مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
KidZania: شهری هم‌قد بچه‌ها

اگر می خواهید کودکانی مستقل، متکی به نفس، با برنامه و آینده نگر داشته باشید، به KidZaniaسرزمین بچه های باحال سری بزنید. پدر و مادرها هم می توانند به این شهر وارد شوند، اما باید به یاد داشته باشند که فقط حق دارند در فضای باز شهر حضور یابند و نمی توانند به هیچ وجه در کارهای فرزندان خود دخالت کنند.

KidZaniaشهری برای بچه هاست که در آن، تقریبا همه ی چیزهایی که در یک شهر واقعی وجود دارد بازسازی شده است. این شهر کوچک یک بیمارستان، یک ایستگاه آتش نشانی، یک سالن زیبایی، یک بانک، یک ایستگاه رادیویی، یک ایستگاه تلویزیون، یک سوپرمارکت، یک سوشی بار، یک نمایشگاه خودرو، یک سالن تئاتر و خیلی چیزهای دیگر را در خود جای داده است.

به گزارش توریست مالزی، در KidZaniaبچه ها می توانند خود را در بیش از 90 نقش حرفه ای قرار دهند و بازی کنند.

گفتنی است که این حرفه ها هم اغلب با برندهای معتبری در این شهر همراه هستند. مثلا خلبانی و سایر نقش های مربوط به پرواز، تحت برند Air Asiaو خدمات بانکی تحت برند CIMB Bank  عرضه می شوند.

نقش هایی مانند راننده، دندانپزشک، آتش نشان، تکنیسین برق، پلیس، کارآگاه، جراح، چشم پزشک، پیگ موتوری، کارمند بانک، راهنمای توریست، قاضی، متهم، شاکی، مجری رادیو و تلویزیون،

 روزنامه نگار، عکاس خبری، ویرایشگر عکس، تولید کننده شیر، شیرینی و شکلات، فروشنده خودرو، مکانیک، نانوا، متصدی پمپ بنزین، دانشجو، دکتر، نقاش، مدل، بازیگر، کارگردان، رقصنده، دانشمند، طراح داخلی ساختمان، شعبده باز، کوه نورد، قهرمان ورزشی، کارگر ساختمانی، شیشه پاک کن، جواهرساز، آرایشگر، متصدی سوپرمارکت، مشتری سوپرمارکت، صندوق دار، فروشنده موبایل، خلبان،، مسافر، دی جی، خواننده، سرآشپزپیتزا و همبرگر و کافی شاپ، تولیدکنده بیسکویت و بستنی و ....

KidZaniaواحد پول مخصوص خود را دارد که نامش KidZoاست.

با KidZoبچه ها می توانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را بخرند، اما برای بدست آوردن آن باید کار کنند و درآمدشان را در حساب بانکی شان پس انداز نمایند.

نه تنها KidZaniaجایی برای تفریح و سرگرمی بچه هاست، بلکه محلی برای یادگیری چیزهای جدید، تقویت دانسته های قبلی و درک اهمیت هر یک از نقش های اجتماعی موجود در یک شهر است. همه ی اینها هم فقط با نقش بازی کردن حاصل می شود.

برای بچه های خردسال و نوپا نیز منطقه ی مخصوصی وجود دارد که در آنجا نمایش های عروسکی می بینند، روی تخت های بادی بالا و پایین می پرند و یا توی وان های پر از توپ های پلاستیکی بازی کنند.

از آنجا که KidZaniaبه پیشرفته ترین سیستم های امنیتی مجهز است، پدر و مادرها می توانند بچه های خود را بی هیچ دلهره ای به این شهر کوچک بسپارند.

 

چند نکته

-         مخاطبین KidZaniaبچه های 4 تا 17سال هستند.

-         یکی از اصول آموزشی KidZania، استقلال فردی است. به همین دلیل است که پدر و مادرها نمی توانند به جای بچه های خود در صف بایستند و بلیت بخرند.

-         ارگ برای اولین بار به KidZaniaمی روید، پیش از هر چیز باید به بانک بروید و پول رایج KidZaniaیعنی KidZoرا دریافت کنید.

-         شما می توانید یک حساب بانکی هم باز کنید تا KidZoتان را پس انداز کنید.در این صورت، شما یک کارت ATMدریافت می کنید و می توانید KidZoتان را در آن واریز کنید یا از آن برداشت نمایید.

-         اطلاعات مورد نیاز شما شامل فعالیت ها، تعداد بچه ها، زمان برنامه، حداقل سن و قد و موجودی لازم KidZoدر ورودی KidZaniaموجود است.

-         بعضی از فعالیت ها با استقبال بیشتری روبرو می شوند. بهتر است از صف های کوتاهتر شروع کنید. KidZania90 نقش را برای فرزند شما آماده کرده است.

-         برای دیدارتان از KidZaniaبرنامه ریزی کنید تا برای جدول برنامه های آن هماهنگی داشته باشید.

-         بهای بلیت ورودی برای سنین 4 تا 17 سال، 55 رینگت و برای بزرگسالان 40رینگت است.

نشانی: مجتمع کِرو، جنب ایکیا(IKEA)

Curve NX
18 Jalan PJU 7/5,
Mutiara Damansara,
47810 Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia

T

+ 1300 88 KIDZ (5439)

F

+ 603 7839 9488

E

contact@kidzania.com.my

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت KidZania مراجعه نمایید.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »اخبار مالزي
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در خارج از کشور
  • تحصیل در استرالیا
  • ایتکا
  • دهکده فضایی
  • پی سی وبلاگ
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • هنر کده

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0