مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
آغاز مصاحبه آزمون دکتری از اواخر اردیبهشت/ مهلت انتخاب رشته مجازین

 سخنگو و مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 92 از اعلام اسامی معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه 176 هزار و 185 داوطلب در جلسه آزمون دکتری حاضر بودند، اظهار کرد: از این تعداد 45 هزار و 106 نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

وی افزود: از تعداد 45 هزار و 106 داوطلب مجاز به انتخاب رشته، 17 هزار و 221 داوطلب زن و 27 هزار و 885 داوطلب مرد بودند که به عبارتی 61.82 درصد داوطلب مرد مجاز به انتخاب رشته شدند.

وی با اشاره به 45 هزار و 106 داوطلب مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکتری، گفت: از این تعداد 23 هزار و 234 داوطلب مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های روزانه، پیام نور، نوبت دوم، پردیس‌های خودگردان، غیر انتفاعی شدند که از این تعداد 8611 داوطلب زن و 14 هزار و 623 داوطلب مرد هستند.

وی افزود: همچنین از 21 هزار و 872 داوطلب مجاز به انتخاب رشته فقط در رشته‌های نوبت دوم، پیام نور، پردیس‌های خودگردان و غیر انتفاعی 8610 داوطلب زن و 13 هزار و 262 داوطلب مرد بودند.

توکلی با اشاره به آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری از روز پنج شنبه 29 فروردین، اظهارکرد: مجازین به انتخاب رشته می‌توانند تا روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: پس از انتخاب رشته با توجه به ظرفیت هر کد رشته محل دانشگاهی و بر اساس اولویت در رشته‌ محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و با در نظر گرفتن سایر ضوابط از لحاظ سهمیه و ... از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کد رشته محل فهرست واجدین شرایط شرکت در مصاحبه حداکثر در پنج کد رشته محل استخراج و در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه برای شرکت در مصاحبه اعلام می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان از دهه سوم اردیبهشت ماه، گفت: این دسته از داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس برنامه زمانی که آن زمان اعلام می‌شود، به دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو مراجعه کنند.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0