مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
ثبت نام اینترنتی دانش آموزان
 
جام جم آنلاین: مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ثبت نام دانش آموزان همه دوره های تحصیلی به استثنای پایه‌های اول ابتدایی، اول راهنمایی و اول متوسطه به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می شود.
 

 «قاسم مستقیم» روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 90 – 91 از ابتدای تیرماه در همه مدارس سراسر کشور آغاز و تا شهریور ماه ادامه خواهد یافت.

وی تاکید کرد: اولیا و دانش آموزان پایه های اول ابتدایی، اول راهنمایی و اول متوسطه باید به مدارس مربوطه مراجعه کنند ولی در سایر پایه‌ها، نیازی به مراجعه حضوری والدین و دانش آموزان به مدرسه نیست و مدیران مدارس خود در خصوص ثبت نام دانش آموزان اقدام خواهند کرد.

«مستقیم» اظهارداشت: اگر دانش آموزی بخواهد مدرسه خود را تغییر دهد باید برای ثبت نام به واحد آموزشی جدید مراجعه کرده و سپس به صورت اینترنتی نام نویسی کند.

وی با بیان اینکه هیچ واحد آموزشی دولتی حق دریافت وجه از والدین و دانش آموزان تحت عنوان هزینه ثبت نام ندارد، گفت: اخذ شهریه به هر عنوانی در مدارس دولتی ممنوع است و مدیران مدارس موظف هستند ضمن رعایت این مورد، تنها هزینه بیمه و تهیه کتاب درسی را از دانش آموزان دریافت کنند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش افزود: تدابیری اتخاذ شده تا از مهرماه امسال و پس از شروع سال تحصیلی از والدینی که تمایل به کمک دارند به صورت کاملا داوطلبانه این کار انجام شود.

مستقیم یادآور شد: فقط مدارس شاهد، غیر دولتی و نمونه مردمی بابت ثبت نام دانش آموزان حق دریافت شهریه دارند که میزان آن نیز مشخص شده و در قالب بخشنامه به این مدارس ابلاغ شده است.

وی افزود: شماره تلفن های 82282238 و 82282208 ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش برای دریافت و بررسی شکایات مردمی درباره تخلفات مدارس در زمان ثبت نام دانش آموزان اختصاص یافته است.

مستیم گفت: ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان در همه استان ها، شهرستان ها، مناطق و نواحی آموزش و پرورش در سراسر کشور تشکیل شده تا در صورت بروز مشکلات در زمان ثبت نام به دانش آموزان و اولیا آنان خدمات ارایه کند.

وی با بیان اینکه ثبت نام همه دانش آموزان مدارس دولتی و غیر دولتی فقط از طریق سامانه اینترنتی انجام می‌شود، اظهار داشت: به منظور اجرای ضوابط ثبت نام علاوه بر ناظران استانی و مناطق، بازرسان و ناظرانی نیز از سوی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه به صورت محسوس و نامحسوس از واحدهای آموزشی و ستادهای ثبت نام سراسر کشور بازدید خواهند کرد و با هرگونه تخلف براساس قانون برخورد می کنند.

«مستقیم» تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید نیز تدابیری اتخاذ شده تا فرزندان اولیایی که هر دو نفر آنان کارمند هستند، در نزدیکترین مدرسه به محل سکونت و یا محل کار والدین ثبت نام شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای ثبت نام سال تحصیلی جدید در مدارس دولتی سراسر کشور و در همه دوره ها، اعلام هرگونه شرایط اعم از برگزاری آزمون، شرط معدل و نمره ممنوع بوده و مدارس موظف هستند براساس محدوده جغرافیایی محل سکونت دانش آموزان و طبق ضوابط عمل کنند.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در خارج از کشور
  • تحصیل در استرالیا
  • ایتکا
  • دهکده فضایی
  • پی سی وبلاگ
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • هنر کده

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0