مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
ویزای «مالزی خانه دوم من»

مالزی خانه دوم - تنها برنامه رسمی مهاجرت به کشور مالزی

Malaysia My Second Home (MM2H)

راهنمای اقدام برای برنامه اقامت مالزی خانه دوم من

امروزه نام مالزی در دنیا به عنوان کشوری زیبا، امن، مدرن، چند فرهنگی، آزاد و از همه مهم تر مهمان پذیر ، بر سر زبان ها افتاده است. مالزی کشوری است با پیشیه استقلال 52 ساله که توانسته است الگویی از مدیریت و کشور داری را به نمایش گذارد. ابعاد پیشرفت مالزی گسترده اند اما نقطه قوت این کشور تنوع فرهنگی و آزادی آن است. این تنوع خودبخود موجب می گردد هیچ گاه حس غریبه بودن به شما دست ندهد. مردم آرام و خوش برخورد مالزی خارجیها را به راحتی پذیرا هستند.

با سفر فقط به یک نقطه از دنیا ، با تنوع فرهنگهای آسیایی آشنا می شوید. مالزی کشور مردم صلح دوستی است که از ن‍ژادهای مختلف با هارمونی در یک سرزمین مشترک زندگی می کنند. با جنگلهای انبوه باران خیز با تنوع گیاهی و گونه های جانوری مختلف، سواحلی با شنهای طلایی و آبهای گرم و درختان نخل جنبان. آبهای صاف آبی رنگ که از آبهای خروشان اقیانوس سرچشمه می گیرند. دارای مناطق مرتفع برای کسانی که بدنبال آب و هوای خنکتر هستند، و تمام اینها با غذاهای عالی مالزیایی تلفیق شده است. بازار خرید در مالزی در مجتمع های تجاری مجهز و همچنین بازارهای سنتی شبانه بسیار لذت بخش می باشد. دلایل زیادی وجود دارد که شما را متقاعد به انتخاب مالزی به عنوان خانه دوم خود می کند.

 باید خود به مالزی آمده و از زیبایهای آن دیدن کنید. خوشبختانه در مالزی بسیاری از مشکلاتی که مسلمانان و به خصوص ایرانی ها در سایر نقاط دنیا با آن مواجه می شوند وجود ندارند یا چندان مشهود نیستند.


مالزی خانه دوم من:

برنامه “مالزی خانه دوم من” به شهروندان کشورهای دیگر این امکان را می دهد که بتوانند با همسر و فرزندان خود برای اقامت به مالزی سفر کنند. متقاضیان موفق، ابتدا یک دوره ویزای 10 ساله اخذ خواهند نمود که بر اساس مدت اعتبار گذرنامه افراد قابل تمدید می باشد. این اقامت به صورت خودکار قابل تمدید بوده و مزایایی نظیر خرید خودرو با تخفیف ، اخذ و وام مسکن  جهت خرید آپارتمان ، خانه ، مغازه و یا سایر املاک   تا حدود 70 درصد ( و یا بیشتر ) و بیمه درمانی را پوشش داده و همچنین امکان سرمایه گذاری ، تاسیس و ثبت شرکت را در اختیار متقاضیان قرار میدهد. اقامت مالزی خانه دوم من از سال 2002 میلادی معرفی شده است. تاکنون بیشترین خارجی هایی که برای این برنامه اقدام کرده اند شهروندان انگلستان، بنگلادش،آمریکا ، اسکاندیناوی، کره جنوبی، ژاپن و کشورهای عربی و ایران می باشند.
 

 اقامت خانه دوم مالزی MM2H برنامه ایست مرتبط با دو فاکتور سن و سرمایه ، سن و سرمایه عوامل اصلی بررسی اقامت هر متقاضی می باشد. در این میان نقش سرمایه بالاتر است . هرچه سرمایه نقدی متقاضی بالاتر باشد اقامت او سریعتر و راحتتر مورد قبول واقع می شود.


الف)افراد زیر 50 سال:

این افراد برای ارائه درخواست خود میبایست ثابت کنند دارای سرمایه ای نقدی معادل حداقل یکصدو هفتاد و پنج میلیون تومان در ایران میباشند این سرمایه میتواند به صورت سپرده ثابت در بانک باشد. مورد دیگری که متقاضیان میبایست نشان دهند میزان در آمد ماهانه معادل چهار میلیون تومان میباشد. این در آمد به حساسیت میزان سرمایه نیست و  لذا با گواهی حقوقی از شرکت خصوصی یا دولتی نیز قابل ارائه میباشد. چنانچه با اقامت شما موافقت شد الزامی برای انتقال درآمد به مالزی وجود ندارد. و اگر درآمد یا سرمایه خود را به مالزی منتقل کردید از پرداخت هرگونه مالیات معاف هستید.

پس از آنکه با اقامت متقاضی موافقت شد میبایست یک حساب سپرده ثابت به مبلغ 300.000 رینگیت مالزی به نام خود افتتاح نمایند پس از گذشت مدت یک سال می توانند تا سقف 150.000 رینگیت برای مخارج مشخص که در ارتباط با خرید مسکن، خودرو، هزینه تحصیلی فرزندان در مالزی و مسائل درمانی می باشد برداشت کنند ولی باید مبلغ حداقل 150.000 رینگیت را از سال دوم تا زمانی که در مالزی تحت عنوان این برنامه اقامت دارند در حسابی ثابت به نام فرد متقاضی  نگه دارند.


ب)افراد بالای 50 سال:

این افراد برای ارائه درخواست خود میبایست ثابت کنند دارای سرمایه ای نقدی معادل یکصد و بیست میلیون تومان در ایران میباشند این سرمایه میتواند به صورت سپرده ثابت در بانک ایران باشد.. مورد دیگری که متقاضیان میبایست نشان دهند میزان در آمد ماهانه معادل چهار میلیون تومان میباشد. این در آمد به حساسیت میزان سرمایه نیست و بیشتر جنبه تشریفاتی دارد لذا با گواهی حقوقی از شرکت خصوصی یا دولتی نیز قابل ارائه میباشد. چنانچه با اقامت شما موافقت شد الزامی برای انتقال درآمد خود به مالزی وجود ندارد. و اگر درآمد یا سرمایه خود را به مالزی منتقل کردید از پرداخت هرگونه مالیات معاف هستید.

افراد بالای 50 سال پس از دریافت موافقتنامه اقامت می بایست 150000 رینگیت مالزی  به صورت سپرده ثابت در بانک قرار دهند و پس از گذشت مدت یکسال مبلغ 50.000 رینگیت برای مخارج مشخص که در ارتباط با خرید مسکن، خودرو، هزینه تحصیلی فرزندان در مالزی و مسائل درمانی می باشد برداشت کنند.
باید مبلغ حداقل 100.000 رینگیت را از سال دوم تا زمانی که در مالزی تحت عنوان این برنامه اقامت دارند در حسابی ثابت به نام فرد متقاضی نگه دارند.

توجه: متقاضیان موفق  میبایست حساب ثابت خود را با رینگیت مالزی(RM) افتتاح نمایند. رینگیت تقریباً معادل 330تومان میباشد.

خلاصه امتیازات برنامه اقامتی مالزی خانه دوم MM2H

با هر شرایط سنی و از هر کشوری که برای خانه دوم اقدام کرده باشید پس از موفقیت در اخذ اقامت مالزی از امتیازات زیر برخوردار خواهید شد.

- وام خرید ملک تجاری یا مسکونی با بهره حدود 5% در سال، میزان وام به صورت تقریبی 70% ارزش ملک می باشد. برای اخذ بهترین وامها خدمات ویژه ای برای متقاضیان پیش بینی شده است و علاقمندان پس از اخذ اقامت می توانند با دفتر کوالالامپور در این زمینه تماس برقرار نمایند. در زمینه خدمات سرمایه گذاری در املاک مالزی و کارپردازی وامهای بانکی و مدیریت حقوقی برای تضمین صحت معاملات شرکت اکسپت سولوشنز مالزی خدمات فراگیری را برای خارجیها ایجاد کرده است که برای همه دارندگان اقامت به راحتی قابل استفاده است. با توجه به آنکه رشد سالانه ارزش ملاک مرغوب در مالزی حدود 10% است این در حالی است ک بهره های بانکی حدود 4 تا 5 درصد در سال است. در مالزی مالیات ارزش افزوده ملک وجود ندارد و مالکیت اکثر اسناد املاک به صورت قطعی و همیشگی به خریدار منتقل می شود و از طرفی کوالالامپور به عنوان ارزانترین پایتخت دنیا شناسایی شده و قیمت ملک در مقایسه با ایران یا سایر نقاط دنیا بسیار مناسب می باشد، سرمایه گذاری در املاک مالزی مورد توجه خارجی ها قرار گرفته است.

- تخفیف خرید یک دستگاه اتومبیل شخصی تا سقف 42% ارزش اتومبیل، این تخفیف در واقع معافیت مالیات و عوارض گمرکی می باشد.

- 10 سال اقامت بدون محدودیت مالزی برای خود ، همسر و فرزندان (فرزندان در هنگام اخذ اقامت و الصاق مهر اقامت در گذرنامه باید زیر 21 سال باشند تا 10 سال اقامت دریافت کنند). چنانچه فرد متقاضی پدر و مادری بالای 60 سال داشته باشند آنان نیز می توانند اقامت را به صورت همراه دریافت نمایند. این اقامت پس از 10 سال نیز قابل تمدید می باشد.

- بیمه درمانی با پرداخت هزینه سالانه، تعرفه سالانه بیمه درمانی با توجه به نوع بیمه سقف خسارت و امکانات مورد نیاز سالانه 100 تا 400 دلار برای هر نفر می باشد. که پس از اخذ موافقتنامه اقامت و پیش از دریافت اقامت توسط متقاضی در مالزی قابل خریداری می باشد.

-  امکان ثبت شرکت در زمینه های مختلف و راه اندازی کسب و کار در مالزی، در این زمینه متقاضیان محترم از مشاوره تخصصی دفتر کوالالامپور برخوردار خواهند شد.

- امکان اشتغال پاره وقت متقاضیان با سن بیش از 50 سال.

- امکان تحصیل فرزندان در دانشگاه های بین المللی مالزی.  


توجه: در نهایت کلیه مقررات و امتیازات این اقامت از طرف دولت مالزی تعیین می شود و این سایت مسوولیتی نیز در مورد تغییرات احتمالی مقررات و امتیازات ندارد.  

جرا باید مالزی را بعنوان خانه دوم انتخاب کنم؟

حمایت دولت مالزی: این برنامه تحت نظر دولت مالزی ابداع و تنظیم شده است که در نتیجه دولت برای موفق بودن آن همواره در تلاش است.

شرایط زندگی: کشور مالزی با مجهزترین ساختارهای زیربنایی و امکانات در بالاترین رده استاندارد زندگی در منطقه وجود دارند.  شما هزینه زندگی در یک کشور ارزان را در ازای زندگی در محیطی توسعه یافته و آزاد متقبل میشوید.

هزینه زندگی: هزینه زندگی در پایین ترین حد آسیا بوده که در همین وضعیت برای مدت طولانی قرار خواهد گرفت، زیرا دولت مالزی تلاش زیادی برای پایین نگهداشتن تورم با توجه به مدیریت مفید و موثر اقتصادی و در نتیجه پایین نگهداشتن قیمت اجناس انجام داده است.  کوالالامپور علاوه بر آنکه یکی از مدرن ترین شهرهای جهان است ارزانترین پایتخت جهان نیز میباشد.

آب و هوا: مالزی دارای هوای مطبوع استوایی با بارنهای ملایم در سراسر سال می باشد. همچنین مناطق مسکونی و تفریحی در ارتفاعات با هوای همیشه بهاری در سرتاسر کشور وجود دارد.

محل اقامت: مکانهای مسکونی مناسب از قبیل ویلا (برای استراحت تابستانی) آپارتمان و مجتمع های آپارتمانی مدرن در سرتاسر مالزی وجود دارد. همچنین واحدهای مسکونی زیبایی در مناطق توریستی در مناطق ساحلی، در نزدیکی جنگل،در پارکها و مناطق تفریحی و مرکز شهر وجود دارد.

مردم مالزی: در مالزی شما سه نژاد از قدیمی ترین تمدنهای آسیا را مشاهده می کنید که عبارتند از- مالایی، چینی و هندی. تلفیقی غنی از رسومات بومی کادازن ها، ایبان ها و جوامع سنتی دیگر سباح و ساراواک در جزیره بورنئی. که این مجامع تحت تاثیر انگلیسی ها، پرتقالی ها، هلندی ها و تایوانی ها قرار گرفته اند. مالزیایها حقیقتاً معجونی از فرهنگهای مختلف می باشند. خوشبختانه ایرانی ها در مالزی از احترام درخوری میان مردم بومی برخوردارند.

زیرساختها: تمامی کشور با جاده های مدرن، ریل راه آهن، خطوط هوایی و دریایی به هم متصل هستند. وسایل حمل و نقل عمومی عبارتند از اتوبوس، تاکسی و قطار که بسیار راحت و ارزان در دسترس همگان است.از کوالالامپور میتوان با هزینه بسیار کم به صورت زمینی به بانکوگ یا سنگاپور و سایر نقاط آسیا و اقیانوسیه سفر کرد.

ثبات سیاسی: دولت حاکم یکی از قدیمی ترین دولتهای منتخب و دموکراتیک در دنیا می باشد. دولتی که نماینده تمامی ادیان، نژادها و فرهنگهای بنیانی مالزی می باشد. در حقیقت، مالزی یکی از با ثبات ترین کشورهای دنیا می باشد. این مهم هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری جذابیت خاصی ایجاد کرده است.

امنیت: آمار نشان دهنده اینست که مالزی یکی از امن ترین کشورهای دنیا می باشد که آمار جرم و جنایت در آن بسیار پایین است.

غذا و میوه: مالزی ارائه دهنده انواع غذاها و میوه های محلی و بین المللی برای هر نوع ذائقه و بودجه ای است. با توجه به انواع نژادها و فرهنگها که با هم در حال زندگی هستند، طبیعی است که هر نژادی بهترین غذای دیگری را انتخاب کرده و مالزی را به بهشت غذاهای آسیایی تبدیل نموده است. میوه های منطقه گرمسیری مالزی منحصر به فرد و عجیب بوده و به انبوه در سرتاسر سال یافت می شود.  مردم مالزی و همچنین دهها میلیون توریستی که هر سال از مالزی دیدن میکنند همواره نسبت به تجربه غذاهای سایر ملل خوشبین هستند و یک زمینه سود آور سرمایه گذاری رستوران میباشد.

ورزش و تفریح: در کشورمالزی مناطق تفریحی زیادی برای خانواده ها وجود دارد. کسانیکه در جستجوی هیجان بیشتر هستند می توانند از پارکهای نشاط آور مخصوص استفاده کنند، در عین حال کسانیکه به دنبال محلی برای استراحت هستند می توانند به پارکهای دریاچه ای سفر کنند. مالزی دارای نزدیک به 200 زمین گلف طراحی شده توسط نامیان این حرفه می باشد که مکان مناسبی برای گلف بازان حرفه ایست. این مکانها هم برای گلف بازان حرفه ای که مشتاق بازی رقابتی بوده و هم بازیکنانی که از رقابت دوستانه لذت می برند آماده است. از ورزش های حرفه ای و گران قیمت که بگذریم امکاناتی نظیر سالن های مجهز بدنسازی و استخر های زیبا در کنار زمین های تنیس استاندارد امکاناتی به حساب می آیند که به راحتی در همه مناطق مسکونی، آموزشی و تجاری در دسترس می باشند.

سلامتی و تندرستی: مکانهای مناسب زیادی برای استراحت و تندرستی و شادابی در مالزی چه در جزایر بکر و دست نخورده و چه در مرکز شهر وجود دارد. مالزی یکی از کشورهایی است که دارای بهترین مراکز تندرستی در دنیاست، که شامل ماساژ سنتی مالایی، درمانهای سنتی هندی و طب سوزنی شرقی می شود که باعث شده تا از مشکلات بیماری در مالزی به شدت کاسته شود.  همچنین دسترسی به پیشرفته ترین امکانات مدرن پزشکی و بیمارستانهای دولتی و خصوصی آن هم با استفاده از بیمه بسیار ارزان درمانی یکی دیگر از مزایای این کشور زیبا میباشد. از طرف دیگر رسیدگی به بیماران نیز از شرایط مطلوبی برخوردار است.

مراکز خرید: از خیاطان زنانه تا هنرمندان صنایع دستی قومی و مدعیان مفرغ کار بین المللی، مالزی در برگیرنده تمامی آنها می باشد. شما می توانید از آسایش و راحتی خرید در فروشگاها و مراکز خرید مجهز به دستگاه تهویه لذت ببرید. در کنار خرید، اعضای خانواده می توانند از تماشای فیلم، بازی بولینگ و یا صرف غذای مورد علاقه لذت ببرند. در همه زمینه ها از لوازم آرایش گرفته تا مواد غذایی و مبلمان مالزی بهشت خریداران است. خریداران همچنین می توانند از اشیای عتیقه به نمایش گذاشته شده در ویترین سمساری ها دیدن نموده و لذت ببرند. به این بازار پر هیجان چانه زنی شبانه ملحق شوید که یکی از خصوصیات زندگی محلی است. بهترین زمان برای گرفتن تخفیف قابل ملاحظه برای خرید در زمان فیستیوالهای حراج می باشد.
 

تحصیلات: کشورمالزی از یک سیستم پیشرفته تحصیلی به صورت خصوصی و دولتی برخوردار است و مکانی مناسب برای تحصیل از دبستان تا بالاترین مقطع تحصیلی می باشد. در تمامی شهرهای بزرگ مدارس بین المللی معروفی موجود هستند که به زبان انگلیسی تدریس می کنند معمولا شهریه مدارس بین المللی سالانه از 3500 دلار به بالاست. همچنین کالج ها و دانشگاه های خصوصی وجود دارند که دوره های تحصیلی به موازات دانشگاهها و کالج های معروف دنیا ارائه می دهند. مالزی همچنین مکانی مناسب برای کسب مقاطع تحصیلی عالی در سطح بین الملل با هزینه قابل قبول می باشد، که بعنوان مرکزی برای تحصیلات عالی در منطقه بوجود آمده است.

امکانات درمانی: در طی سالیان، مالزی بعنوان یک مرکز درمانی در آسیا تبدیل شده است که در بر گیرنده امکانات درمانی بسیار هنرمندانه و پرسنل شایسته می باشد و در مکانی واقع شده که می تواند به مردم سایر نقاط دنیا خدمات درمانی ارائه نماید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت:

• عکس هر نفر 5 قطعه 6 در 4
• کپی تمام صفحات ( حتی صفحات سفید) گذرنامه همه اعضا خانواده، همه افراد خانواده باید گذرنامه مجزا داشته باشند.
• کپی برابر اصل شش صفحه نخست گذرنامه همه افراد خانواده ( پدر، مادر و فرزندان زیر 21 سال )
• ترجمه رسمی اسناد املاک ( در صورت وجود )
• ترجمه رسمی اساسنامه شرکت، جواز کسب، هرگونه مجوز حرفه ای (در صورت وجود)
• ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
• رزومه انگلیسی
• گواهی موجودی بانکی به مبلغ حداقل 175 میلیون تومان برای افراد زیر 50 سال و حداقل 120 میلیون تومان برای افراد بالای 50 سال این پول می تواند در حسابهای جداگانه به اسم فرد متقاضی و همسر وی باشد مجموع مبالغ حسابهای مختلف می بایست به حداقل مورد نیاز برسد. همچنین دارایی حسابهای ارزی و حسابهای بانکی خارج از ایران نیز قابل قبول است.
• اسناد در آمدی نظیر گواهی حقوق، فیش بازنشتگی، اظهار نامه در آمدی، اجاره نامه، سودسهام ، سود سپرده بانکی و ...که مجموع در آمد فرد متقاضی و همسر وی می بایست بالای 4 میلیون تومان در ماه اعلام شود. و این چهار میلیون تومان باید به عنوان فیش حقوقی از یک موسسه یا شرکت خصوصی یا دولتی و به زبان انگلیسی برای سه ماه آخر قبل از اقدام تهیه شود. یعنی متقاضی می بایست سه گواهی در آمد به زبان انگلیسی برای سه ماه آخر داشته باشد که کمتر از 4 میلیون تومان در ماه دریافتی نداشته باشد.
• ترجمه شناسنامه های همه اعضا خانواده( پدر، مادر و فرزندان زیر 21 سال )
• ترجمه سند ازدواج برای افراد متاهل
• در موارد خاص وجود سایر مدارک تکمیلی می تواند مفید باشد در این مورد قبل از آماده سازی مدارک حتماً با ما تماس بگیرید.


توجه: هم زن و هم مرد می توانند به عنوان متقاضی اصلی از یک خانواده اقدام کنند. ولی معمولاً پذیرش مردان راحتتر است.

توجه: تاهل شرط اقدام برای اقامت نیست.

توجه: پس از دریافت موافقتنامه اقامت، متقاضی اصلی ( معمولا پدر خانواده) می بایست گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس ایران دریافت کند. این گواهی باید مورد ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه ایران قرار بگیرد و متقاضی میبایست قبل از سفر به مالزی این گواهی ترجمه شده را آماده کند و هنگام دریافت اقامت در مالزی اصل و ترجمه گواهی را همراه خود داشته باشد.
 
دیاگرام گردش کار و مراحل اخذ اقامت خانه دوم


تذکر مهم برای دارندگان اقامت:

پس از آنکه اقامت را دریافت کردید و به مالزی سفر نمودید بسیار مراقب بعضی از هموطنان که به شکار تازه وارد ها می پردازند باشید. ممکن است افرادی به ظاهر به قصد راهنمایی و کمک اطلاعات کاملاً نادرست و گمراه کننده در اختیار شما قرار دهند. این افراد ممکن است دانشجو، کارمند نهاد های دولتی، مدیر آژانس های مسافرتی، مترجم، مشاور املاک، صراف، وکیل دادگستری ، مغازه دار ، صاحب رستوران یا هر عنوان دیگری داشته باشند یا ادعا کنند که موقعیت مهم شغلی، اجتماعی یا تحصیلی دارند.

اینان از آنجا که تصور می کنند دارندگان اقامت خانه دوم افراد مرفهی هستند در بعضی موارد برای بدست آوردن چند صد رینگیت، کل سرمایه خانواده های تازه وارد را به خطر می اندازند. توجه کنید ممکن است کسی سالها در مالزی حضور داشته باشد ولی از ساده ترین اطلاعات  قانونی و موازین اخلاقی بی بهره باشد. لطفاً به سادگی به افرادی که به شما نزدیک می شوند در هر سمت و موقعیتی اعتماد نکنید و تماس خود را با دفتر ما در کوالالامپور تا هر زمان که لازم می دانید ادامه دهید و در دریافت اطلاعات و سوال از ما رودربایستی نکنید.


توجه: اطلاعات این صفحه با استفاده از اطلاعات منابع رسمی تهیه و ترجمه شده است با این حال طرف حساب اصلی شما هنگام اخذ اقامت از هر کشور دولت آن کشور است. کلیه مقررات و امتیازات از طرف دولت معرفی شده است و دولت نیز در هر زمان ممکن است مقررات را تغییر دهد. در مالزی تا کنون امتیازات جدید به همه دارندگان اقامت که قدیمی تر بوده اند نیز تعلق گرفته است اما سخت تر شدن مقررات عطف به ماسبق نشده است.


__________________________________________________________________

در صورتی که سوالی باقیست و یا تمایل به اقدام و تشکیل پرونده دارید

از طریق بخش تماس با ما سوال خود را ارسال نمایید

و یا با شماره تلفن ما تماس
حاصل نمایید.

__________________________________________________________________جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »مهاجرت به مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0