مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
انتشار نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 در سامانه سازمان سنجش اعلام شد.

وی گفت: پذیرفته شدگان برای ثبت نام می توانند در روزهای 11 و 12 دی ماه به مراکز قبولی به همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، پذیرفته شدگان‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ دوره‌ روزانه‌ در این مرحله، خواه‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ ذیربط ثبت‌ نام کنند یا نه، حتی‌ با دادن‌ انصراف‌ قطعی‌ از تحصیل،‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ کاردانی‌ به‌ کارشناسی‌ناپیوسته‌ سال‌ 1392 نیستند.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که قبولی اولیه آنان مربوط به دوره روزانه بوده و در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره غیر روزانه (دوره غیرانتفاعی) پذیرفته‌شده‌اند، حتی با دادن انصراف از این رشته‌ها حق شرکت در آزمون سال بعد را نخواهند داشت.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان هر یک از رشته‌های تحصیلی تکمیل ظرفیت این مقطع قرار دارند، چنانچه قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و یا رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی آزمون مربوط قرار گرفته باشند، نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد.

وی با اعلام خبر تغییر یکی از کد رشته محلها گفت: کدرشته محل 4274 مربوط به گرایش الکترونیک از رشته امتحانی برق (کد 204) به کدرشته محل 4281 تغییر یافت و با توجه به حدنصاب نرسیدن تعداد متقاضیان کد رشته ‌محل 4268 مربوط به موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی رفاه تهران (با روش پذیرش نیمه‌متمرکز) از رشته امتحانی علمی- کاربردی مدیریت امور فرهنگی (کدرشته امتحانی 518) و نیز اعلام این موسسه مبنی بر عدم امکان تشکیل کلاس به دلیل آمار اندک متقاضیان، هیچ داوطلبی در رشته فوق به عنوان معرفی شده چند برابر برای مصاحبه معرفی نشده است.

توکلی درباره زمان اعلام نتایج رشته‌های نیمه ‌متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت اعلام کرد که این نتایج به همراه سایر رشته‌های تحصیلی نیمه ‌متمرکز اواخر دی‌ماه و یا نیمه اول بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در استرالیا
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • تحصیل در کانادا

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0