مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
بهداشت اعضای mm2h

     بخش بهداشتی جهانگردی یکی از مزایای اصلی برنامه MM2H

 زمانی که مردم مالزی را به عنوان یک مقصد نهایی برای برنامه خانه دوم انتخاب می کنند تنها نگرانی و دغدغه فکری آنها حفظ سلامتی و بهداشت است. بیشترین گروه سنی که مالزی را برای برنامه خانه دوم انتخاب می کنند بالای 40 سال هستند. این حساس ترین سنی است که انسان بیش از پیش باید مواظب سلامتی خود بوده و از بیماری جلوگیری کند. یکی از مهمترین دغدغه ها در این گروه سنی معاینه مرتب و قرار گرفتن تحت نظر یک کادر پزشکی خوب و متخصص است.

هزینه پزشکی در آمریکا و اروپا به طور فزاینده ای بالا است اما در مالزی همین هزینه ها بسیار پایین و حتی می توان گفت به نسبت دیگر کشورها بسیار ارزان است.

مراقبتهای پزشکی به بهداشت جهانی نیز شهرت یافته است. بیمارستان در شبکه های جهانی دارای  امکاناتی است که با برنامه ها ویژه ی بهداشتی فوریتهای پزشکی را برای جهانگردان به مراتب راحتتر می کند. یکی از اصلی ترین اهداف مراقبتهای پزشکی جهانگردان تسریع در خدمات پزشکی حرفه ای و سریع به مردم محلی و بین المللی است.

بهداشت جهانگردی با بیمارستان ها ، کلینیک ها، دندانپزشکی ها ، کیلینیک های زیبایی، مراکزی برای عمل های جراحی و دیگر مراکز پزشکی قرار داد بسته است . در این مراکز بهترین کادر پزشکی ، جراح ، مشاوران و کارمندان پزشکی به شما کمک می کنند هرچه سریعتر سلامتی خود را بازیابید و از سلامتی خود اطمینان یافته و به وطن خود بازگردید.


مراقبتهای پزشکی در مالزی

مردم محلی افرادی مهماندوست و پایتخت آن کوالالامپور یکی از خاطره انگیز ترین شب ها و مکان خرید را برای شما به همراه دارد . یکی از عللی که جهانگردی در مالزی رونق یافت مراقبتهای پزشکی ویژه و امکانات بهداشتی عالی با قیمتی معقولانه است. از آنجایی که مراقبتهای پزشکی به طور کلی بسیار گران است بیماران اکثراً  مالزی را برای هزینه های مراقبتهای پزشکی جهانگردی بر می گزینند . کیفیت بالای خدمات درمانی و پزشکی مالزی در بیمارستان تخصصی Damansara ، KPJ Ampang Puteri Hospital،  Johor Specialist Hospital،  UKMSCو خیلی های دیگر در تمام نقاط دنیا مشهور است.

مراقبتهای پزشکی یکی از مهمترین مسائلی است که ذهن هر جهانگردی را به خود معطوف می نماید و هزینه پایین درمانی در مالزی مقدار زیادی از هزینه ها را برای افراد مسن پایین می آورد. هزینه درمانی پایین می تواند خود علتی برای بازدید از مالزی و عضویت در برنامه های خانه دوم مالزی برای افراد مسن باشد.


 بهداشت سفر

بسته های بهداشتی سفر یکی از اصلی ترین وظایف بهداشت جهانی است. این بسته های به شما در انتخاب غذا ، نوع تمرینات و ارائه مراقبت های پزشکی ویژه کمک می کند. همچنین بهداشت سفر باعث می شود که ما راحت تر وطن خود را ترک کرده و به محلی جدید وارد شویم چون با دقت هر چه تمام تر ما را از نظر جسمی ، ذهنی، احساسی و روحی و اجتماعی برای این مهاجرت آماده می کند.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »بهداشت در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0