مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
پیش خرید ملک در مالزی

مالزی املاک برای پیش خرید ارائه می کند که سود بالایی برای سرمایه گذاران دارد.  در زیر نگاهی اجمالی به چگونگی این املاک و بازار آن می اندازیم :

سرمایه گذاری در خرید املاک شرایط بسیار خوبی را برای خریداران فراهم می کند که با کمترین قیمت،  بیشترین سود را داشته باشند.

شما می توانید در بازار رو به پیشرفت مالزی، بهترین درآمد را از اجاره ملک کسب نمایید در حالیکه ارزش ملکتان نیز رو به افزابش است.

امروزه مالزی انواع پروژه های مختلف  در حال ساخت را در بهترین مناطق کوالالامپور و همچنین مناطق توریستی و پر رفت و آمد پیش فروش می کند دولت مالزی شرایط مناسبی برای خریداران خارجی فراهم نموده است. مالزی با یک پیشرفت جهشی در این زمینه یک سبک و کیفیت  زندگی بالا با زیر ساخت و بنایی مدرن پایه ریزی کرده است.

از نقطه نظر سرمایه گذاری پیش خرید ملک در حال ساخت توصیه می شود در زمانی که ملک کامل می شود،  شما می توانید  ملک تکمیل شده را خریداری کنید اما قیمت آن اساساً بسیار بالاتر از زمانیست که ملک تکمیل نشده است.  پیش خرید ملک این امکان را به خریدار می دهد که در محلی که رشد بیشتر و اجاره بالاتری خواهد داشت ملک خود را به پایین ترین قیمت خریداری کند و قاعدتا دارای بیشترین سود سرمایه گذاری باشد که سالیانه سودی معادل 15 تا 30% خواهد داشت در صورتی که سود اجاره 7. 4 تا 8. 7% می باشد.

گروه سرمایه گذاری بین المللی شریف موقعیت های جدید سرمایه گذاری را در مناطقی پیشنهاد می کنند که دارای بیشترین پتانسیل افزایش قیمت باشند.  که این مناطق معمولاً در بخشهای توریستی  که اجاره های بالایی دارند قرار گرفته است.

ملکی که پیش خرید می شود چقدر ارزانتر می باشد ؟

هر ساختمان در دست احداث همیشه تا حدودی ریسک دارد.

که این ریسک ممکن است در مدت زمان تحویل و یا وام بانک کل سرمایه ما را با خطر روبرو کند. اینکه ملکی به شما واگذار می شود که آن را ندیده اید و صرفاً بر اساس موقعیت مکانی و تصاویر سه بعدی کامپیوتری تصمیم برای خرید می گیرید. دیگر اینکه سرمایه گذار ملک را با یک قیمت مناسب خریداری می کند و اینکه مبلغی از پول را حدود 20تا 40% ابتدا به عنوان بیعانه پرداخت می کند و بقیه مبلغ بعد از تکمیل پرداخت می شود که می تواند به صورت وام باشد.


بالاترین سود سرمایه گذاری در پیش خرید ملک  

زمانیکه  واحدی به شما برای پیش خرید پیشنهاد می شود همانطور که در بالا ذکر کردیم قیمت بسیار پایین تر است و حائز اهمیت است که هر چه زودتر اقدام به خرید کنید چون هر چه در مراحل ابتدائی تر خریداری نمایید قیمت پایین تر است و سرمایه گذارانی که اکنون اقدام برای خرید ملک در مالزی می کنند بیشترین سود را خواهند داشت چون قیمت املاک در مالزی رو به افزایش است.

سرمایه گذاران با تجربه همیشه به دنبال خرید ساختمانهایی در مراحل ابتدایی ساخت و پیش خرید بهترین واحدها ، مثل پنت هاوس هستند زیرا  بیشترین سود و  بالاترین اجاره را دارند.

افزایش قیمت در حین تکمیل شدن ملک در حین تکمیل شدن ملک قیمت واحدها افزایش می یابد. چون ریسک خریداران بسیار کم می شود و نیازی به تکیه روی تصاویر ملک نخواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر شد که زمانیکه خریداران بتوانند واحد ها را ببینند  و  بیشتر واحدها فروخته شده باشد،  درخواستها افزایش می یابد و به همین نسبت قیمتها هم بالاتر می رود.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »بازار ملك در مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0