مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
بانک های مالزی

بانکهای تجاری:



Affin Bank Berhad  www.affinbank.com.my

Alliance Bank Malaysia Berhad www.alliancebank.com.my

AmBank (M) Berhad www.ambg.com.my

Bangkok Bank Berhad  www.bangkokbank.com.my

Bank of America Malaysia Berhad www.bankamerica.com.my

Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Malaysia) Berhad www.bk.mufg.jp/english/malaysia/index.html

CIMB Bank Berhad  www.cimbbank.com.my

Citibank Berhad www.citibank.com.my

EON Bank Berhad  www.eonbank.com.my

Hong Leong Bank Berhad www.hlb.com.my

HSBC Bank Malaysia Berhad www.hsbc.com.my

Malayan  (May Bank ) Banking Berhad  www.maybank2u.com.my

OCBC Bank (Malaysia) Berhad  www.ocbc.com.my

Public Bank Berhad www.publicbank.com.my

RHB Bank Berhad www.rhb.com.my

Standard Chartered Bank Malaysia Berhad www.standardchartered.com.my

The Bank of Nova Scotia Berhad www.scotiabank.com.my

The Royal Bank of Scotland Berhad       www.abnamromalaysia.com

United Overseas Bank (Malaysia) Berhad. www.uob.com.my

 


بانکهای اسلامی:



Affin Islamic Bank Berhad www.affinbank.com.my

Al Rajhi Banking & Investment Corporation (Malaysia) Berhad  www.alrajhibank.com.my

AmIslamic Bank Berhad www.amislamicbank.com.my

Asian Finance Bank Berhad www.asianfinancebank.com

Bank Islam Malaysia Berhad www.bankislam.com.my

Bank Muamalat Malaysia Berhad www.muamalat.com.my

CIMB Islamic Bank Berhad www.commerce-tijari.com

EONCAP Islamic Bank Berhad www.eoncap-islamicbank.com.my

Hong Leong Islamic Bank Berhad www.hlib.com.my

Kuwait Finance House (Malaysia) Berhad www.kfh.com.my

RHB Islamic Bank Berhad www.rhbislamicbank.com.my



جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »



نكات زندگي در مالزي




 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :



Password :





NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در خارج از کشور
  • تحصیل در استرالیا
  • ایتکا
  • دهکده فضایی
  • پی سی وبلاگ
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • هنر کده

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0