مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
امکانات ورزشی در مالزی

ورزش

در مالزی برای ورزشکاران و ورزش دوستان همواره لحظات خوشی وجود دارد . اگر شما دوست دارید برنامه  ها و حوادث مهم و مهیج ورزشی را به صورت زنده از کانالهای ماهواره ای تماشا کنید چندین کانال به این منظور اختصاص داده شده است. برخی از بارها و رستوران ها،  تلویزیونهای بسیار بزرگی  را برای کسانی که دوست دارند مسابقات بزرگ و برنامه های دیگر را به صورت دسته جمعی تماشا کنند قرار داده اند .

در مالزی مسابقات رالی ، قایقرانی قدرتی ، مسابقات پرش با اسب، اسکواش، موتور سواری ، قایق رانی و جام جهانی گلف برگزار می شود و افراد زیادی برای تماشای این مسابقات به مالزی سفر می کنند.

بسیاری از ورزشهای محلی متنوع نیز در مالزی صورت می گیرد. برای کسانی که دوست دارند در این فعالیتهای شرکت کنند به ویژه کسانی که گلف را بسیاری دوست دارند موقعیتهای بسیار خوبی در مالزی فراهم می شود. در سراسر کشور کلاسها آموزشی گلف وجود داد که تنها به اعضاء خود اجازه شرکت می دهند ولی بازی در دیگر زمین های گلف برای همگان آزاد است و هزینه آن نسبت به دیگر کشورها بسیار پایین است.

باشگاه های گروه های مختلف از کشورهای دیگر نیز در مالزی وجود دارد و در شهرهای اصلی این فعالیت در این باشگاه ها به نهایت خود     می رسد . مدت زمانی عضویت در هر گروه متفاوت است اما در اکثر گروه ها بلافاصله شما عضو گروه شده و به عنوان یک تازه وارد از شما استقبال می کنند . کسانی که که از بازی تنیس ، اسکواش، یا بدمینتون لذت می برند با عضویت در این گروه ها برای پیدا کردن زمان و مکان مناسب برای بازی با مشکل کمتری روبرو می شوند. مالزی بهترین بازیکنان اسکواش و بدمینتون را در جهان دارد.

اگر شما قایق داشته باشید دولت به شما این اجازه را می دهد که بدون هیچ گونه مالیات و هزینه قابل توجه آن را به کشور وارد کنید.

مالایی ها یکی از بزرگترین طرفداران فوتبال هستند که تیم های محلی خود را مشتاقانه دنبال می کنند. برخی از مالایی ها همچنین تیم های لیگ اروپا را نیز دنبال می کنند . بازیکنان بومی در حد بازیکنان بین المللی نیستند اما از علاقه آنها نسبت به این ورزش هرگز کم نمی شود.

اگر از پیاده روی و یا دویدن به تنهایی لذت می برید مکانهایی برای این منظور در جنگلها با گارد امنیتی ویژه گذاشته شده که می توانید از محیط آنجااستفاده کنید و در این مکان ها  می توانید با مردم آشنا شوید و در گروه H3 عضو شوید که بدون ایجاد هیچ گونه رقابتی در کنار هم می دوند و راه می روند .

مالزی همچنین ورزشهای باستانی زیادی دارد که توریست ها از تماشای آن لذت می برند. یکی از این ورزشها Sepak Takraw است بازی شبیه به والیبال که با استفاده از زانو، سر و پا توپ را با طرف حریف در آن طرف تور می زنند.

شما می توانید از دیدن پرواز بادبادک ها بر فراز آسمان مالزی نیز لذت ببرید که صحنه هایی به یاد ماندنی و زیبا برای توریست ها ایجاد می کند. تماشایی این بادبادک ها که به نرمی در هوا معلق هستند بسیار زیبا است.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »اطلاعات عمومي مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0