مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
راه اندازی صندوق ارزی ایرانیان خارج از کشور به زودی

معاون وزیر اقتصاد از راه اندازی صندوق ارزی ایرانیان خارج از کشور به زودی خبر داد و گفت: آمار مصوب سرمایه‌گذاری‌های خارجی ۱.۵ میلیارد دلار است که طی هفته‌های آینده به ۲ میلیارد دلار خواهد رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز علیشری امروز در حاشیه همایش بهبود فضای کسب و کار در جمع خبرنگاران با اشاره به روابط دیپلماتیک ایران و تلاش‌ برای کاهش فشارهای بین‌المللی گفت: در شرایط فعلی این احساس ایجاد شده که گرایش به سرمایه‌گذاری خارجی در ایرانیان خارج از کشور افزایش پیدا کرده است؛ در حالیکه پیش از این با اکراه سرمایه‌گذاری ها انجام می‌شد.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با بیان اینکه سعی شده تمایل به سرمایه‌گذاری را به واقعیت تبدیل کنیم، افزود: با توجه به تلاش هایی که در این زمینه می‌شود در میان مدت و سال آینده افزایش و ورود سرمایه‌گذاری خارجی به کشور ملموس‌تر خواهد شد.

وی تصریح کرد: آمارهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی در پایان سال نهایی می‌شود ولی در حال حاضر آمار مصوب سرمایه‌گذاری‌های خارجی 1.5 میلیارد دلار است و طی هفته‌های آینده سرمایه‌گذاری مصوب به 2 میلیارد دلار خواهد رسید.

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه تمایل به حضور در اقتصاد ایران یعنی رشد سرمایه‌گذاری خارجی، اظهارداشت: حدود 50 تا 60 درصد این رقم حدود 600 الی 700 میلیلون دلار است که تاکنون محقق شده است که بیشترین تقاضا برای سرمایه‌گذاری خارجی در پتروشیمی‌ها بود.

علیشیری در ادامه در مورد تسهیلات برای ورود سرمایه ایرانیان خارج از کشور گفت: برای ایرانیان خارج از کشور نیز در کارگروه تخصصی بازرگانی و اقتصاد سعی کردیم راه را برای ورود سرمایه ایرانیان خارج از کشور هموار کنیم و در همین راستا نیز با سازمان بورس طی اقدامات و تفاهم‌هایی که شده در نظر داریم صندوق ویژه ارزی ایرانیان خارج از کشور را راه اندازی کنیم. البته بحث راه اندازی این صندوق در دولت گذشته مطرح بود ولی به نتیجه نرسید.

وی در پایان گفت: پیشنهاد شده این صندوق‌ها در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی باشد تا نقل و انتقال پول با محدودیت کمتری انجام شود.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0