مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
عضویت دو نخبه ایرانی در ترکیب تیم ملی نخبگان مالزی

 دو نخبه ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های مالزی با کسب 2 نشان طلا از هفدهمین کنفرانس و نمایشگاه نوآوری موسسات آموزش عالی این کشور همراه با تیم ملی علمی مالزی به مسابقات جهانی فناوری در آلمان اعزام می‌شوند.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از خبرگزاری ایرنا، آرش حبیبی لشکری و سجاد دادخواه، دانشجویان دوره دکتری در دانشگاه فناوری مالزی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات توانستند دو مدال زرین را به دست آورند.

پروفسور ˈمحمود مقومیˈ استاد ایرانی ساکن مالزی نیز روز شنبه موفق شده بود در حوزه الکترونیک و نقش آن در یاری رساندن به بیماران کوررنگ مدال نقره نمایشگاه نوآوری موسسات آموزش عالی کشور مالزی را کسب کند.

آرش حبیبی لشکری دانشجوی دوره دکتری دانشگاه فناوری مالزی که در حوزه امنیت رایانه به تحقیق مشغول است، توانست در این کنفرانس و نمایشگاه دستاورد رمز ورودی یک بار مصرف تصویری برای موبایل‌ها و صفحات آنلاین را طراحی کند و به مدال طلای این حوزه دست یابد.

حبیبی لشکری گفت: این محصول مدل توسعه یافته از نمونه های دیگر خارجی است و توان مقابله با هفت حمله سایبری را به صورت همزمان دارد.

سجاد دادخواه دیگر دانشجوی ایرانی دوره دکتری دانشگاه فناوری مالزی نیز توانست با ارائه دستاورد جدید خود در حوزه نرم افزار احراز هویت مدال طلای دیگری به نام محققان ایرانی ثبت کند.

نرم افزار احراز هویت و دستبردیاب تصاویر دیجیتالی قابلیت شناسایی هر نوع تغییر در عکس ها را دارد و علاوه بر آن می‌تواند عکس هایی که بخشی از آنها از بین رفته است، بازیابی کند.

دولت مالزی تصمیم گرفت این دو دانشجوی ایرانی که در این کنفرانس و نمایشگاه به مقام نخست دست یافته‌اند را به عنوان بخشی از ترکیب تیم ملی مالزی در رقابت های جهانی در سال آینده به آلمان اعزام کند.

آرش لشکری حبیبی در کنفرانس و نمایشگاه نوآوری آموزش عالی مالزی در سال گذشته نیز موفق شده بود به مدال طلای این رقابت‌ها دست یابد. او در سال گذشته نیز به عنوان تنها عضو غیرمالزیایی تیم محققان مالزی عازم مسابقات جهانی در برونئی شد و در آن مسابه نیز به مدال طلا رسید. سایر اعضای تیم مالزی در مسابقات جهانی فناوری در برونئی به شش نشان برنز دست یافته بودند.

در هفدهمین کنفرانس و نمایشگاه نوآوری موسسات آموزش عالی مالزی که به صورت سالیانه برگزار می شود، علاوه بر دانشگاههای مالزیایی، دانشگاههایی از کشورهای مصر، کره جنوبی، قطر و سنگاپور شرکت دارند.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »اخبار مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0