مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
بهترین مکانها در مالزی برای خرید ملک و املاک

 مالزی مکانی پایدار از لحاظ اقتصادی است که در جنوب شرق آسیاست و بر این اساس منطقه ای ارزشمند  برای سرمایه گذاری ملک به شمار می رود.

دو بازار مهم برای اهداف سرمایه گذاران وجود دارد" بازرگانی بین المللی و توریست".

یکی از انگیزه ها و تسهیلات دولت، جهت خرید و سرمایه گذاری ملک در مالزی، پتانسیل جذب توریست مالزی و جلوگیری از عقب ماندگی در بازار املاک جهانی است.

جامعه تجارت بین الملل که به کوالالامپور چسبیده است و اعضاء آن نوع اجرایی تر از املاک که در دسترس می باشند را جستجو می کند.

اقتصاد و سیاست حاکم بر مالزی پایدار و از نظر بین المللی تعریف شده است و بسیاری آن را اختصاصاً "ببر" اقتصاد منطقه می نامند که برای بقاء بازار تکنولوژی در دهه 1990 که سرعت تحت تاثیر منفی کشورهای دیگر بود،  طراحی شده بود.  نشانه های سلامت اقتصادی رشد خوب GOP تا حدود 7% است تورم همانند بیکاری پایین است و میزان جرم وجنایت بسیار کم است.


کوالالامپور مرکز ملک و املاک در مالزی

مالزی یکی از مکانها با بیشترین تنوع قومی و نژادی در جهان است و مهاجرین زیادی از اروپا و ایالت متحده و ... دارد. این کشور با داشتن یک شرایط آب و هوایی گرم و مطبوع مهاجرین را از نقاط سردسیر جذب میکند و پذیرای اقامت مهاجرین خارجی در این کشور است.

مالزی یکی از مقاصد جابجایی و نقل و انتقال اصلی در آسیای جنوب شرقی است.

وقتی شما از نزدیک به این کشور نگاه می کنید آن را دارای ویژگی هایی می بینید که به مکانی خاص برای خرید ملک تبدیل شده است.

مالزی کشوری است که زبان انگلیسی زبان دوم آن محسوب و می توان گفت کشوری نسبتاً ثروتمند و مرفه از لحاظ اقتصادی و سیاسی است.  هزینه زندگی برای کسانی که از خارج وارد کشور می شوند نسبتاً پایین است و با وجود این استانداردهای زندگی در این کشور بالاست.

محیط طبیعی زیبایی دارد که به دو قسمت تقسیم می شود.

با وجود داشتن آب وهوای گرم استوایی از بودن در این آب و هوا لذت می برید.

داشتن فرهنگهای مختلف و نژادهای متفاوت در مالزی به موقعیت استراتژیک منطقه بر می گردد. پروازهای متعددی از فرودگاه بین المللی کوالالامپور به تمامی شهرهای بزرگ در آسیای جنوب شرقی و همچنین پروازهای زیادی از اروپا و استرالیا به این کشور  صورت می گیرد.

کولالامپور یک طبقه کاملاً مجزا از تجارت کشور را متمرکز مسئله اقامت،  خرده فروشیها و دفاتر معاملات املاک اختصاص داده است.  که این تجارت مرکزی دستخوش تغییراتی چشمگیر است.  هرچند دورنماها و انتظارات بلند مدت کوالالامپور  با وجود این همه فعالیت هنوز تضمین نشده است. سنگاپور (باجمعیت 5/4 میلیون نفری ) به همان نسبت دور است که لندن از پاریس و این نزدیکی و مجاورت که کوالالامپور یک بخش ساحلی از مالزی ( باجمعیت 27 میلیون نفری ) است.  کوالالامپور و مناطق وابسته به پایتخت به ترتیب 8/1 و 9/6 میلیون نفر جمعیت دارند که این به نظر متفاوت است که حتی موجب شگفتی می شود در جوامع متفاوت که هم در ثروت و هم در تعداد رشد می کند.  هر چند دوستی و همکاری بین این دو کشور خبر از فرصت های جدید و نوید بخش می دهد.  بر اساس گزارشات سالانه املاک WTW بازار کشور های همسایه را از کار انداخته است.


مناطق مناسب خرید ملک در مالزی:

مالزی  از 13 ایالت و سه قلمرو مختلف تشکیل می شود و یکی از متنوع ترین مناطق در آسیای جنوب شرقی است.  این کشور از لحاظ جغرافیایی به دو قسمت تقسیم می شود  Peninsular Malaysiaو Malaysian Borneo و این دو قسمت با دریای چین جنوبی از یکدیگر جدا می شوند.

پایتخت مالزی،  کوالالامپور مرکز خرید ملک در مالزی است و تاثیرات بریتانیا به خوبی در آن حفظ شده است به دلیل اینکه زمانی به عنوان پایگاه مرزی استعمار بوده است.  این شهر در سالهای اخیر به سطح استانداردهای جهانی رسیده و میزبان رویدادهای ورزشی و فرهنگی بوده که باعث درخشش این کشور در جهان شده است.

کوالالامپور به خاطر داشتن برج های دو قلو پتروناس که برای مدتی بلندترین ساختمان در جهان بوده است از شهرت جهانی بالایی برخوردار است.

KL شهر کم جمعیتی که منطقه وسیعی را پوشش می دهد و این تنها بدین معنی می باشد  فرصت برای آبادگران و شرکت ها وجود دارد تا به پیشرفت هایی در زمینه املاک و مستغلات در محیطی سرسبز و زیبا دست یابند. شرکتهای ساختمانی همچنین در حال ساخت انبوه سازی  در برج های پیرامون شهر و حومه هستند.

کوالالامپور یکی از بهترین مکانها در جهان است که به شما این فرصت را می دهد در مرکز شهر صاحب خانه شخصی شوید و با سکنی گزیدن در این منطقه به همه نواحی اطراف شهر به راحتی دسترسی داشته باشید.

بالا بودن استانداردهای زندگی و ساخت املاک جدید در کوالالامپور،  کیفیت زندگی را در مالزی بالابرده است و شرایط مناسب زندگی را برای هرکسی به سبک غربی فراهم نموده است.  بسیاری از مردم که قبلاً در یک شهر بزرگ زندگی کرده اند از این همه فضای موجود برای زندگی و قیمت های خوب و آنچه که در دسترس آنهاست تعجب خواهند کرد.

همچنین آمار جرم و جنایت در کوالالامپور بسیار پایین است و همین موضوع خود باعث جذب مهاجرین خارجی بیشتری شده است.

در حالیکه بسیاری از املاک فروخته شده به  اتباع خارجی در مالزی در منطقه مرکزی کوالالامپور است،  تعدادی پروژه نیز وجود دارد که دور از پایتخت واقع شده اند و شرایط بسیار خوبی برای خرید و سرمایه گذاری دارد.


مناطق مختلف مالزی و سرمایه گذاری در املاک

جورج تون شهر مرکزی منطقه پیننگ،  یک جزیره کوچک در ساحل شمال غربی قاره است و منطقه ساحلی پر رونقی دارد و ساختمان های آپارتمانی و هتل آپارتمانهای فراوانی در این منطقه وجود دارد. در مجاورت مناطق تجاری،  ملک هایی با کیفیت بسیار خوب و با پیشرفت های منحصرد به فرد وجود دارند و اینها خود  عواملی هستند  که بیشترین نرخ های اجاره و کمترین مدت خالی بودن را به خود اختصاص دهند. از طرفی دیگر بازار توریست به تمرکز در مناطق ساحلی نزدیک به جنوب خشکی و مناطق شمال غرب کشور پیرامون جزیره پیننگ گرایش دارند.  این  مکانها برای تجارت در زمینه هتل آپارتمان بسیار مناسب است زیرا  به سرعت در حال پیشرفت است و به خوبی اداره می شود.

پیشرفتهای دیگر را می توان نزدیک شهر Johor Bahru در جنوب کشور و Sungai Petani در شمال کشور مشاهده کرد.

شما باید تمایل به خرید ملک خارج از کوالالامپور داشته باشید اگر چه با اینکار شما کمی از مرکز شهر دور می شوید.

برای اطمینان از داشتن زندگی راحت به شما توصیه می کنیم کمی زبان محلی و لهجه ها را یاد بگیرید .

شما همچنین می بایست از این منطقه در تمام فصول سال دیدن کنید و زمانی را در این مکان برای خودتان بگذرانید تا مطمئن شوید که نقل مکان به این منطقه یک انتخاب درست برای شما خواهد بود.

منطقه اسکندر در Johor که در مجاورت سنگاپور قرار دارد  برای فروش املاک ارزش زیادی پیدا کرده است ولی موفقیت در این پروژه مشخص نیست اما دولت مشخصاً سرمایه گذاری برای خارجیان در این بخش های منطقه ای و سیاحتی را تسهیل بخشیده است.

بخش غربی مالزی Peninsular خبر از افزایش چشمگیر توریست در منطقه ساحلی منطقه تپه های کهنه مستعمراتی در Cameron Highland می دهد.  منطقه ساحلی از Part Dickson تا مناطق محلی کوالالامپور با ساحلی عالی در منطقه شرقی Pahang  است.  مناطق توسعه یافته جزیره اصلی شامل Langkawi،  Perhentian،  Tioman،  Pulau Pangkor است.

Sabah و Sarawak به عنوان یک مکان توریستی موفق در روز تعطیل با جمعیتی بالا روبرو است. دارای ساحل زیبا و جنگل انبوه مناطق گرم و پر باران و مشهور اورانگوتان و Kinabalu،  Borneo و کوههای بلند می باشد. در این منطقه فرصت های مناسبی برای خرید یا اجاره در طبقات مجلل  وجود دارد.

دولت مالزی با فراهم کردن شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاران خارجی و توقف مالیات املاک، سرمایه گذاری مطمئن را پیش روی ما قرار می دهد.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »بازار ملك در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0