مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
تاریخچه دانشگاه UTM

تاریخچه دانشگاه UTM

دانشگاه  UTMدر سال 1930 و در قالب یک مدرسه تکنیکی ممتاز تاسیس شد و  در سال 1946 به رتبه دانشکده ترفیع یافت. پس از دو دهه تبدیل به یک آکادمی تکنولولوژی و سپس در سال 1975 موفق به اخذ رتبه دانشگاه گردید.  نخست وزیر پیشین مالزی دکتر مهاتیر محمد  این دانشگاه را  بعنوان دانشگاه کاشف لقب داده است. دانشگاه UTM در سال 2002 تندیس MSC دریافت نمود. UTM با 30 سال تجربه آموزش تحصبلات تکمیلی دارای بیش از 85.000 فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و 6.000 فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتراست.

UTM دارای بیش از 20 موسسه و مراکز تحقیقاتی علاوه بر  بخشهای علمی است که در زمینه تکنولوژی-آموزشی و تحقیقات مورد نیاز سرویس دهی می کنند.

دانشگاه UTM یکی از دانشگاه های برجسته مالزی است که شهرتی جهانی در زمینه علوم فنی مهندسی دارد. یکی از موسسات معتبری که بی وقفه اثرات بسیار مهمی در زمینه های علوم و فنون با تلاشهای یکپارچه و موزون خود داشته و بدون شک همه این اثرات را می توان به خاطر داشتن دانشجویان و کارکنان پویا دانست. این دانشگاه با داشتن نگرشی که به توسعه ی منابع انسانی خلاق و فنی منتهی می شود خود را  با نیازهای جامعه سازگار می کند و در حال حاضر به عنوان یکی از موسسات معتبردر سطح جهانی

دانشگاه UTM دانشگاهی در راس دانشگاه های مالایی است که تمرکز اصلی آن بر فعالیت های تحقیقاتی معطوف می گردد به ویژه در زمینه های علوم پایه و مهندسی فعالیت وسیعی دارد. در حدود 2000 محقق در مقاطع ارشد و دکترا در آمدی بیش از 80 میلیون رینگت از تحقیقات کسب می نمایند. این گستردگی پژوهش و تحقیقات در تمام دانشکده ها و تحقیقات در سطح وسیعی در دانشکده ها و موسسات تحقیقاتی صورت می گیرد که در در تقویت هسته تحقیقات کمک شایانی دارد.

یکی بزرگترین محرک ها برای بالابردن حس رقابت در دانشجویان در زمینه های تحقیقاتی ایجاد مراکز و گروهای فعال در این زمینه است. مدیریت جامع تحقیقات در مرکز مدیریت تحقیقات RMC در این مرکز لیستی از تحقیقات R&D و محصولات بدست امده طی تحقیق را حفظ می کند.

موفقیت در این تحقیقات از طرف دولت مالزی ، صنعت و موسسات بین المللی دارای اعتبار ویژه ای است چه در موسسات کوچک محلی و چه در کمپانی های بزرگ چند ملیتی.

مزیتی که این دانشگاه به موسسات تحقیقاتی دارد این است که تکنولوژی روز را بسیار راحت منتقل می کند . و از این رو به آن دانشگاه تکنولوژی Unitechnologies می گویند .

است که دارای شرایط بی نظیر فنی و مهندسی و آموزشی می باشد.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »دانشگاه تكنولوژي UTM
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0