مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
آموزش آرایشگری در مالزی

آموزشگاه آرایش و پیرایش

مربیان این آموزشگاه دارای بیش از 25 سال سابقه کار در زمینه آرایش و پیرایش می باشند. از آنجایی که تکنیک های جدید کوتاه کردن، رنگ کردن و به طور کلی آرایش مو برای جشن های مختلف و عروسی و غیره از اروپا، سنگاپور، هنگ کنگ، تایوان و مالزی شروع می شود، آموزش در این منطقه برای شما بسیار مفید خواهد بود. در هفت سال گذشته این موسسه در سنگاپور فعالیت وسیعی را برای آموزش آغاز کرد و اکنون شعبه ای فعال در مالزی ایجاد کرده است.

آکادمی مو Clipso آموزشگاهی برای تمامی کسانی است که قصد دارند به طور خلاقانه با روشهای جدید آرایش مو، رنگ کردن، شنیون مو برای عروسی و روشهای جدید کوتاه کردن مو آشنا شوند . در این خصوص رشته ای را ایجاد نموده اند که به طور حرفه ای بر آرایش مو فعالیت دارد و در پایان مدرکی معتبر به شما اعطا می گردد.

آکادمی مو Clipso  همیشه دورنمایی از تکنولوژی های جدید بر پایه تجهیزات آموزشگاهی را به شما یاد می دهد و روشها و تکنینک های به روز را به طور وسیعی در اختیار شما قرار می دهد.

در طول این دوره ، آموزش دهندگان با بهترین روشها مدیریت می شوند. ورود به این آموزشگاه شرایط و یا پیش زمینه ی خاصی ندارد و از تمامی افراد، کسانی که در ارایشگری هیچ تجربه ای ندارند تا افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند استقبال می کند.

در پایان فارغ التحصیلان توانایی این رادارند که هر مدلی را که در ذهن خود مجسم می کنند و یا می بینند بسیار راحت پیاده سازند. این آموزشگاه رشته های گوناگون حرفه ای با آخرین تکنیک ها را به دانشجویان آموزش می دهد.

در پایان دوره 6 ماه دانشجویان موفق به اخذ دیپلم از موسسه خواهند شد که اعتباری بر تجربه ای است که در این زمینه به دست آورده اند و در صورت تمایل طول 9 ماهه بعدی دیپلمی اخذ می کنند که به آنها مجوز  برپایی سالن داده می شود و مشکلاتی که در این زمینه کاری با آن برخورد می کنند را به راحتی مدیریت کنند. برای آنهایی که تجربه مدیریت سالن های آرایش را دارند این دوره تنها 1 ، 2 و یا 3 ماه طول خواهد کشید . که آن به مواردی مانند کوتاه کردن مو، کوتاه کردن های پیشرفته، تکنیکهی رنگ کردن ، آ رایش موی عروس و ... می پردازد.

گریم make up

در این دوره با روشهای جدید گریم و آرایش صورت به صورت حرفه ای ، گریم عروس و گریم های برای عکس گرفتن و یا حتی فیلم آشنا می شوند.

تزئین ناخن Nail Art

در این حوزه دانشجویان با اصول ابتدایی مانیکور کردن ، معالجه امراض ناخن ، نقاشی های براق بر روی ناخن و تزئین ناخن و نقاشی های برجسته بر روی ناخن آشنا می شوندو سیستم های نوین این روشها را آموزش می بینند.

تسهیلات :

برای راحتی و آسودگی خاطر بیشتر دانشجویان بین المللی ، هتلها و خوابگاه هایی در نزدکی محل آموزشگاه در نظر گرفته شده است و محل هایی نیز در نزدیکی محل استراحت آنها برای خرید صبحانه و شام نیز وجود دارد.

آموزش به صورت تمام وقت:

دیپلم حرفه ای 10 ماه ( شامل آموزش در سالن و مدیریت سالن)

دیپلم آموزش پایه 8 ماه

دوره های کوتاه مدت مناسب برای افراد با تجربه کار

آشنایی با اصول ابتدایی کوتاه کردن مو (طول دوره 3 ماه)

آشنایی با کوتاه کردن مو به صورت پیشرفته (طول دوره 1 ماه)

روشهای جمع کردن مو برای عروسی (طول دوره 1 ماه)

روشهای بافتن مو (طول دوره 1 ماه)

آخرین تکنینک های رنگ کردن مو (طول دوره 2 هفته)

دوره 10 ماهه اخذ دیپلم حرفه ای PDC:

برای کسانی که آرزو دارند روش های حرفه ای Make up را یاد بگیرند و در فکر ایجاد سالن شخصی هستند دیپلم PDC یک ضرورت محسوب می شود. که در این دوره دانشجویان علاوه بر آشنایی با روشهای و مهارت آرایش مو مدیریت سالن های را نیز فرا می گیرند و با کار کردن در کارگاه ها روشهای و تکنیک ها حرفه ای را نیز فرا می گیرند و در مجموع فارغ التحصیلان به طور کلی آمادگی قرار گرفتن در محیط های کاری را نیز فرا می گیرند.

دوره 8 ماهه اخذ دیپلم حرفه ای FDC:

در این دوره دانشجویان تمامی روشهای نوین ارایش مو را از طریق تماشای فیلم ها و دمو های نمایشی یاد گرفته و با کار کردن بر روی مدلها در کارگاه های آموزشی و از یک هنرجو  به فردی حرفه ای تبدیل می شوند.

دوره 3 ماهه اصول ابتدایی کوتاه کردن مو اخذ دیپلم BCC:

در این دوره فشرده داوطلبان تنها با اصول کوتاه کردن مو و سپس آشنایی با مدلها و تکنیک های پیشرفته آشنا می شوند و در پایان موفق به اخذ دیپلم BCC می شوند.

معرفی آموزشگاه

آموزشگاه Clipso آموزشگاهی است که با هدف آموزش به داوطلبان در تمامی سنین و به طور کلی تمامی افرادی که علاقمند کار کردن بر روی مو به صورت خلاق هستند ایجاد شده است . در این آموزشگاه افراد با روشهای پایه کوتاه کردن مو و رنگ کردن مو و بافتن و جمع کردن مو آشنا می شوند در این آموزشگاه با آخرین تکنیک ها روبرو می شوید.

امکانات

این آموزشگاه در کوالالامپور واقع شده است به طور کلی دارای دو مرکز است :

شماره یک در مرکز خرید برجایا

محلی با بیش از 3000 متر مربع وسعت که برای آموزش بیش از 100  داوطلب فضا دارد ولی امکانات طوری طراحی شده که به راحتی 100 دانشجوی دیگر نیز می توانند در آن اقامت داشته باشند.

مکلان استراتپیک که در Golden Tringle مرکز توریست های مالزی واقع شده است و از ایستگاه منوریل Times Square تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

تسهیلات وسیعی برای دانشجویان در فاصله بسیار کمی از محل در نظر گرفته شده است.

مرکز خرید جنوب شهر

این آموزشگاه محلی مشابه برجایا است که در حدود 100 دانشجو می توانند از امکانات و تسهیلات آن استفاده نمایند

مکانی قابل دسترس که از طریق بزگراه NKVE به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

در این شعبه محلهایی ویژه  برای  استراحت دانشجویان در نظر گرفته شده است و سالن های غذا خوری در فاصله بسیار اندک با آموزشگاه واقع شده است.

استانداردها

آموزشگاه Clipso برای دانشجویان بین المللی آزمون هایی برگزار می کنند و در پایان موفق به دریافت مدارک می شوند:

City and Guilds ( UK) Sijil Kemahiran Malaysia Certification ( Ministry of Human Resource Program ) Wella certification

دانشجویان پیش از خارج شدن از موسسه با تمامی تجربیان مورد نیاز به طور کامل آشنا می شوند و مهارت های لازم را در زمینه های مختلف کسب می کنند.

در این آموزشگاه کلیه آموزش های به زبان انگلیسی صورت می گیرد

خوابگاه نیز به هنرجویان بین المللی تعلق می گیرد

هزینه کلاسها :

برای یک دوره کامل 8 یا 10 ماهه دانشجویان موظف به پرداخت 6800 تا 11000 رینگت هستند.

دوره های فشرده کلاسها

دوره آموزشی

طول دوره

دیپلم فنی و حرفه ای

9 ماه(آموزش کار و مدیریت در سالن)

دیپلم پایه

6 الی 7 ماه

دوره های کوتاه مدت برای افراد با سابقه کار

دوره آموزشی

طول دوره

کوتاهی (پایه)

3 ماه

دوره کوتاهی پیشرفته

1 ماه

دوره پیشرفته عروس

1 ماه

بافت (پایه تا پیشرفته)

2 هفته

تکنیکهای تخصصی فر

2 هفته

جدیدترین تکنیکهای رنگ

2 هفته

دوره دیپلم  حرفه ای

این دوره 9 ماه مناسب برای کسانی می باشد که نیازمند آموزش به سبک  حرفه های هستند و هدف آنها برپایی سالنی برای خوشان می باشد . در کنار دوره های پیشرفته آرایش مو، هنرجویان نحوه مدیریت سالن و دیگر موارد لازم را نیز می آموزند و تجربه لازم و تکنیکهای مدرن کار حرفه ای را فرا می گیرند و همچنین برای هنرجویان پیشرفته هتر دوره های کارآموزی نیز ارائه می شود.

دیپلم پایه

در این دوره 6 تا 7 ماه هنرجویان کلیه دوره های آرایش و پیراش آموزش داده می شود و برای کسانیکه از ابتدا قدم در این راه می گذارند مفید می باشد، هنرجویان از ابتدا تا مرحله حرفه ای پیش می روند.

این دوره 3 ماه فشرده برای کسانیکه دارای تجربه لازم در این حرفه هستند و فقط نیازمند گذراندن دوره های تکمیلی برای مهارت هر چه  بیشتر می باشند بسیار موثر می باشد.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »گردشگري در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0