مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل در مالزی | دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در کالج زبان لندن شعبه کوالالامپور مالزی | مدرک آیلتس و تافل
صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما
جزئیات برنامه درس ملی اعلام‌شد

 

مدیر طرح تولید برنامه درس ملی آموزش و پرورش با اعلام جزئیات تدوین برنامه درس ملی آموزش و پرورش گفت: برای تهیه سند برنامه درس ملی ، کتاب های درسی 14 کشور جهان را مورد مطالعه و بررسی قرار داده ایم.

 

حجت الاسلام علی ذوعلم در گفتگو با مهر با بیان اینکه کار تولید برنامه درس ملی از چهار سال گذشته براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شد و در دی ماه سال 88 به اتمام رسید ، افزود: کمیته راهبردی در قالب هفت تیم تخصصی برای تولید برنامه درس ملی در بخشهای مختلف فعالیت می کردند و علاوه بر این در هر استانی کارگروه ویژه ای در این زمینه ایجاد شد.

مدیر طرح تولید برنامه درس ملی آموزش و پرورش افزود: طی چهار سال گذشته با برگزاری چند همایش ملی و استانی و ارسال نگاشت های اولیه سند به صابنظران حوزه و دانشگاه و اعلام فراخوان برای ارائه مقاله و نظرات به سایر اندیشمندان این دو حوزه طی سه نوبت سند برنامه درس ملی را مورد نگارش و ارزیابی قرار دادیم و در نهایت در دی ماه سال گذشته آن را به شورای عالی آموزش و پرورش ارسال کردیم.

حجت الاسلام ذوعلم با بیان اینکه مجموعا 270 هزار نفر ساعت کار پژوهشی و علمی بر روی سند برنامه درس ملی انجام شده است ، اظهار کرد: بیش از 80 نفر به شکل مستقیم و چند برابر هم غیرمستقیم در کمیته استانها و ستادی در تولید کار کمک کردند.

مدیر طرح تولید برنامه درس ملی آموزش و پرورش افزود: مجموع سند در قالب 130 صفحه و در هشت فصل است که شامل مباحث فلسفی ، علمی ، الگوهای هدف گذاری و... است.

حجت الاسلام ذوعلم با بیان اینکه حوزه های یادگیری، دوره های تحصیلی، راهبردهای درسی و تربیتی، مباحث ارزشیابی تحصیلی از دیگر فصول سند برنامه درس ملی است ، گفت: بخشی را نیز به اصلاح و بازنگری مواد درسی پس از تولید قرار داده ایم.

مدیر طرح تولید برنامه درس ملی آموزش و پرورش درباره منابع تحقیقی برای تولید این سند نیز گفت: برای تولید این سند، برنامه درسی 14 کشور جهان را مورد مطالعه تطبیقی قرار دادیم و همچنین از مطالعات تحقیقاتی که استانها انجام داده اند نیز استفاده کردیم.

حجت الاسلام ذوعلم با بیان اینکه در تولید برنامه درس ملی به تفاوت های بومی نیز توجه شده است، گفت: انعطاف در تولید محتوای های آموزشی به تناسب استان ها از مواردی به شمار می رود که در سند قید شده است.جهت پیوستن به صفحه «تحصیل در مالزی» در فیس بوک « اینجا کلیک کنید »خواندني هاي وب
 
مالزي
تحصیل در مالزی
مهاجرت به مالزی
سفر به مالزی
آلبوم تصاویر مالزی
بانك اطلاعات مالزي
درباره مالزی
هتل های مالزی
گردشگری در مالزی
بازار ملک در مالزی
اطلاعات عمومی مالزی
نکات زندگی در مالزی
هزینه ها در مالزی
حمل و نقل در مالزی
ارتباطات در مالزی
خرید در مالزی
تغذیه در مالزی
بهداشت در مالزی
اقامت در مالزی
برنامه MM2H
دوره های آموزش زبان انگلیسی
ثبت شرکت در مالزی
انواع ویزا در مالزی
LOGIN FORM
Username :Password :

NEWSLETTER
Email:


       
mm2h
همکاری با ما
دانشگاه هاي مالزي
دانشگاه تکنولوژی UTM
دانشگاه مالایا UM
دانشگاه کبانگسان UKM
دانشگاه USM
دانشگاه مالتی مدیا MMU
دانشگاه پوترا UPM
دانشگاه UITM
دیگر دانشگاه های مالزی
کالج های زبان در مالزی
دبیرستان در مالزی
تحصيل در مالزي
نکات تحصیل در مالزی
نگارش رزومه
نگارش پروپوزال
آیین نامه ها
خدمت وظیفه سربازی
رشته هاي دانشگاهي
علوم فنی و مهندسی
علوم انسانی و اقتصاد
         كلیك كنید ...
علوم پزشکی
         كلیك كنید ...
هنر و موسیقی
         كلیك كنید ...
پیوند ها
  • تحصیل در خارج از کشور
  • تحصیل در استرالیا
  • ایتکا
  • دهکده فضایی
  • پی سی وبلاگ
  • انجمن فیزیکدانان جوان ایران
  • هنر کده

  • صفحه اصلی تحصیل در مالزی اخبار مالزی خواندنی ها ورود اعضا عضویت فرم مشاوره تماس با ما

    Copyright © 2005 - 2015, mm2h.ir - V3.0