مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
ساختار و امکانات MMU

ساختار آموزشی دانشگاه MMU

تاریخچه دانشگاه  :

دانشگاه مالتی مدیا MMU  در سال 1996 تاسیس شد و هدف آن پرورش فارغ التحصیلانی  است که با آخرین دست آورد های IT و صنعت مالتی مدیا  آشنا هستند و توانایی تطبیق با نوآوری های جدید را دارند و می توانند در هزاره جدید شرکت و آن را رهبری کنند.

بخش اداری موسسات دانشگاه مالتی مدیا در 9 جولای 1999 به وسیله نخست وزیر سابق دکتر ماهاتیر محمد راه اندازی شد که در برگیرنده بسیاری از موسسات علمی در سطح جهانی است و این نشانه ای از مسئولیت پذیری این دانشگاه  است. دانشگاه مالتی مدیا الگویی برای پیشرفت MSC (Multimedia Super Corridor) که آن را هم تراز موفقیت های Silicon Valley در آمریکا می دانند.

در آغاز تصویب طرح دانشگاه های خصوصی توسط دولت مالزی، MMU نقش مهمی را در فراهم آوردن آموزش هایی در سطح جهانی در زمینه های مخابرات، مالتی مدیا، کامپیوتر، مدیریت، هنر های دیجیتال، انیمیشن، فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار داشت که این خود با پیشرفتی چشمگیر در تکنولوژی اطلاعات و مالتی مدیا همراه بود.

دانشگاه MMU به طور استراتژیک به عنوان مکانی برای تصرف و جذب تکنولوژی از صنایع خارجی و انتقال و تبدیل آن به سرمایه بومی و ایجاد فناوری جدید است که این نوآوری ها و ابداعات سود بسیاری را برای دولت به همراه داشته است.
 

بالاترین کیفیت آموزشی

کیفیت دانشگاه در میان دیگر دانشگاه های مالزی در یکی از بالاترین سطوح قرار دارد. کلیه پرسنل MMU از دستور العمل های مالتی مدیا استفاده می کنند. در هر دو مرکز دانشگاه مالتی مدیا  که در شهر نوین Cyberjaya  و در شهر تاریخی Melaka  قرار گرفته مجموعاً  بالغ بر 20.000 دانشجو در حال تحصیل می باشند.

تمام موضوعات درسی به صورت online ذخیره شده است و از طریق اینترنت در هر زمان و به راحتی در هر نقطه از جهان قابل دسترس می باشد. در دانشگاه نیز به طور متداول از روش آموزشی استفاده می شود که به سیستم یادگیری مالتی مدیا MMLS مشهور شده است. برنده جایزه APMITTA در سال 2000 و جایزه ACT به عنوان برترین استفاده از یادگیری هوشمند است و همچنین دارای یکی از بهترین امکانات برای بیش از     1700 دانشجو و پرسنل دخیل در پروژه تحقیقاتی می باشد.
 

ارتباطات صنعتی

MMU در طول سالها، اعتبار وسیعی را در سطح جهان کسب کرده است. یکی از اهداف دانشگاه این است که شهرت و اعتبار خود را در  سطح جهان گسترش دهد و در این راستا برای تحقیق در بسیاری از پروژه ها با  بخش صنعتی و موسسات مختلف ملحق می شود یا اینکه با بسیاری از سازمانهای محلی، ملی و یا بین المللی مشارکت می کند تا در طراحی پروژه ها و کلاسهای وابسته و چالش برانگیز کمک کند. این دانشگاه در بسیاری از تلاش های مشارکتی، با غولهای صنعتی مثل Motorola، NTT، Siemens، Nokia، Alcatel، Fujitsu، Microsoft و تعداد بیشماری از دیگر شرکت های بین المللی همکاری دارد.

 

مجتمع دانشگاهی ملاکا و سایبرجایا

دانشگاه  مالتی مدیا در دو کمپ در دو شهر مختلف تاسیس شده است که مجموعاً در هردو کمپ که یکی مرکز مالتی مدیا در شهر Cyberjaya و دیگری در شهر تاریخی Melaka واقع شده اند، جمعیت دانشجویی بالغ بر 000/20 نفر تحصیل می کنند.

 

مجتمع سایبر جایا

 مجتمع دانشگاهی سایبرجایا به طور رسمی بوسیله چهارمین نخست وزیر، دکتر ماهاتیر محمد در 8 جولای 1999 کار خود را آغاز کرد.

 این مجتمع درمحوطه ای  به مساحت 80 هکتار واقع شده و با امکاناتی چون سیستمهای  ساختمانی هوشمند و  سیستم  مدیریتی  یکپارچه، مجتمع و امکانات و تسهیلات آموزش مالتی مدیا تجهیز شده است.

این مجتمع با مصافتی کمتر از 20 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور فاصله دارد.

دانشگده هایIT ،  مهندسی، خلاقیت  مالتی مدیا و مدیریت در این مجتمع واقع شده اند و در حال حاضر بالغ بر 9000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیلند.

شهر Cyberjaya در  قلب منطقه مالتی مدیا واقع شده است. این منطقه در حدود 750 کیلومتر مربع وسعت دارد و  با زیربناهای تاسیساتی در سطح جهانی و شبکه های مالتی مدیا مجهز شده است.

سایبر جایا به راحتی از هر نقطه ای از مالزی قابل دسترسی می باشد، اتصال به فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA )، اتصال به خط آهن سریع السیر کوالالامپور و پوتراجایا  و همچنین به کمک  شبکه وسیعی از بزرگراه ها به مناطق تجاری مهم کوالالامپور متصل شده است.

انتظار می رود که این شهر در آینده به خاطر داشتن قوانین و شیوه های امنیتی و حفاظتی خاص،  مکان مناسبی برای سکونت بسیاری از شرکتهای تکنولوژیکی و IT باشد  و این خود،  رسیدن به اهداف کامل مالتی مدیا را برای ساکنین Cyberjaya  به همراه خواهد داشت.

 

مجتمع ملاکا

منطقه ای در حدود 658 کیلومتر مربع را احاطه کرده است.  Melakaیکی از 13 ایالت متعلق به مالزی است.

ملاکا یکی از شهرهای تاریخی مالزیست و در سواحل غربی  Peninsular و  200 کیلومتری جنوب کوالالامپور  واقع شده است و از شمال با ایالت Negeri Sembilan و از جنوب با Johor همسایه است.

شهر تاریخی ملاکا به  دو بخش جدید و قدیم تقسیم می شود. بخش قدیم  که بافت تاریخی آن میراث ساختمانهایی با معماری سنتی شرقی است و خیلی از جذابیتهای تاریخی همچنان در کوچه های باریک  آن محصور شده اند. این بخش از ملاکا جاییست برای آنها که درپی شکار گنجینه هایی هستند که از گذشته به جا مانده. بخش جدید در امتداد رود خانه ملاکا واقع شده  و از احیاء زمین از دریا احداث شده است. این شهر با داشتن  مراکز خرید مدرن و سالن هایی با چینش غذاهای عجیب و شگفت آور توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

ملاکا  یکی از سرزمین هایی است  که مناظر و جاذبه های بسیاری دارد و جمعیتی  چند نژادی که در آن  زندگی و کار می کنند که دارای فرهنگها و سنتهای خاصی هستند. اجرای برنامه های فرهنگی متنوع، غذاهای محلی و بسیاری  از کارهای هنری و برپایی جشن های باشکوه چندی از ویژگیهای ساکنان این منطقه است.

فرهنگ آنها بسیار  غنی و جذاب است و در بسیاری از کتابها در این باره اشاره شده است. بازدیدکنندگان از ملاکا  اغلب تخت تاثیر این فرهنگ های جالب و چندگانه و مردمی که مالایی، چینی، هندی، پرتغالی و.. می باشند قرار می گیرند.

این مجتمع یک محوطه به مساحت 21  هکتار است و در نزدیکی یک منطقه مسکونی واقع شده که مردمی با چندین نژاد در کمال آرامش در کنار یکدیگر قرار دارند. رشد و شکوفایی صنعتی و مناظر زیبا و دیدنیAyer Keroh  نظر توریستهای زیادی را به خود جلب کرده است.

مجتمع  دانشگاهی در ملاکا،  دارای یک مجتمع دوقلو  است که در مجاورت  مناطقه Ayer Keroh واقع شده است. این مکان مرکزی است برای  مطالعات بنیادی و آموزشهای  وسیع  در سه دانشکده تکنولوژی و مهندسی ، تکنولوژی و علوم اطلاعات، حقوق و بازرگانی و  مراکز پیش دانشگاهی. مجتمع دوقلوی  دانشگاه MMU در ملاکا نقش مهمی را درفراهم کردن آموزشهایی در سطح جهانی و رشته های آموزشی مرتبط با بازار کار و ابداع   سیستم های نوین داشته است.

 

جوایز و موفقیت ها Award and Achievementsl

دانشکده مهندسی

ردیف

رقابت / موسس

جوایز

ملاحظات

1

Robocon 2004 Malaysia

برنده جایزه دومین فکر و ایده

 

2

IEE Inter Varsity Project Competition 2004 Manufacturing Category

قهرمان

 

3

Jobstreet Award 2004

بهترین پروژه پایان سال

Kam Ping Ann

4

Jobstreet Engineering Award 2004

بهترین دانشجو

Yong Chen Tai

5

IEM Gold Medal Award 2004

بهترین دانشجو در پایان سال

Yong Chen Tai

6

MMU 5th Convocation 2004

جایزه رئیس دانشگاه

Mak Kwang Hooi

7

IEM Young Engineering award 2004

 

 

8

Robofest 2004 National Level Robotic Competition

قهرمان بهترین طراحی

 

9

3G Application and Content Development Competition 2004

 

 

10

The Institution of Mechanical Engineer

جایزه Andrew Fraser در سال 2004

 

11

EINI 2005

جایزه مشاوره

 

12

7th NS-MMU Annual Innovation Project Competition 2004/2005

 

 

13

ITEX 2005 Invention & Design Competition

مدال نقره

 

14

Malaysia Robocon 2005

سومین جایزه

 

15

The 2005 World Congress in Applied Computing

جایزه موفقیت

Mr. Sim Kok Swee

16

IEM Gold vMedal Award 2005

 

Mr. Tang Yu Cai

  امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه MMU:

از آنجایی که بکار بردن نیروهای اجرایی در ایجاد محیط سودمند برای یادگیری مهم است دانشگاه حوزه های مدیریتی، مشاوره ای و پشتیبانی را برای تمام دانشجویان در سطح وسیعی توسعه داده است.

دانشجویان باید بتوانند خیلی سریع و موثر با محیط جدید هماهنگی پیدا کنند تا بتوانند از تسهیلات پشتیبانی استفاده کنند. دانشگاه دارای امکاناتی نظیرخوابگاه، کتابخانه، تسهیلات ورزشی، مشاوره، کلینیک، یک دستگاه خودپرداز (ATM‌)، بازارچه کوچک، و سالن ناهار خوری و...  می باشد.

 

کتابخانه دانشگاه MMU

دانشگاه دو کتابخانه دارد یعنی در هر محوطه دانشگاهی یک کتابخانه است. هر کتابخانه شامل منابعی جامع از مباحث درسی وابسته و بعلاوه مجموعه عظیمی از کتابهای علمی کمکی، مجلات و ژورنال های تخصصی را به شما معرفی می کند که می توانید اطلاعات خود را تا حد زیادی به روز کنید. اما کتابخانه تنها مختص به کتاب و ژورنال نیست. ذخیره اطلاعات روز به روز افزایش پیدا می کند و اطلاعات الکترونیکی قابل دسترس شامل پایگاه داده های الکترونیکی، لوح های فشرده، مالتی مدیا و نوار های ویدیویی که جزء خدمات معمولی محسوب می شوند. همچنین دانشجویان با استفاده از کتابخانه های شبکه ای می توانند به تمام پایگاه داده های online و شبکه دانشگاه OPAC دست یابند.

 

مدیریت مراقبتهای سلامتی :

دانشگاه این تضمین را به دانشجو می دهدکه در هر فوریت پزشکی و یا حتی بیماریهای کوچک از لحاظ مالی آمادگی لازم را دارد. MMUبیمه Hong Leong را به عنوان یک ضامن سرویس دهنده با حداقل کارمزد حدود 223 رینگت با پوشش دهی در تصادفات، امراض سرپایی، بستری شدن در بیمارستان به صورت 24 ساعته در هر نقطه جغرافیایی انتخاب کرده است.

از طرف دیگر یک کلینیک خانگی که به صورت روزانه در هر محوطه دانشگاهی باز است در اختیار دانشجویان قراردارد.

 

سرویس حمل و نقل دانشگاه MMU
:

دانشگاه همواره دو وسیله نقلیه و 4 اتوبوس با گنجایش 40 سرنشین در هر دو محوطه دانشگاهی دارد. امور دانشجویان و حوزه ورزشی، تسهیلات ویژه حمل و نقل را برای دانشجویان در خارج از محوطه دانشگاهی نیز فراهم کرده است.

اتوبوسهای عمومی هم در Cyberjaya موجود است که دانشجویان به راحتی می توانند با آنها به کوالالامپور، Puchong، Serdang، SriKembangan و یا Putrajaya بروند.

در Melaka نیز  اتوبوس هایی وجود دارد که دانشجویان با استفاده از آن به راحتی می توانند بهBandar Melaja  تردد کنند .

 

خوابگاه دانشجوییدانشگاه MMU :

مسلماً خوابگاه دانشجویی مشخص ترین جایی است که همه دانشجویان به آن توجه می کنند. دانشگاه خوابگاههایی در اختیار دانشجویان قرار می دهد که شما در آن احساس راحتی، آرامش و امنیت کنید. MMU  هم در محوطه دانشگاهی و هم خارج از آن خوابگاه دانشجویی دارد و دانشجویان می توانند در آپارتمانهای نزدیک هر دو محوطه دانشگاهی در  Cyberjaya و Melaka  اقامت داشته باشند.

دانشگاه به علت تعداد  محدود خوابگاههای داخل دانشگاه، آپارتمانهایی نیز در نزدیکی هردو مجتمع دانشگاهی ملاکا و سایبرجایا  برای دانشجویان  اختصاص داده است.

هزینه کرایه یک  اتاق 2 تا 3 نفره در محوطه دانشگاهی ماهانه 200 تا 250  رینگت و در خارج از دانشگاه هر اتاق برای یکنفر 300  تا 500  رینگت،  یک آپارتمان سه خوابه 700  تا 1500 رینگت می باشد.
 

مشاوره دانشگاه MMU :

واحد مشاوره برای هدف سازماندهی و تکمیل فعالیتهایی که برای ترغیب رشد مهارت عمومی، تعالی درک ونگرش دانشجویان ایجاد شده است. با داشتن این هدف در ذهن، واحد مشاوره نه تنها به دانشجویان بلکه به کارمندان و خانواده ها نیز در زمینه حرفه ای و اخلاقی مشاوره می دهد. از طرف دیگر دانشگاه پیگیر پیشرفت دانشجو در زمینه ذهنی و روحی نیز می باشد و برنامه های پیشرفت دانشجو را تا انتها از طریق کمپ های مدیریتی و خدمات اجتماعی با کمک سمینار ها و کنفرانسها سازماندهی می کند.

برای دانشجویان که برای شغل و یا خط مشی کاری خود بدنبال مشاوره می گردند برنامه هایی مثل دوره  انترنی ، طرح های HRDC و از این قبیل برنامه ها موجود است همچنانکه تا کنون بارها مشاوره هایی در موارد شغلی، مصاحبه ها، رزومه ها و مصاحبه های کارگاهی و از این قبیل سازماندهی شده است.برنامه های پیشرفت دانشجویی :

بزرگترین دغدغه دانشگاه کیفیت و پیشرفت فارغ التحصیلان است. از فعالیتهای ورزشی تا رزمی  و  از فرهنگی تا فکری برای دانشجویان فراهم شده است. تمرکزدانشگاه به این علت است که دانشجو اطمینان داشته باشد که با شرکت در این فعالیتها به یک پیشرفت متوازی از فعالیتهای ذهنی، روحی و بدنی دست می یابد. دانشگاه تلاش دارد محیطی را فراهم کند که دانشجو خودش برنامه ها را مدیریت و سازماندهی کند و تجربیات لازم را کسب کرده و مدیریت در برنامه هایی مثل ارتباطات، پژوهش، آئین نوشتاری، سخنوری در جمع، مهارت بازاریابی و از این قبیل را فرا گیرد.

 

باشگاه های ورزشی و انجمن ها :

دانشجویان با ثبت نام در دانشگاه MMU به طور خودکار در خیلی از باشگاه ها و انجمن ها برای هدف پیشرفت شخصی، اوقات فراغت و سرگرمی عضویت پیدا می کننــد. MMU همچنیـن دانشجویانش را ترغیــب می کند که در مکان های ورزشی مثل سالن بدمینتون، سالن Sepak-Takraw، ژیمناستیک و استادیوم های کوچک که در دسترس است فعالیت داشته باشند. هدف MMU این است که دانشجو بتواند زندگی دانشجویی متعادلی داشته باشد.

تاریخ تحویل مدارک و شروع ترم دانشگاه MMU

مقطع کارشناسی

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

18 اردیبهشت

25 خرداد

 

MMU

مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

ترم اول

ترم دوم

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

9 مرداد

مهر

9 آذر

بهمن

 

MMU

کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک( مخابرات )

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

24 مهر

8 آبان

 

MMU

کارشناسی ارشد مهندسی میکرو الکترونیک

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

7 فروردین

28 فروردین

 

MMU

کارشناسی ارشد مهندسی فوتونیک

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

13 خرداد

30 خرداد

 

MMU

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار معماری

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

24 مرداد

20 مهر

 

MMU

کارشناسی ارشد آی تی

ترم اول

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

26 فرردین

25 خرداد

 

MMU

کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های  تعبیه شده

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت تولیدات پیشرفته

ترم اول

ترم دوم

ترم سوم

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

تاریخ تحویل مدارک

شروع ترم دانشگاه

10 اسفند ماه

خرداد ماه

10 تیر ماه

مهر ماه

10 آبان ماه

بهمن ماه

 

MMU

MBA

تاریخ شروع کلاسها

تاریخ ثبت نام در دانشگاه

تاریخ امتحان زبان انگلیسی

تاریخ تحویل مدارک

تاریخ شروع ترم دانشگاه

 

25 اسفند ماه

 

29 بهمن ماه

16 بهمن ماه

23 بهمن ماه

 

7 آذر ماه

 

بهمن ماه

 

22 تیرماه

 

26 خرداد ماه

13 خرداد ماه

20 خرداد ماه

 

28 فروردین ماه

 

خرداد ماه

 

25 آبان ماه

 

5 آبان ماه

22 مهرماه

29 مهرماه

 

30 مرداد ماه

 

مهرماه


دانشگاه MMU - تقویم دانشگاهی 2009 - 2010

دوره تحصیلی 2008 - 2009

 

 

FOSEE

Diploma and Degree

(LSL to LLS)

ملاحظات

4– 10 می

هفته 13

 

 

9 می روز

11– 17 می

هفته 14

 

 

 

18– 24 می

امتحانات (هفته 1 )

 

 

 

25– 31 می

امتحانات (هفته 2 )

 

 

 

1 - 7 ژوئن

تعطیلات (هفته 1)

 

 

6 و 7 ژوئن روز ثبت نام دانشجویان جدید

8– 14 ژوئن

تعطیلات (هفته 2)

 

 

هفته آشنایی دانشجویان جدید با دانشگاه

دوره تحصیلی  2009 - 2010

2009

 

 

FOSEE

Diploma and Degree

(LSL to LLS)

ملاحظات

15– 21 ژوئن

هفته 1

هفته 1 (شروع کلاسها)

 

 

22– 28 ژوئن

هفته 2

هفته 2

 

 

29– 5 جولای

هفته 3

هفته 3

 

 

6– 12 جولای

هفته 4

هفته 4

 

 

13– 19 جولای

هفته 5

هفته 5

 

 

20– 26 جولای

هفته 6

هفته 6

 

 

27 جولای – 2 اوت

هفته 7

هفته 7

 

 

3– 9 اوت

هفته 8

تعطیلات میان ترم

تعطیلات میان ترم

 

10– 16 اون

هفته 9

هفته 8

هفته 8

 

17– 23 اوت

هفته 10

هفته 9

هفته 9

 

24– 30 اوت

هفته 11

هفته 10

هفته 10

 

31 اوت – 6 سپتامبر

هفته 12

هفته 11

هفته 11

31 اوت روز ملی

7– 13 سپتامبر

هفته 13

هفته 12

هفته 12

 

14– 20 سپتامبر

هفته 14

هفته 13

هفته 13

 

21– 27 سپتامبر

هفته 15

هفته 14

هفته 14

20 سپتامبر  (یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه تعطیل)

28 سپتامبر – 4 اکتبر

هفته 16

امتحانات (هفته 1)

امتحانات

(هفته 1 )

 

5– 11 اکتبر

هفته 17

تعطیلات

( هفته 1)

امتحانات (هفته 2)

 

 

 

تعطیلات

( هفته 2)

 

12– 18 اکتبر

هفته 18

هفته 1

تعطلات 1

Oct Intake FOSEE

19– 25 اکتبر

هفته 19

هفته 2

تعطیلات 2

 

 

 

 

 

 

26 اکتبر – 1 نوامبر

هفته 20

هفته 3

هفته 1

Oct Intake Degree

2– 8 نوامبر

هفته 21

هفته 4

هفته 2

 

9– 15 نوامبر

هفته 22

هفته 5

هفته 3

 

16– 22 نوامبر

هفته 23

هفته 6

هفته 4

 

23– 29 نوامبر

هفته 24

هفته 7

هفته 5

 

30 نوامبر – 6 دسامبر

هفته 25

هفته 8

هفته 6

 

7– 13 دسامبر

هفته 26

هفته 9

هفته 7

 

14– 20 دسامبر

هفته 27

هفته 10

هفته 8

 

21– 27 دسامبر

هفته 28

هفته 11

امتحانات (هفته 1 )

 

28 دسامبر – 3 ژانویه 2010

هفته 29

هفته 12

تعطیلات 1

 

4– 10 ژانویه

هفته 30

هفته 13

تعطیلات 2

 

11– 17 ژانویه

هفته 31

هفته 14

تعطیلات 3

 

 

 

 

 

 

18– 24 ژانویه

هفته 32

امتحانات (هفته 1 )

هفته 1

Jan Intake Degree

25– 31 ژانویه

هفته 33

تعطیلات

( هفته 1)

هفته 2

 

 

 

 

 

 

1– 7 فوریه

هفته 34

هفته 1

هفته 3

Feb Intake FOSEE

8– 14 فوریه

هفته 35

هفته 2

هفته 4

 

15 فوریه – 21 فوریه

هفته 36

هفته 3

هفته 5

CNY is on Sunday, Monday and Tuesday Holiday

22 فوریه – 28 فوریه

هفته 37

هفته 4

هفته 6

 

1 مارس – 7 مارس

هفته 38

هفته 5

هفته 7

 

8 مارس – 14 مارس

هفته 39

هفته 6

تعطیلات میان ترم

 

15 مارس – 21 مارس

هفته 40

هفته 7

هفته 8

 

22 مارس – 28 مارس

هفته 41

تعطیلات

هفته 9

 

29 مارس – 4 آپریل

هفته 42

هفته 8

هفته 10

 

5 آپریل – 11 آپریل

هفته 43

هفته 9

هفته 11

 

12 آپریل – 18 آپریل

هفته 44

هفته 10

هفته 12

 

19 آپریل – 25 آپریل

هفته 45

هفته 11

هفته 13

 

26 آپریل – 2 می

هفته 46

هفته 12

هفته 14

 

3 می – 9 می

هفته 47

هفته 13

امتحانات (هفته 1)

 

10 می – 16 می

هفته 48

هفته 14

امتحانات (هفته 2)

 

17 می – 23 می

هفته 49

امتحانات (هفته 1 )

تعطیلات  1

 

24 می – 30 می

هفته 50

تعطیلات

( هفته 1)

تعطیلات 2

 

31 می – 6 ژوئن

هفته 51

تعطیلات

( هفته 2)

تعطیلات 3

 جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »دانشگاه مالتي مديا MMU
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0