مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
تغییر 3 کتاب اول ابتدایی در سال تحصیلی جدید
 
جام جم آنلاین: رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از جدیدالتألیف بودن 3 عنوان از کتاب‌های اول ابتدایی در سال تحصیلی 91 ـ 90 خبر داد.
 

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب «فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی» که در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت انجام مطالعات نظری در کنار اقدامات عملی برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش گفت: در این رابطه تاکنون چند کار پژوهشی صورت گرفته است که پیش از این در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی منتشر شده است.

وی افزود: آخرین مورد از این اقدامات پژوهشی، کتاب «فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی» بوده است که از سوی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و زیر نظر آیت‌الله مصباح یزدی صورت گرفته است.

حجت‌الاسلام محمدیان اضافه کرد: در این کتاب علاوه بر مباحث نظری و تئوریک دلالت‌های عملی تربیتی نیز قابل مشاهده است که در سازماندهی عملی کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین با توجه به اینکه این کار در یک گروه منسجم علمی و زیرنظر یک فقیه و صاحب‌نظر در عرصه فلسفه صورت گرفته است، نسبت به کارهای قبلی از اتقان علمی بیشتری برخوردار است.

وی در خصوص ارتباط این کتاب با بخش «بنیان‌های نظری» سند ملی آموزش و پرورش گفت: این کتاب کار جدیدی است که با ویژگی‌های مخصوص به خود می‌تواند در بهسازی و بازسازی اسنادی که تاکنون تولید شده استف مؤثر باشد البته اسناد تحولی آموزش و پرورش هنوز در شورای عالی انقلاب فرهنگی نهایی نشده است اما می‌توان از دریافت‌های نظری این کتاب در بهسازی و بررسی آن اسناد بهره گرفت.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در رابطه با تغییر کتاب‌های پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: کتاب‌های درسی هر سال تغییرات جزیی و یا کلی دارند اما امسال سه عنوان از کتاب‌های پایه اول ابتدایی جدیدالتألیف خواهند بود که به نوعی تا پیش از این وجود نداشته‌اند.

وی افزود: این سه کتاب شامل «ریاضی، علوم و قرآن (هدیه‌های آسمانی)» پایه اول دبستان است که امیدواریم تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید این کتاب‌ها از زیر چاپ خارج شده و کلاس‌های آموزش ضمن خدمت نیز برای معلمان اول دبستان برگزار شود تا دانش‌آموزان اول ابتدایی امسال از این سه کتاب استفاده کنند.

حجت‌الاسلام محمدیان تصریح کرد: فارسی اول ابتدایی نیز با عنوان «بخوانیم و بنویسیم» مانند سال‌های گذشته دستخوش اصلاح و بهسازی قرار گرفته است که البته امسال این بهسازی اندک بوده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش در مورد زمان رونمایی از «فرهنگ اصطلاحات فنی و حرفه‌ای و کاردانش» گفت: امیدواریم تا ابتدای مهرماه و همزمان با رونمایی از کتاب‌های جدیدالتألیف از این کتاب نیز رونمایی کنیم.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی خاطرنشان کرد: این اثر به عنوان یک «کتاب مرجع» برای معلمان دوره هنرستان و مهندسان و صاحبنظران عرصه فنی و حرفه‌ای و مهارتی قابل استفاده خواهد بود.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در خارج از کشور
  • تحصیل در استرالیا
  • ایتکا
  • دهکده فضایی
  • پی سی وبلاگ
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • هنر کده

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0