مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
بیمه در مالزی

بیمه

دولت مالزی ترقی در زمینه های پزشکی را به منزله استراتژی قدرتمندی در زمینه بهداشتی می داند. دولت مالزی امکانات پزشکی و رفاهی را در سطحی قرار داده که با استقبال روز افزون مواجه شود تا به منفعت دلخواه دست یابد. با هدف بیمار محوری دولت، بیمه هایی  مطابق با استانداردهای جهانی را به بیماران ارائه می دهد.

دولت مالزی ملزم به ایجاد بیمه درمانی معتبر برای تمامی افرادمتقاضی و همراهان آنها در برنامه MM2H است.

بیمه کردن همه چیز همواره توصیه می شود مخصوصاً مکانی که در  آن  زندگی  و  یا  وسایلی  که از  آن ها  استفاده  می کنید  این  بیمه  می تواند شامل بیمه سرقت، آتش سوزی و از این قبیل باشد اغلب این شرکت های بیمه به شرکتهایی بین المللی متصل هستند و  روندی که در اینجا طی می شود درست شبیه به همان پروسه هایی است که قبلاً  در جای دیگر تجربه کرده اید.

افزایش آپارتمان نشینی و تمایل به زندگی در مجتمع ها چه خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک که گارد امنیتی و یا دوربین مدار بسته داشته باشد برای افرادی که می خواهند در مالزی ساکن شوند خیلی طبیعی است.

بیمه تعهدات شخصی نوعی بیمه است که در ساسر جهان جوابگوی احتیاجات بیمه ای شما می باشد.

گاهی  اوقات  شما  ممکن  است  با  یک  شرکت صحبت کنید که چه مواردی را می خواهید به بیمه نامه خود اضافه کنید. در این حالت شما ممکن از همسر و یا فرزندان خود را نیز تحت پوشش بیمه قرار دهید پس توصیه می کنیم بهترین شرکت را انتخاب کنید.

به عنوان یک راهنمایی اگر در وضعیت سلامتی خوبی به سر می برید (سیگاری نیستید و از بیماری خاصی رنج نمی برید) و بین 35 تا 40 سال دارید یک شرکت خوب با سالیانه 1000 تا 1500 رینگت شما را بیمه می کند. اغلب این شرکت ها سرپرست ، همسر و دو فرزند را برای بیماریها و یا عمل جراحی و ... تحت پوشش قرار می دهند. از کل مبلغ بیمه 650 رینگت در سال به بیماریها و جراحی و 450 رینگت را برای بستری شدن در بیمارستان تعلق دارد.

بیمه شخص ثالث برای همه ماشین ها ضروری است و گواهی عوارض جاده ای توسط JPJ  صادر نمی شود مگر اینکه بیمه را تأیید کرده باشند .

اگر شما یک مستخدمه دارید می توانید او را هم بیمه کنید. در این مورد شما می توانید از شرکت بیمه درخواست دهید که بیمه را برای دو سال پوشش می دهد. در این صورت فردی که شما مسئولیت او را دارید سرما بخورد و یا آسیب جدی تر ببین می تواند از خدمات بیمه استفاده می کند و تمامی مخارج آنرا کارفرما تقبل می کند.

اگر شما در نظر دارید خدمات بیمه مستخدمه خود رابرای بیش از دو سال ادامه دهید شما می توانید از بیمه جامعی استفاده کنید که همه خدمات بهداشتی شامل هر نوع جراحی را نیز در طول کار پوشش می دهد.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »بهداشت در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0