مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
ثبت شرکت در مالزی

ثبت شرکت در مالزی

یکی از بهترین و ارزان ترین راههای اقامت و کسب و کار در مالزی ثبت شرکت و در پی آن اخذ ویزای کار دوساله و قابل تمدید می باشد .

ما سعی میکنیم مراحل ثبت شرکت را به صورتی ساده، قانون مند و شفاف برای شما بیان کنیم و از هرگونه پیچیدگی دوری کنیم .

بنا به قانون مالزی متقاضی ثبت شرکت میبایست با مراجعه به شرکت های سکرتری لایسنس ثبت شرکت را انجام دهند و هیچ کس ( چه مالزیایی و چه خارجی ) نمیتواند ثبت شرکت را به صورت مستقیم انجام دهد . پس به خاطر داشته باشید  همیشه یک کمپانی سکرتری مورد تایید دولت مالزی بین شما ( متقاضی ) و دولت قرار دارد که مراحل ثبت شرکت را انجام میدهد . 

ثبت شرکت برای یک خارجی در صورت اینکه بخواهد صد در صد مالکیت شرکت را دارا باشد با سرمایه پایه 500 هزار رینگیت صورت میگیرد.

مراحل ثبت شرکت

مرحله اول: انتخاب سه نام پیشنهادی برای شرکت از جانب فرد متقاضی و انجام مراحل ثبت آن با سرمایه پایه 500 هزار رینگیت .  (مدت زمان: حداکثر 10 روز کاری بعد از ارسال مدارک)

مرحله دوم : معرفی 2 نفر مالزیایی جهت قرار گرفتن در لیست کارپردازان شرکت از جانب ما. این دو نفر از جانب سکرتری معرفی و ضمانت میگردد در صورت نیاز به امضا و یا هر مدرکی این دو نفر در مدت کمتر از 48 ساعت آن را فراهم میکند .

 

  دقت کنید که داشتن دو کارپرداز مالزیایی برای تمامی شرکت های خارجی لازم است و در صورتی که کسی یا شرکتی ادعا میکند بدون کارپرداز مالزیایی اقدام به ثبت شرکت میکند کار کاملا غیر قانونی را انجام میدهد که احتمالا  اقدام به سند سازی میکنند که قطعا در کمتر از یکسال عواقب آن گریبان گیر شما خواهد شد.

باید خیلی دقت شود که این دو کارپرداز مالزیایی ، هر زمان که دولت مالزی ( چه برای ویزای کار و یا مالیات و یا ... ) نیازمند امضا و ... باشند این افراد در دسترس و حضور یابند .

از آن طرف هم بدانید افراد مالزیایی که کارپردازی را بر عهده  میگیرند نیز متحمل ریسک میشوند چرا که اگر شرکت شما بعد از یک سال فعالیت به صورت ناگهانی بسته شود و یا کار غیر قانونی انجام دهد عواقبی از قبیل پرداخت مالیات و یا جریمه و یا ... در انتظار این دو نفر خواهد بود . از این جهت است که معمولا این افراد با قبول ریسک و اطمینان ماهانه مبلغی را دریافت میکنند .

این مبلغ از ماهانه 200 رینگیت تا 5000 رینگیت متفاوت است خوشبختانه ما توانستیم با قرارداد بلند مدت با شرکت سکرتری لایسنس تضمین نماییم که هر کدام از این دو نفر فقط و فقط سالیانه 950 رینگیت دریافت نمایند و شرکت سکرتری لایسنس تمامی مسولیت این دو نفر را بر عهده میگیرد  و هر زمان که نیاز است این دو حضور پیدا میکنند.

هزینه این دو کارپرداز، بر روی بسته ثبت شرکت است و ما برای سال اول  قرار دارد  این هزینه را میپردازیم ، از سال دوم در صورتی که خود شما دو نفر مالزیایی را معرفی کنید دیگر نیازی به پرداخت این مبلغ نیست اما در صورتی که مایل باشید این دو نفر همچنان به عنوان کارپرداز شرکت شما باشند نیاز است نفری 950 رینگیت بابت هر سال به شرکت سکرتری لایسنس پرداخت نمایید.

 

مرحله سوم: در این مرحله متقاضی میبایست یک دفتر یا مغازه در مالزی اجاره نماید .

متقاضی میتواند دفتر مجازی نیز با ماهیانه 85 تا 250 رینگیت اجاره کند. دفاتر مجازی در بسیاری از نقاط دنیا برای شرکتهایی که نیاز به دفتر کار تمام وقت ندارند رایج است. این دفاتر بسته به قیمت در بهترین نقاط تجاری شهر قرار گرفته اند و بسته به قیمت خدماتی نظیر فکس، تلفن، آدرس، زمان مالاقات چند بار در ماه ، اتاق کنفرانس و یا حتی منشی مخصوص ارائه میکنند .

در صورتی که متقاضی نمیخواهد در مالزی دفتر داشته باشد ما میتوانیم با هزینه حدود 100 تا 120 رینگیت در ماه یک دفتر مجازی برای متقاضی اجاره کنیم .

مرحله چهارم: باز کردن حساب بانکی برای شرکت سهامی خاص که با نامه ثبت شرکت به آسانی  بعد از ثبت شرکت امکان پذیر است.

مرحله پنجم:  مرحله اخذ ویزای کار. این مرحله معمولا حدود 40 الی 70 روز به طول می انجامد که انجام تمام مراحل ، کامل کردن و ارسال اپلیکیشن، مراجعه به اداره مهاجرت، پرداخت وجوه قانونی ویزا ، به صورت کامل بر روی پکیج سال اول میباشد .

بعد از از اخذ ویزا برای گرفتن گلد کارت اداره مهاجرت نیاز است متقاضی نیز یکبار در اداره مهاجرت حضور داشته به هم رساند.

معمولا شرکت های سکرتی ماهیانه 100 رینگیت بابت خدمات حقوقی و قانونی و مشاوره مالیاتی دریافت میکنند اما با توجه به قرارداد و تعداد بالای شرکت خریداری شده ما تنها 630 رینگیت را هر سال بابت خدمات زیر دریافت میکنیم:

- Preparing Minuest of Annual General Meeting
- Filing of Annual Return
- Providing a registered address
- Annual Tax Advisory
- Safekeeping of your secretarial Document such as minus book, register, share certificate Book and common seal
- SSM - FEE Fee for submission of annual Return of RM150 per year will be charged back to your company

اخذ مجوز کسب و کار

کار ما با شما بعد از ثبت شرکت و اخذ ویزای کار تمام نمیشود . در صورتی که مایل باشید ما میتوانیم به اخذ مجوز تاسیس رستوران ، سوپر مارکت و ...  به شما کمک میکنیم که البته بسته به نوع کسب و کار هزینه آن متفاوت خواهد بود .


__________________________________________________________________

در صورتی که سوالی باقیست و یا تمایل به اقدام و تشکیل پرونده دارید

از طریق بخش تماس با ما سوال خود را ارسال نمایید

و یا با شماره تلفن ما تماس
حاصل نمایید.

__________________________________________________________________جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »مهاجرت به مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0