مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
تدوین آیین‌نامه بورس کارمندان دولتی و غیردولتی

به گفته معاون بورس وزارت علوم، آیین نامه بورسیه کارشناسان نهادهای دولتی و غیردولتی برای تحصیل در مقطع دکتری در دست تدوین است و این امکان را می دهد که کارمندان بازنشسته دولتی و غیردولتی بورسیه شوند.

حسن مسلمی نائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: آیین نامه بورسیه کارشناسان واجد شرایط مؤسسات دولتی و غیردولتی برای تحصیل در مقطع دکتری به زودی ابلاغ خواهد شد.
 
وی گفت: در راستای اجرایی کردن بند "د" ماده 1 قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، در خصوص تامین نیروی انسانی متخصص و توسعه منابع انسانی کشور و هدفمند کردن ارتقاء سطح علمی کارشناسان مؤسسات داخل، همچنین جلوگیری از خروج این کارشناسان به کشورهای خارجی که با تبعات گسترده فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همراه است و برای صرفه جویی ارزی در کشور، ایجاد رابطه نزدیک بین دانشگاه و جامعه در انجام پژوهش­های کاربردی مورد نیاز کشور و مستندسازی علمی دستاوردهای طرحهایی که توسط مؤسسات انجام می شود، به مؤسسات کشور اجازه داده می شود تا بتوانند در داخل کشور با شیوه های دکتری آموزشی - پژوهشی یا دکتری پژوهش محور به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان بورسیه مؤسسات ذیربط مطابق ضوابط و مقررات اقدام کنند.
 
به گفته معاون بورس وزارت علوم، این آیین نامه، در پاسخ به تقاضای زیاد مؤسسات دولتی و غیردولتی تدوین شده است.
 
مسلمی نائینی در ادامه اظهار داشت: به علت خلأ بورسیه این کارشناسان در کشور و خروج بیش از 1500 نفر از این کارمندان و تحصیلشان در کشورهای آسیای میانه و سایر کشورها، ضرورت تدوین این آیین نامه احساس شد.
 
وی تاکید کرد: توانایی علمی، مهارتی و صلاحیت عمومی متقاضیان در کمیته ویژه ای که در دانشگاه و اداره کل بورس وزارت تشکیل خواهد شد، بررسی می شود.

معاون بورس وزارت علوم، ادامه داد: دارا بودن حداقل 3 سال سابقه فعال در حوزه کاری مرتبط با موضوع رساله مقطع دکتری از شرایط لازم پذیرش است.

وی تاکید کرد: امکان همکاری استادان بازنشسته واجد شرایط، با تجربه و علاقه مند در این دوره ها وجود دارد و عنوان رساله دانشجویان باید در قالب مشکلات موسسه ذیربط تعریف شده و به منظور تطبیق با نیازها و اولویتهای پژوهشی کشور مورد تایید معاونت پژوهشی و فناوری وزارت قرار گیرد.

مسلمی خاطرنشان کرد: مدت زمان تحصیل در این دوره ها می تواند بیشتر از دوره های مرسوم دانشگاه باشد و حداکثر سن متقاضیان نیز بالاتر تعیین شده است.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0