کلمات و نحوه صحیح نوشتن لغات و ادا کردن آنها است.

یک ساعت و 30 دقیقه

2

آزمون listening  (شنیدن)  توانایی شما در درک اسناد ثبت شده مثل اخبار عمومی و دیالوگ ارزیابی می کند شما باید اطلاعات واقعی ثبت شده را بفهمید و حالت و مفهوم متکلم را ارزیابی کنید.

30 دقیقه

3

آزمون speaking  (صحبت کردن) تواناییی شما را در محاوره به انگلیسی  با یک ممتحن و دیگر داوطلب ها ارزیابی می کند.  شما باید قادر به پاسخگویی به سوالات در مورد خودتان و سوالات آزاد مثل آنچه که شما دوست دارید و دوست ندارید صحبت کنید.

10 تا 12 دقیقه

آزمون Cambridge Key English Test -KET

این آزمون اولین  سطح آزمون های Cambridge برای دوره های ESOL است. 

یک آزمون در سطح مقدماتی که در سطح 2  در چهارچوب متداول برگزار می شود و توانایی شما در ارتباطات نوشتاری و گفتاری در سطح اصولی مثل توانایی درک نکات اصلی یک متن ساده، ارتباط برقرار کردن در اغلب موقعیتهای آشنا و درک خبر های استاندار کوتاه و صحبت کردن ساده را می سنجد. 

KET این توانایی را به داوطلبان می دهد که در هنگام سفر به یک کشور خارجی قادر به برقراری ارتباط باشند.  در پایان دوره به داوطلب یک شرح نتیجه داده می شود که در آن نحوه عملکرد در هر 3 آزمون شرح داده شده است.  

 آزمون شامل چه بخش هایی می شود ؟

شماره آزمون

نوع آزمون

مدت زمان

1

آزمونReading   (خواندن)  و Writing  (نوشتن)  توانایی شما را در زمینه خواندن و درک مطالب از آوازها، بروشور ها روزنامه ها، مجلات ارزیابی می کند.

شما باید بتوانید پیام اصلی متن را که ممکن است بر خواننده تأثیر بگذارد را درک کرده و با کلمات و عبارات که نمی شناسد کنار بیاید.

یک ساعت و 10 دقیقه

2

آزمون listening  (شنیدن)  توانایی شما را در درک اسناد ثبت شده مثل اخبار، صحبت های انفرادی و درک اطلاعات واقعی از اسناد ثبت شده ارزیابی می کند.

25 دقیقه

3

آزمون speaking  (صحبت کردن) توانایی شما را در محاوره به انگلیسی  با یک ممتحن و دیگر داوطلب ها ارزیابی می کند.  شما باید قادر به پاسخگویی و سوال کردن در مورد خودتان و سوالات آزاد مثل آنچه که شما دوست دارید و دوست ندارید باشید.  این امتحان به صورت گروهی برگزار می گردد.

10 تا 8 دقیقه

  آزمون YLE- Cambridge Young Learners English Tests

آزمون YLE یک روش لذت بخش و بدون اجبار برای ارزیابی انگلیسی بچه های 7 تا 12 سال است این تست برای حدود 310.000 کودک از 55 کشور جهان در سه سطح برگزار می شود. 

Flyer

در سطح A2  در چهارچوب متداول اروپایی هیئت اروپایی به عنوان زبان عصر

Mover

در سطح A1

Standard

پایین تر از سطح A1

 

این تست می تواند به عنوان یک جای پا برای شرکت در دیگر آزمون های ESOL  باشد.  به عنوان بالاترین سطح تست flyer تقریباً معادل سطح آزمون انگلیسی KET است این را می توان به عنوان یک پل مناسب یا یک گام بلند به PET در نظر گرفت که موجب ورود ما در دوره جوانی است. 

 

آزمون شامل چه بخش هایی می شود ؟

شماره آزمون

نوع آزمون

مدت زمان

1

یک آزمون  (Reading و Writing)  است که 20 دقیقه برای starter ، 30 برای mover و 40 دقیقه برای flyer زمان برآورد شده است. این تست بسیار کوتاه است و چون برای کودکان تهیه می شود اجباراً با ساختار و کلمات خاص صورت می گیرد مثل انتخاب و با خط وصل کردن، نوشتن کلمات و عبارات در جاهای خالی یا پاسخ به سوالات بی انتها است.  برگه های آزمون برای تصحیح به Cambridge ESOL  ارسال می گردد.

Starters
20 دقیقه
Movers
30 دقیقه
Flyers
40 دقیقه

 

2

یک آزمون (listening)  است که 20 دقیقه برای starter ، 25 برای mover و 20 دقیقه برای flyer طول میکشد در تست Reading و Writing متن ها محدود می شود به ارزیابی آنچه که آنها متوجه شوند.  اما آزمون listening شامل دیالوگ هایی می شود که هم برای بچه ها و هم بزرگ تر ها مشترک است و با عملکردی ساده تر مثل کشیدن خط، انتخاب و جورکردن و رنگ آمیزی صورت می گیرد.  برگه های آزمون برای تصحیح به Cambridge ESOL  ارسال می گردد.

Starters
20 دقیقه
Movers
25 دقیقه
Flyers
20 دقیقه

 

3

یک آزمون رو در رو که بین 5 تا 10 دقیقه با کیفیت مناسب صورت می گیرد.  بچه ها فعالیتهای مختلفی را برای پاسخگویی به ممتحن انجام می دهند و اطلاعات ساده ای را در مورد انها ارائه می دهند.

10 تا 5 دقیقه

 تاریخ برگزاری آزمون ها

زمان برگزاری آزمون بر مبنای نیازهای منطقه ای و شرایط تعیین می شود.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »كالج هاي زبان در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0