مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
ساختار و امکانات UITM

ساختار آموزشی دانشگاه UITM

دانشگاه UITM:

UITM یکی از نخستین موسسات تحصیلات تکمیلی در مالزی است که  از ابتدای تاسیس در سال 1956 پیشرفت فوق العاده ای داشته است. دانشگاه UITM در سراسر کشور به 3 مجموعه دانشگاهی، 12شعبه، 8 دانشگاه شهری، 19 دانشکده وابسته و یک دانشکده کوچک تقسیم می شود.

در طول سالهای رشد این دانشگاه  بر اساس زیربنای آموزشی مقتدری ساخته شده است و در سطحی جای گرفته است که قابل مقایسه با بسیاری از دانشگاههای بین المللی  است و اکنون در تلاش است با  رسیدن به مرزهایی از دانش، کسب مهارت و تسلط بر  تکنولوژی جدید و فرهنگهای مختلف خود را به جایگاهی در سطح جهانی بازار و صنایع برساند.

 دانشگاه UITM از اولین موسسات پیشگام در آموزشهای پیشرفته است  که متعهد شد افرادی متخصص که در طیف وسیعی از صنعت تخصص دارند پرورش دهد.

 

چشم اندازهای آموزشی دانشگاه:

 UITM مدعی آموزش و توسعه دانش همزمان با تغییرات روز دنیا در زمینه های مالتی مدیا و تکنولوژی در جهان است.

این دانشگاه آموزشهایی با کیفیت بالا  در محیط آموزشی  فراگیر و پویا ارائه می دهد. دانشجویان با تجربیات ارزشمندی که از این دانشگاه کسب می کنند می توانند در عرصه های فکری به رقابت بپردازند.

در حال حاضر در این دانشگاه حدود 100.000 دانشجو در رشته های مختلف از مدیریت هتل و توریست تا حسابداری و ارتباطات و مطالعات رسانه ها و پزشکی و تکنولوژی بهداشت مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه شامل 25 دانشکده وبیش از 200 رشته آموزشی است که در زمینه های تکنولوژی، علوم اجتماعی، مدیریت بازرگانی و نیروی انسانی فعالیت می کند.

در طول این سالها دانشگاه UITM همکاریهای زیادی با بیش از 100 دانشگاه  بین المللی داشته است.

 

برنامه های آموزشی دانشگاه:

برنامه آموزشی دانشگاه در رشته های مختلف علمی و بین المللی وابسته به تغییرات در جهان آموزش است.

در برنامه آموزشی، دانشجویان مستعد و توانمند از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار هستند.آموزشها توسط افراد متخصص و باتجربه ارائه می شود که با دانشی از صنعت، محیط زیست و علوم اخلاقی برای مواجه شدن با تغییرات سریع در جهان  مجهز می شوند. در بسیاری از رشته ها دانشجویان به فعالیتهای عملی نیاز دارند که در زمینه های مرتبط با رشته انتخابی شان راهی برای کسب تجربه داشته باشند.

کسانی که نمی توانند در  دوره های تمام وقت شرکت  کنند می توانند برای آموزشهای راه دور اقدام کنند که این آموزشها از طریق الکترونیکی ارائه می شود.

UITM از یک جامعه  بی نظیر  در حدود 4.000 پروفسور، دانش پژوه و محقق تشکیل شده است که همه آنها به بخش های آموزش و تحقیقات اختصاص یافته اند.

 

کمپ های دانشگاه:

دانشگاهی با این جمعیت وسیع و دانشجویان با فرهنگ های گونانگون نیاز به مدیری مسئول دارد که بتواند به راحتی بر دانشگاه اصلی، سه دانشگاه ماهوراه ای،  12 شعبه دانشگاه و 6 دانشگاه شهری مدیریت کند. در حال حاضر دانشکده shah Alam میزبان 5/45% از کل دانشجویان را به خود اختصاص داده است در حالیکه بقیه دانشجویان در دانشکده های دیگر در حال تحصیل می باشند. دانشکده Perlis  مسئول رسیدگی به بخش بزرگی از این دانشکده ها است.

این دانشکده ها فرصتهای بی نظیری را برای Bumiputeras در سراسر کشور فراهم می کنند و این کار  با  ارائه آموزشهایی پیشرفته و دستیابی به پیشرفت های اجتماعی و اقتصادی است.

امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه UITM

امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه UITM:

خوابگاه در دانشگاه UITM

خوابگاه UITM Shah Alam بر بلندای شهر و در منطقه ای به وسعت 300 جریب (122 هکتار) ایجاد شده که محلی مناسب برای زندگی بیش از 000، 20 دانشجو در رشته های مختلف واحد های دانشگاهی UITM است . در اینجا دانشجو با هر بودجه و نیازی می تواند محلی مناسب برای زندگی پیدا کنند.

این خوابگاههای دانشجویی 12 اقامتگاه مسکونی مجهز دارد. که به طور کلی در نزدیکی کمپ اصلی دانشگاه واقع شده است  اما با این حال برخی از خوابگاه ها که کمی از محوطه فاصله دارد نیز مجهز به سرویس حمل و نقل است.

زندگی در خوابگاه های دانشجویی و آپارتمان های مسکونی دانشگاه موقعیت مناسبی را برای ملاقات با دانشجویان و افراد دیگر در اختیار شما قرار می دهد که با یافتن دوستان جدید زندگی بهتری را تجربه کنید.

خوابگاه های دانشجویی تمامی اسباب و لوازم ضروری شامل تخت، جارختخوابی، میز و صندلی و ... را دارد و برخی از این اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا نیز می باشد. شما می توانید توسط کامپیوتر شخصی خود از طریق شبکه wireless دانشگاه به راحتی به اینترنت وصل شوید و یا از طریق dial up در سراسر دانشگاه  از اینترنت استفاده کنید.

دانشجویان بین المللی که ترجیح می دهند در اقامتگاه های مسکونی دانشگاه باشند می توانند زندگی در Kristal College یا  Perindu/Kenanga Collegeرا انتخاب کنند.

 

خوابگاه  Kristal

این خوابگاه دانشجویی بخشی است که تنها به دانشجویان بین المللی اختصاص یافته است و می تواند بیش از 152 دانشجو را در خود جای دهد. تقریباً 32 واحد آن به دانشجویانی اختصاص دارد که به همراه خانواده هستند و 40 واحد آن به دانشجویانی دختر و پسری اختصاص دارد که به صورت مجردی زندگی می کنند.

 

خوابگاه PERINDU/KENANGA :

این خوابگاه در داخل خود دانشگاه واقع شده است و ظرفیت پذیرش بیش از 1900 دانشجو را دارد. دانشجویان بین المللی در این خوابگاه شانس این را دارند که با دانشجویان بومی در یک اتاق به صورت مشترک زندگی کنند و یا اتاقی را به صورت دونفره تهیه کنند.

نوع خوابگاه

مدت زمان

اجاره بها

امکانات

Perindu/Kenanga 

هر ماه / یک نفر

750 تا 900 رینگت

بدون سیستم تهویه هوا

آپارتمانهای دانشگاه (مجرد)

هر ماه / یک نفر 

250 تا 290 رینگت

بدون سیستم تهویه هوا

آپارتمانهای دانشگاه (مجرد)

هر ماه / یک نفر 

300 تا 340 رینگت

سیستم تهویه هوا

آپارتمانهای دانشگاه (خانواده)

هر ماه / هر خانواده

1200رینگت

سیستم تهویه هوا

اجاره با محاسبه هزینه و آب و برق برآورد شده است

خوابگاه های خصوصی در دانشگاه UITM

برخی از دانشجویان که دوست دارند در خانه های شخصی اقامت داشته باشند با صرف هزینه بالاتری می توانند محلی مناسب و مطابق با سلیقه خود اجاره نمایند.

 

مشاوره دانشجویی در دانشگاه UITM :

شما می توانید با مشاوران خانم و آقا  به صورت محرمانه ، غیر رسمی و بسیار دوستانه صحبت کنید. این سرویس به منظور راهنمایی بهتر دانشجویان در زمینه های فردی و تحصیلی است و به آنها کمک می کند تا خود را بهتر بشناسند و مشکلات خود را بهتر حل نمایند.

این سرویس در سراسر سال برای تمامی دانشجویان کارشناسی ، ارشد و دکترا در حوزه دانشجویان بین المللی وجود دارد . برای اخذ مشاوره حتماً با وقت قبلی مراجعه نمایید.

در UITM سرویس مشاوره به صورت اینترنتی هم وجود دارد و شما می توانید به هر طریقی که راحت تر هستید مشاوره حضوری و یا از طریق پورتال مشاوران با آنها گفتگو کنید.

زمان شروع ترم و تاریخ تحویل مدارک UITM

تقویم دانشگاهی 2009-2010

 دانشگاهUITM

ترم اول : جولای – نوامبر 2009

نوع فعالیت

تاریخ

طول مدت

کلاسهای درسی

6 جولای – 16 سپتامبر 2009

5/10 هفته

تعطیلات میان ترم و تعطیلات ویژه

17 – 27 سپتامبر 2009

11 روز

کلاسهای درسی

28 سپتامبر – 20  اکتبر 2009

5/3 هفته

Revision ( تجدید نظر)

21 – 25   اکتبر 2009

5 روز

امتحانات

26   اکتبر – 15 نوامبر 2009

3 هفته

تعطیلات ترم

16 نوامبر – 27 دسامبر 2009

6 هفته

ترم دوم:دسامبر 2009 – آپریل 2010

نوع فعالیت

تاریخ

طول مدت

کلاسهای درسی

28 دسامبر 2009 – 12  فوریه 2010

7 هفته

تعطیلات میان ترم

13 – 21 فوریه 2010

1 هفته

کلاسهای درسی

22 فوریه  – 9 آپریل 2010

7 هفته

Revision ( تجدید نظر)

10 -18 آپریل 2010

1 هفته

امتحانات

19 آپریل -9 می 2010

3 هفته

تعطیلات ترم

10 می – 4 جولای 2010

8 هفتهجهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »دانشگاه UITM
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0